AnaSayfa / bıçak fal anlamları / Kahve falında bıçak yarası görmek

Kahve falında bıçak yarası görmek

Kahve falında bıçak yarası görmek aile bireyleri ile rahat bir ömür sürüleceğine, sıkıntılarını ve sorunlarını kısa süre içinde ortadan kaldıracağına, inanca ve cesarete sahip olacağına, büyük zorluklar çekerek ödenen borçların yakın bir zaman içinde biteceğine, tüm kederinin uçup gideceğine, yani kısa süreli de olsa kötü durumlarla karşılaşılacağına inanılmaktadır.

Kahve falında bıçak yarası gördüyseniz

  • Aile bireyleri üzerinde büyük bir baskı kuruyorsunuz.
  • Bazı konularda rahatsızlıklarını belirten kişiler olabilir.

Kahve falında derin bıçak yarası görülmesi yandaşı olan birinin vefat etmesine, zorlukların ve kötü günlerin aşılacağına, eline geçen parayı işlerini büyütmek için harcayacağına delalet ettiği söylenir.

Kahve falında karnında bıçak yarası görüldüğünde kişinin istediği şeylerin biraz zorluklarla olacağına, herkesi kendi gibi zannedeceğine fakat bu konuda yanıldığını anlayacağı zaman çoktan pişman olmuş olacağına, bir ortaklık kurulacağına, çok büyük atılımlar yapacağına ve yardıma muhtaç insanlara yardım edeceğine, dünya mallarına karşı hırslanacağına bu yüzden de inancından ödün vererek yanlışlara düşeceğine delalet eder.

Kahve falında vücutta bıçak yarası görüldüğünde gelirini artırdığı için sevdiklerini de mutlu etme şansı bulacağına, musibetlerin bir bir ortadan kaldırılacağına, başarıya ve zafere giden yolların keşfedileceğine ve yeni kazanç kapılarına ulaşılacağına, iş hayatında çok büyük darbeler alınacağına delalet ettiğine inanılır.

Kahve falında elinde bıçak yarası görmek bununla da kalmayarak aynı zamanda güç vermek için hep yanında kalacağına, renk ve eğlence geleceğine, dostlarıyla bir araya geleceğine alamet etmektedir.

Kahve falında yüzde bıçak yarası görmek hayırlı kazançlar ve başarılar kazanacağına ve sıkıntılarının sona ereceğine, ferah ve gösterişli bir ev satın alacağına, hayırlı ve uğurlu işlere girişileceğine alamet ettiğine inanılır.

Kahve falında sırtında bıçak yarası görülmesi lüksüne de lüks katacağına, âlim kimselerden feyz alacağına bu sayede din konusunda insanlara yol gösterecek kadar bilgili hale geleceğine, her şeyi onunla el ele ve gönül gönüle vererek gerçekleştireceğine, kurulacak olan yuva sayesinde huzurlu bir geleceğe erileceğine, kırgınlıkların ve üzüntülerin biteceğine, aile bireyleri arasında çok büyük ve hayırlı bir bağın kurulacağına işaret eder.

Paylaş, Kısmetini Gör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir