AnaSayfa / Kahve falında birlik görmek

Kahve falında birlik görmek

Kahve falında birlik görmek borç aldığı parayı herhangi bir zorluk yaşamadan ödeyeceğine ve bu sayede çok yakın bir zaman içinde sorunlarını üzerinden atıp ferahlığa çıkacağına, hayalini kurduğu şeyleri yapmaya başlayacağına, nitelik ve farklılık geleceğine, gösterdiği çabaya ve azme rağmen uzun bir süre boyunca işlerinin çok kötü bir şekilde ilerleyeceğine, sorunlarının günden güne azalacağına, ruhsal huzuruna kavuşmuş olan kişinin keyfini bozacak gelişmelere de kulak asmayacağına yorumlanır.

Kahve falında birlik gördüyseniz

  • Sizinle aynı ilgi alanlarına sahip kişilerle sosyalleşmeniz tecrübe kazanmanızı sağlayabilir.
  • Duygusal yaklaşımlarınız baştan çıkarma yönünde olabilir.

Kahve falında atlı birlik görüldüğünde yaşanan maddi ve manevi açmazlardan ötürü zor zamanlar geçirileceğine ve aile hayatı ve iş hayatı içinde çok üzüntü duyulacağına, kendisini iyi hissetmeyeceğine, kazanılan paranın bereketinin olmayacağına, işine yarayacak bazı kurslara gideceğine inanılmaktadır.

Kahve falında acemi birliği görüldüyse tüm çabalara ve direnmelere rağmen bir türlü işlerin düzelmeyeceğine, uzun bir süreden beri muzdarip olduğu hastalıktan kurtulacağına, onun tarafından haksızlığa ya da iftiraya uğrayacağına, karşısına kendine hayır getirecek temiz ve güzel kapıların açılacağına alamet ettiği söylenir.

Kahve falında asker birliği görmek çok büyük kısmetler elde edileceğine, sevdiği bir kişi ile yakın zaman içinde dünyaevine gireceğine, pek istenmeyen şeyler yaşanacağına işaret ettiği söylenir.

Kahve falında askeri birlik görmek kendisine uygun bazı projeler gerçekleştirerek sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulacağına, rahat bir hayat süreceğine ve devamlı olarak gönül ferahlığına kavuşacağına, güzel günlerin sona ereceğine, emeklerinin kendisine mutluluk getireceğine yorulmaktadır.

Kahve falında özel birlik görüldüğünde kimsenin arkasından konuşmayacağına ve kendisine önemli bir kötülükte bulunmuş bir kimseyi affedeceğine, büyük bir prestije ve kazanca ulaşılacağına, hem de sağlığının ve neşesinin yerine geleceğine, huzurlu ve mutlu bir hayata sahip olacağına, yaşamınızın büsbütün farklılaşacağına yorumlanır.

Paylaş, Kısmetini Gör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.