AnaSayfa / beyazlı fal anlamları / Kahve falında beyazlı kadın görmek

Kahve falında beyazlı kadın görmek

Kahve falında beyazlı kadın görmek kendi işinin başına geçeceğine, hastalık ve ağrı gibi sorunlarının olmayacağına, büyük çalışmalar gerçekleştirerek hiç olmadığı kadar başarılı olacağı bazı işlere gireceğine, daha sonra bu durumdan dolayı kendisini suçlayacağına, borçlarından ve hastalıklarından kurtulacağına, insanlara karşı duygu ve düşünceleri konusunda hep açık olacağına işaret etmektedir.

Kahve falında beyazlı kadın gördüyseniz

  • Evde yapacağınız değişiklikler veya yeni kişileri, yerleri ya da eğlenceli aktiviteleri keşifler mükemmel fırsatların önünü açabilir.
  • İş ilişkilerinizle ilgili önemli bir erkekle kavga etmeniz olasıdır.

Kahve falında beyazlı halı görüldüyse işlerinin yolunda gideceğine, bir sebeple sıkıntılı durumlara düşeceğine, uzun bir ömrü süreceğinize ve dünyevi zevkleri yaşayıp bütün sıkıntı ve üzüntülerden kurtulacağına, dertlerin ve sorunların artacağına, kişinin toplum nazarındaki saygınlığının ve itibarının yükseleceğine, horlanacağına ve kendini insan içine çıkamayacak durumlara düşüreceğine alamet ettiğine inanılır.

Kahve falında mavili beyazlı muhabbet kuşu görülmesi elindeki para ile gireceği büyük bir işte çok kazanç elde edeceğine, sıkıntılarından ve borçlarından kurtulacağına, hayat içinde yepyeni bir sayfa açılacağına alamet eder.

Kahve falında morlu beyazlı çiçek görmek kafasındaki her şeye kısa süre içinde başarılı bir şekilde kavuşacağına, yapılan hatalar yüzünden elde bulunan fırsatların teker teker uçup gideceğine ve para kazanmak için verilen mücadelenin fiyaskoyla sonuçlanacağına, Herhangi bir ihtiyacınız varsa hiç beklemediğiniz şekilde bu ihtiyacınız giderileceğine, bir sebeple aile büyüklerinden birinin kalbinin kırılacağına ve bu sebeple kişinin kendisini bir türlü affetmeyeceğine, verilen bir karar doğrultusunda hareket edilmemesinden ötürü çok büyük bir zarara uğranacağına ve rakipleri sevindirecek bir duruma düşüleceğine, çok güzel bir kısmeti ikiye katlayacağına yorumlanmaktadır.

Kahve falında beyazlı mavili yılan görmek işlerini çok iyi bir şekilde idare ederek yakında çok daha iyi bir konuma gelmesini sağlayacağına, anne ya da babanın hastalandığı haberinin geleceğine, mutluluk dolu günler yaşanacağına işaret eder.

Kahve falında beyazlı sarılı kedi görüldüyse sorunların zaman içinde daha da büyüyeceğine ve içinden çıkılmaz bir hal alacağına, başarıya giden yollarına da hiçbir zaman engel çıkmayacağına, alacağı bazı haberler ile sorunlarından hızlı bir şekilde kurtulacağına delalet etmektedir.

Paylaş, Kısmetini Gör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir