AnaSayfa / bindallı fal anlamları / Kahve falında bindallı görmek

Kahve falında bindallı görmek

Kahve falında bindallı görmek büyük bir tartışma yaşamak sorunda kalacağına, sıkıntının kısa süre içinde sona ereceğine, yüzünün de yerlere düşeceğine, dinlenmek için zaman yaratılmazsa bir süre sonra vücudun iflas edeceğine, geçim sıkıntısının ve huzursuzluğunun biteceğine, yakın bir arkadaşın vesile olması sayesinde iş hayatında zor geçen bir dönemin hayırlı bir şekilde nihayete erdirileceğine işaret ettiğine inanılır.

Kahve falında bindallı gördüyseniz

  • Size baskı uygulayan ya da iyi niyetinizden faydalanmaya çalışan kişiler olabilir.
  • Bazı konularda sabırsızlanıyor olabilirsiniz ya da bazı endişeleriniz olabilir.

Kahve falında birinin yeşil bindallı giydiğini görüldüyse çekilen bir çilenin maddi olarak büyük bir zarar verdikten sonra sona ereceğine ve sosyal hayatta sevilen bir kişi ile yola çıkılacağına, bir sebeple daha kıymetbilir bir kişi olup hayatını doğru dürüst bir şekilde yaşaması gerektiğine ve ancak o zaman çok mutlu olacağına, bütün sorunlarından ve sıkıntılarından çok büyük çaba göstererek kurtulacağına, dertlerinin hastalıklarının ortadan kalkacağına, yorgunluk ve huzursuzluk yaratan durumların kısa zaman içinde son bulacağına alamet ettiğine inanılır.

Kahve falında bindallı giymek görüldüyse ne kadar plan varsa gerçekleştirileceğine, eski bir hastalığın nüksedeceğine, ticaretinin de bozulmayacağına alamet eder.

Kahve falında sarı bindallı görüldüyse bundan sonra yapmak istediği çalışmalar için önayak olacak çalışmalar gerçekleştireceğine, işlerinin yolunda gideceğine, zaman zaman ruhuna mevlit okutarak ölen kişiyi kendince yad edeceğine ve çok daha huzurlu olacağına, büyük anlaşmazlıklar yaşayacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında siyah bindallı görmek bazen umutlarını yitireceğine bazen de yaşayacağı sürpriz ve müjdeli gelişmeler sayesinde yeniden hayal kuracağına, kişinin başkaları ile muhabbetinin artacağına, herkesin desteğinin alınacağına, maddi olarak zorluk çekileceğine, tamamen içine kapanacağına işaret ettiği söylenir.

Kahve falında başkasının kırmızı bindallı giydiğini görüldüğünde keyfinin ve huzurunun kaçacağına böylece çektiği üzüntü ve sıkıntı nedeni ile hastalanıp yatağa düşeceğine, hastalıkların yakınına uğramayacağına, tam bu sorunlar bitti derken bir hastalık ile imtihan edileceğine, mutluluk dolu bir döneme girileceğine yorulur.

Kahve falında gelinlik ve bindallı görüldüğünde çalışkan bir kişi ile bir yola çıkılacağına, yeni bir eve sahip olunacağına ve uzun zamandan beri karar bekleyen bir konuda son sözün söyleneceğine, net bir bakış açısı kazanacağına, girdiği büyük işlerde çok iyi noktalara geleceğine rivayet eder.

Kahve falında kızının bindallı giydiğini görmek imkânsızlıkların içinde çok emek vererek yeni imkânlar yaratılacağına, zor günlerin ve sıkıntıların hayra çıkacağına, malının büyük bir kısmını zarar edeceğine, onu borçtan kurtaracağına, yardım edeceği bazı kişilerden çok büyük hayır duaları alacağına, doğru yatırımlar ile maddi olanakların daha iyi hale getirileceğine delalet ettiğine inanılır.

Kahve falında bordo bindallı görülmesi sevdiği kişiler ile mutlu olacağı bazı çalışmalar gerçekleştireceğine, çok büyük kazanç getirecek işlere girileceğine, huzurlu ve mutlu bir hayata adım atacağına, deyim yerindeyse boğulacaksan büyük denizde boğulacaksın mantığından hareket edeceğine, üzgün ve hasta olacağına, şansın da yaver gitmesiyle bambaşka bir hayata kavuşulacağına inanılmaktadır.

Kahve falında arkadaşının bindallı giydiğini görülmesi yakın bir zaman içinde çok sorun yaratan bir konuyu çözüme kavuşturacağına ve sevdiği bazı kişileri yeni gireceği işe birlikte girme konusunda ikna edeceğine, kendisini çok daha iyi hissedeceğine, iş konusunda deneyimli biri ile kurulan ortaklığın işleri çok iyi yerlere getireceğine, sıkıntılı bir geleceğe sahip olacağına alamet etmektedir.

Paylaş, Kısmetini Gör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir