AnaSayfa / bluz fal anlamları / Kahve falında bluz görmek

Kahve falında bluz görmek

Kahve falında bluz görmek işlerin çok kötü bir hale geleceğine, var olan borçların kısa bir zamanda ödeneceğine, kendisine müjdeli haberlerin iletileceğine ve sürpriz gelişmelerle karşılaşacağına, zor işlerin çok büyük bir kolaylık sayesinde çözüme kavuşacağına, aldığı borçların katbekat artacağına, tatilinin yarıda kalmasından ötürü kızgın ve üzgün bir şekilde sorunla ilgilenmeye başlayacağına ve yorgun olduğu için de kendisini bir türlü içinde bulunduğu sıkıntılı duruma adapte edemeyeceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında bluz gördüyseniz

  • Yorumlara veya bilgilere kulak vermenizde fayda var.
  • Yorulmak bilmeden bir çok önemli işi başarabilirsiniz.

Kahve falında siyah bluz görüldüğünde iş hayatında bir türlü istenen atılımın yapılamayacağına ve bu yüzden neredeyse ortaklığın bozulma aşamasına geleceğine, işlerinde engellenemeyecek ve önüne geçilemeyecek bir yükselişe geçeceğine, ekmeğini daha rahat şekilde kazanacağına, uzun zamandan beri hayalini kurduğu şeylere yakın bir zaman içinde kavuşacağına delalet ettiğine inanılır.

Kahve falında eflatun bluz görülmesi işlerine ve kazancına nazar değeceğine, girdiği bütün işlerde çok büyük kazanç elde edeceğine, zorlukların yakın zaman içinde biteceğine, böylece yeni bir hayata adım atılacağına, en büyük hayalinin gerçekleşeceğine ve hayata yeni bir başlangıç yapacağına, büyük rahatlık yaşanacağına işaret ettiği söylenir.

Kahve falında desenli bluz görmek sevilen ve iş hayatında sözüne güvenilen bir kişi olunacağına, hem zenginlik hem de makam sahibi kimse durumuna geleceğine, makam sahibi olacağına alamet eder.

Kahve falında lekeli bluz görüldüğünde pek istenmeyen şeyler yaşanacağına, işinde zarar edeceğine, geçim derdine düşeceğine, çok sevilen kişiler ile büyük bir ortaklık kurulacağına, sorun yaratan bir durumun kısa süre içinde ortadan kaldırılacağına alamettir.

Kahve falında birinin mavi bluz giydiğini görmek yavaş yavaş da olsa istenen şeylere kavuşulacağına, hayırlı bir kısmetle evlenip güzel bir yuvaya sahip olunacağına, onlarla arasının açılacağına, kendine olan inancını ve gelecekle ilgili beklentilerini kaybedeceğine, karşısına hayırlı bir kişinin çıkacağına ve o kişiden duygularına karşılık göreceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında bordo bluz görüldüyse iyilik ve güzellik bulacağına, hiçbir üzüntü verici olayın kalmayacağına, düşmanlarını bile affedeceğine, büyük sıkıntılar yaşayacağına ve iş hayatı içindeki başarıların değerini yitireceğine, kısa süre içinde hayatını kaybedeceğine tabir olunur.

Kahve falında çizgili bluz görmek zeka ile istenilen mevkiye erişileceğine, afiyette giden düzeninden olacağına, üzüntülerin ve zorlukların biteceğine, büyük bir özgüven kazanacağına, sağlığın bozulma noktasına geleceğine işarettir.

Kahve falında yeni bir bluz görüldüyse kuruntularından ve kafa karışıklığından kurtulacağına rahat edeceğine, doktordan doktora koşturacağına, girdiği bütün işlerde başarıya ulaşacağına, kararlı ve isabetli adımlarının yüzünü güldürecek sonuçlar vereceğine, büyük başarılara kazanılacağına, aldığı güzel haberin kısa süreceğine alamet etmektedir.

Kahve falında eski bluz görülmesi yakın bir dostla ters düşüleceğine ve talihsiz bir kaza yaşanacağına, psikolojisini bozmayan fal kapatanın her kötülükte bir fırsat göreceğine, ortaya konan çalışmaların kazanç getirmemesi yüzünden maddi ve manevi olarak çok zorluk çekileceğine, beklenmedik bir anda bir dedikodunun muhatabı olunduğu ilan edileceğine işaret ettiği söylenir.

Kahve falında bluz aldığını görüldüyse sevdiklerinin çevresinde ve her daim arkasında olacağına, çizgisini bozmadan yaşayan kişinin sahip olduğu rahat hayatı her daim sürdüreceğine, herhangi bir sorunla karşılaşmayacağına alamettir.

Kahve falında sökük bluz görülmesi kişinin uğrayacağı maddi kayıpların düşmanlarını sevindireceğine, eğer dikkat etmezse yakın bir zaman içinde bu durumdan ötürü çok pişman olacağına, işlerin kara geçeceğine, rakipleri mağlup edeceğine işaret ettiğine inanılır.

Kahve falında kadın bluzu görülmesi sevdiği kişilerden ihanet göreceğine, geçim kaygısı ve sıkıntısı yaşamayacağına, kapanmış olan kapıların Allah’ın izni ile açılacağına, hedeflerine yaklaşacak fırsatlar elde edeceğine, sevilen kişilerle çok başarılı bir ortaklık kurulacağına, haneye bolluk ve bereketin dolacağına ve ferahlığa çıkılacağına tabir olunur.

Kahve falında pullu bluz görmek parasal olarak iyi bir mevkiye kavuşulacağına, dünya malının çoğalacağına ve falı kapatan kişinin rahatlığa ereceğine, her şeyin yolunda gideceğine, uğranacak zararı karşılamak için hiç istenmeyen bir işte çalışılacağına, daha sonra bunun ayyuka çıkmasıyla yüzünün kızaracağına yorumlanır.

Kahve falında kirli bluz görüldüyse çok büyük işlere adın yazdıracağına ve aile hayatında ve sosyal hayatında amaçlarına uygun insanlar ile hareket edeceğine, yaşanan kötü olayların elbirliği ile düzeltileceğine, kendisine uygun hayırlı bir kısmet bulup evleneceğine ve bir eve taşınacağına, hayır işleri yapacağına, eğer şifaysa da şifasını bulacağına yorumlanmaktadır.

Kahve falında gri bluz görülmesi son model arabaya sahip olacağına, hayatın tadını doyasıya çıkaracağına, hoş olmayan sözler işiteceğine, haneye nifak gireceğine işaret ettiği söylenir.

Kahve falında güzel bluz görüldüyse aile hayatının hiç olmadığı kadar güzel olacağına, adından konuşulur olacağına, çok daha iyi işler yapıp insanlar arasında saygı görmesine vesile olacağına, üzerine titrediği bir kişi ile hayırlı bir birliktelik yaşayacağına, yaşadığı hayatın ve Allah’ın kendisine sunduklarının farkında olarak her gün şükrü eda edeceğine, onların bir adım önüne geçeceğine alamet ettiği söylenir.

Kahve falında taşlı bluz görüldüyse yakın bir zamanda önemli kararlar vermek zorunda kalacağına, işlerinin günden güne bozulacağına, zengin olmak için suç işlemekten de çekinmeyeceğine, iş hayatında yaşanan kötü durumlardan ötürü üzüntü ve endişe yaşanacağına tabir olunur.

Kahve falında kırmızı bluz görmek iyi şartlara kavuşacağına, daha rahat ve güzel bir hayat yaşanacağına, arzu ettiği şeylere ulaşmaktan duyduğu büyük huzur ile yardıma muhtaç ve kimsesiz insanlara yardım edeceğine yorulmaktadır.

Kahve falında krem bluz görüldüyse çok zengin olmasa dahi kimseye el açmadan ömrünü tamamlayabileceğine, uzun zamandan beri görülmemiş bir bolluk ve bereket yaşanacağına, sevdiği kişilerin yardım taleplerine cevap vereceğine, olumlu birçok adım atılmasına vesile olacağına ve iş hayatında çok daha fazla kazanç sağlayacak işler ile ilgileneceğine, işle ilgili olarak bir zarar yaşanacağına delalet etmektedir.

Kahve falında deri bluz görülmesi yakın bir zamanda sevilen bir kişi ile dünyaevine girileceğine, nefretin ve düşmanlığın çoğalacağına, çok iyi atılımlar yapılacağına yorulmaktadır.

Kahve falında incili bluz görmek kendisini olumlu yönde telkin edeceğine, birçok kişinin takdir ettiği bir kişi olunacağına ve rahata erileceğine, tükettiği nefes ve para ile kalacağına delalet eder.

Kahve falında delik bluz görüldüğünde insanlar arasında yüceleceğine, kendisini işine vereceğine, kötülerin ve düşmanların yenilgiye uğratılacağına, uzun bir süre boyunca kendisine gelemeyeceğine ve insanlardan uzak bir yaşam sürmeye başlayacağına, emeklerinin ve sermayesinin boşa gitmeyeceğine işaret etmektedir.

Kahve falında süslü bluz görülmesi uzun zamandan beri birlikte olduğu hayırlı bir kısmet ile dünyaevine gireceğine, her zaman bu desteği ve birlik koruyacağına ve kendisine yardım için canla başla çalışan bu insanlar için kendisinin de aynı özveriyi göstereceğine, eline geçen fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendirip kazancını arttıracağına, çalışma esnasında gösterilecek başarı sayesinde yönetimden çok büyük övgüler geleceğine, güzel ve refah bir geleceğe kavuşacağına ve problemsiz geçim süreceğine, mutluluğunun ve başarısının katlanarak artacağına alamet eder.

Kahve falında askıda bluz görülmesi haneye giren küçük bir miktar para sayesinde derin bir nefes alınacağına, geniş bir ev satın alacağına, çok para kazanılacağına, karşısına çıkan bazı sorunlar yüzünden elinde bulunan kazancın neredeyse tamamını harcayacağına, sevgi ve hürmet göreceğine işaret ettiğine inanılır.

Kahve falında işlemeli bluz görüldüğünde kendisinin de bundan çok memnun olacağına, işlerinin yarıda kalacağına, kurulan yuvada mutlu ve huzurlu bir ömür sürüleceğine yorumlanır.

Kahve falında ıslak bluz görmek deyim yerindeyse arapsaçına döneceğine, onun iyiliği ve güzel huyları karşısında kendisine adeta sırılsıklam âşık olacağına, önemli işlerin insanı durumuna geleceğine, rızkının çoğalmasına vesile olacak kazançlı işlere gireceğine, yeni bir işe girmek için üst düzey bir yetkiliden yardım isteneceğine alamettir.

Kahve falında birinin beyaz bluz giydiğini görüldüğünde çok büyük maddi sorunların yakın bir zamanda işleri çok kötü etkileyeceğine, bir türlü işin içinden sıyrılamayıp sinirden gözyaşı dökeceğine, varlığın keyfini süreceğine ve elindekileri karlı yatırımlara dönüştürmek için bazı girişimlerde bulunacağına, para yatıracağına ve zarar edeceğine, kişinin tüm geleceğini etkileyecek bir dönemece girileceğine, daha kolay bir hayata kavuşacağına delalettir.

Kahve falında lacivert bluz görülmesi sağlıklı ve zinde olacağına, sosyal çevre içinden bir kişi ile dünyaevine girileceğine ve zor bir eğitim hayatının kolay bir şekilde aşılacağına, rızkının sonsuz olacağına, hafif ve iyi hissedeceğine, gerçek huzuru ve mutluluğu yakalayacağına yorulmaktadır.

Kahve falında yırtık bluz görüldüyse dönüşte iş hayatı ile ilgili olarak çok büyük projeler ve çalışmalar gerçekleştirileceğine, canla başla çalışacağına, maddi konularda hiç olmadığı kadar kötü bir duruma düşeceğine, yapılan işte ustalaşılacağına, kişinin elde edeceği maddi güçle beraber işlerini kolaylaştıracağına, duygusal ilişkilerinde hislerinin karşılıksız kalmayacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında bir sürü bluz görmek maddi ve manevi açıdan çok büyük zararlara uğranacağına, iş hayatında saygı göreceğine, eğitim hayatında ilerleme kaydedileceğine, çevresindeki bazı kişilerin adını lekelemeye çalışacaklarına ve yine bu kişilerin kendisi hakkında onur ve gurur kırıcı laflar edeceğine delalettir.

Kahve falında simli bluz görüldüğünde aradaki bağların daha da sağlamlaşacağına, sıkıntılı günler geçireceğine, yapılan yardımların hayır duası olarak geri döneceğine ve büyük işler başarılacağına, yakın bir kişinin yakalanacağı bir hastalık yüzünden üzüntü duyulacağına alamet eder.

Kahve falında boncuklu bluz görmek tehlikeli sayılabilecek ortamlara veya işlere girişileceğine, sevdiği kişiler ile çok güzel zamanlar geçireceğine, çok üzücü olaylar ile karşı karşıya kalacağına, çok sorunlu bir durumun ortadan kaldırılacağına yorumlanır.

Kahve falında turuncu bluz görülmesi güzel bir hayatı olacağına, tüm dileklerinin gerçek olacağına, evli ise yaşadığı sıkıntılardan kurtulacağına, kariyerinde atılım yapacağına, çok sevilen ve sayılan biri haline geleceğine, rızkının çoğalmasına vesile olacak kazançlı işlere gireceğine alamet etmektedir.

Kahve falında açık mavi bluz görmek insanların takdirine mazhar olacağına, böylelikle sorunlarının tek tek hallolmaya başlayacağına, uğranacak maddi zararlardan ötürü sıkıntıya düşüleceğine, yeni bir işe gireceğine, mutlu ve huzurlu bir hayata sahip olunacağına işaret etmektedir.

Paylaş, Kısmetini Gör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir