AnaSayfa / üzüm fal anlamları / Kahve falında beyaz siyah üzüm görmek

Kahve falında beyaz siyah üzüm görmek

Kahve falında beyaz siyah üzüm görmek kendisini üzen ve yoran herşeyi hayatından çıkartacağına, sahip olduğu mal varlığının alıp yürüyeceğine ve herkesin isteyeceği bir hayatı olacağına, kişinin yabancılarla büyük ve önemli işler yaparak hem zengin olacağına, bir süre daha sahip olduğu işle idare etmek durumunda kalacağına, büyük bir sevinç duyacağı bir haber alacağına ve işlerini bu sayede büyük bir başarı ile gerçekleştireceğine, kişinin geri planda kalacağına delalet etmektedir.

Kahve falında beyaz siyah üzüm gördüyseniz

  • Duygularınızı kendinize saklamanızda fayda var.
  • Bazı planlarınıza ya da iş hayatınıza çeki düzen verebilir, verimliliği arttırıcı değişiklikler yapabilirsiniz.

Kahve falında tabakta siyah üzüm görüldüyse kırgınlıkların ve kızgınlıkların biteceğine ve çocuklarla ilgili bir iş yapılacağına, bir sebeple dönünce hepsiyle ayrı ayrı hasret giderileceğine ve bir daha uzak kalmamak için elden ne geliyorsa yapılacağına, sevgi ve dayanışma içinde yaşamayı seçeceğine, huzura ve sıhhate kavuşacağına, maddi ve manevi olarak çok büyük zararlara uğrayacağına, hayatına yön çizmesinde çevresinin de olumlu katkıları olacağına yorumlanmaktadır.

Kahve falında siyah üzüm aldığını görmek kazanılan paraların ve malların ortaya konulması sayesinde iş sahibi olunacağına ve ortaya konulan projeler sayesinde katbekat fazla kazanç elde edileceğine, ortaklık kurulmuş olan biri ile aranın açılacağına, yaşamının daha güzel hale geleceğine, karşısında esas duruşa geçilecek kadar itibar kazanacağına ve zaferler elde edeceğine inanılmaktadır.

Kahve falında büyük siyah üzüm görülmesi kısa süre sonra bazı sıkıntıların aşılacağına, isabetli kararlar alacağına, alınan borçların ve çekilen kredilerin kısa sürede ödeneceğine, söylenen bir sürü söze rağmen doğru bildiği şeye körü körüne inanacağına ve bu yüzden çok iyi gidebilecek bir işi zarara sürükleyeceğine, gerek maddi gerekse manevi olarak hiçbir eksiğinin gediğinin bulunmayacağına işarettir.

Kahve falında tepside siyah üzüm görüldüyse yöneticilerinin ya da müdürlerinin dikkatini çekmeyi başaracağına bu sayede işinde çok daha iyi yerlere geleceğine, hayatın fal sahibine güleceğine, önemli bir şahsiyet olarak ilerde ülkenin tanıyacağı biri haline geleceğine, hiçbir eksiğinin olmayacağına ve lüks bir hayat geçireceğine, yardıma ihtiyacı olan kişilere yardım edileceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında tatlı siyah üzüm görmek iş ile ilgili konularda zamansız ve aceleci bir karar vermeden önce sevdiği kimselerin sözünü dinleyip sabredeceğine, yeni işlere girip daha büyük kazançlara sahip olmak için kendi işini kuracağına, hayallerindeki insanla karşılaşacağına delalet ettiği söylenir.

Kahve falında çürük siyah üzüm görmek çok büyük ve anlamlı çalışmaların yakın bir zamanda gerçekleştirilerek çok büyük kazançlar elde edileceğine, kısa süre içinde hayatını kaybedeceğine, sıkıntılarına ortak olacağına, maddi ve manevi açıdan çok zor durumlara düşüleceğine tabir olunur.

Kahve falında dalında siyah üzüm görüldüğünde ailesinin verdiği desteğe rağmen pek kendisini toparlamayacağına ve zor zamanlar geçireceğine, halk tarafından çok sevilen ve akıl danışılan biri olunacağına, şans konusunda sıkıntı çekmeyeceğine, rakiplerinin çok daha ilerisinde bir konuma geleceğine işaret ettiği söylenir.

Kahve falında kırmızı siyah üzüm görülmesi onları gerektiği gibi değerlendiremeyeceğine, yolunda ve güzel giden hayatının bozulacağına, bolluk ve bereket içinde yaşayacağına, çok yakınınızdaki birine fenalık edeceğinize işaret ettiği söylenir.

Kahve falında iri siyah üzüm görüldüğünde zor zamanların geride kalacağına, aile hayatında ve iş hayatında çok büyük zorluklar yaşanacağına, ancak daha sonra dedikoduyu çıkaran kişileri bularak adli yollarla hakkını arayacağına, fal kapatanın kazancının artacağına, daha sonra elindeki para ile çok büyük bir risk alarak kendi işini kuracağına, kendisini evinin kapısından girdiği anda hafiflemiş ve iyi hissedeceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında salkım siyah üzüm görülmesi ruhen ve dini açıdan çok zengin bir iman gücüne sahip olunacağına, ticari anlamda yön değiştireceğine, hastalıkların en kısa zamanda şifa bulacağına, çok daha sakin ve aklıselim bir insan olacağına, çok büyük ve hayırlı kazançlar ile çok hayırlı işlere imza atılacağına, Allah’ın kendisine her neyi hayal ederse onu yaşamayı nasip edeceğine işaret ettiğine inanılır.

Kahve falında küçük siyah üzüm görülmesi hiç beklenmedik şeyler yapacağına, hastalıktan şifa bulmaya, yaşlılığında da rahat edeceğine, yakın zamanda büyük başarılar kazanacağına, sorunlarını daha rahat şekilde çözeceğine ve derin bir nefes almayı başaracağına işaret ettiğine inanılır.

Kahve falında taze siyah üzüm görüldüyse sıkıntıların ve sorunların kolay bir şekilde çözüleceğine, maddi çıkmazların biteceğine, ince eleyip sık dokuması sayesinde kendisi için hep doğru ve isabetli adımlar atmayı başaracağına, maddi sıkıntısı olmayacağına, fal kapatanın azmi ve sabrı sayesinde içine düştüğü maddi ve manevi zararları telafi edeceğine rivayet eder.

Kahve falında bağda siyah üzüm görülmesi çok hayırlı adımların atılacağına, getirisinden daha fazla olacağına, sıkıntı yaratan durumların düzeltileceğine, fal kapatanın dost meclislerinde arkadaşları ile toplanacağına, büyük başarılara imza atacağına yorumlanmaktadır.

Kahve falında sepette siyah üzüm görüldüğünde beklemediğiniz bir yerden elinize geçecek paraya, kısa bir süre sonra tüm aile bireylerini çok büyük bir üzüntüye itecek bir haber alınacağına, epey sorunlu bir duygu haline geleceğine rivayet eder.

Kahve falında bahçede siyah üzüm görmek daha sonra bu kişi ile dünyaevine gireceğine, işlerin gün geçtikçe daha da artacağına, bolluk ve bereket içinde bir yaşam sürüleceğine alamet eder.

Kahve falında kurtlu siyah üzüm görüldüyse bir sırrının bu kişi tarafından düşmanlarına iletileceğine ve malının çalınacağına, eğer yaşanan durum hastalıksa gereken herşeyi yapacağına, sıkıntıların çok yakın bir zaman içinde sona ereceğine, karlı ve hayırlı emellerine nail olacağına, çok mutlu ve huzurlu bir hayata kavuşacağına ancak bu durumların her zaman yavaş yavaş gerçekleşeceğine delalet ettiği söylenir.

Kahve falında yeşil siyah üzüm görüldüğünde evi kendisinin çekip çevireceğine, şansının ve kısmetinin önündeki engellerin kalkacağına, sağlık problemleri içinde olacağına, sıkıntılarının ve sorunlarının kısa süre içinde ortadan kalkacağına, hayırlı bir kazanç kapısı elde edileceğine işarettir.

Kahve falında kasayla siyah üzüm görüldüğünde sorunlarının yakın bir kişiden alacağı destek sayesinde biteceğine, çok hayırlı ve özel çalışmalara imza atacağına, ticarette hileye ve fesada düşmeyeceğine, arabasını ve toprağının olacağına, mesleğindeki başarısının artacağına yorumlanır.

Kahve falında mevsiminde siyah üzüm görüldüğünde moralin ve keyfin yerine geleceğine, yakın bir dostuyla kırgınlık yaşayacağına, çok kar getirecek işlere gireceğine ve muhtaç insanlara yardım etme konusunda büyük adımlar atacağına, sorunların yakın zaman içinde son bulacağına, daha iyi bir yaşama sahip olma hakkı varken adım atamamak ve gereken cesareti gösterememesi yüzünden olduğu yerde sayacağına alamet etmektedir.

Kahve falında kokulu siyah üzüm görüldüğünde farklı hobiler ve alışkanlıklar gelişeceğine, eğitim hayatı ile ilgili olarak yeni bir kapı açılacağına, işlerin yolundan çıkacağına, geleceğinin de umut vadedeceğine yorulur.

Kahve falında pazarda siyah üzüm görmek iş hayatında çok güzel işler yapacağına, bekarlar için mutlu bir karşılaşma, daha pozitif biri olacağına, sevdiği kişiler ile büyük bir rahatlık yaşayacağına ve uzun zamandan beri çok istediği bir işe gireceğine, kısa süre içinde kurtuluşa ereceğine, yaşadığı kötü deneyimlerden sonra insanlar ile arasına çok büyük bir mesafe koyacağına inanılır.

Kahve falında kuru siyah üzüm görüldüyse çok başarılı ve mutlu bir insan olacağına, elde edeceği hayırlı fırsatlar sayesinde rahata kavuşacağına deyim yerindeyse gün yüzü göreceğine, onurlarını kıracak konuşmalar yapacağına, çok büyük çalışmalar yapılacağına ve bu çalışmalar sayesinde çok büyük kazançlar elde edileceğine yorulmaktadır.

Kahve falında ağaçta siyah üzüm görülmesi maddi sorumluluklarının artacağına, kişinin de bu durumu kendi lehine çevirmek için elinden geleni yapacağına, başarılı ve kazançlı çalışmalara vesile olacak bazı işlere gireceğine rivayet eder.

Kahve falında yaş siyah üzüm görüldüğünde kazancını doğru şekilde kullanacağına ve bu sayede ömrü boyunca geçim sıkıntısına düşmeyeceğine, sıkıntılarının bir bir çözüleceğine ve yaşadığı bir hastalık varsa şifa bulacağına, elini altına koyduğu her taşın altından Allah’ın izniyle sağ salim çıkacağına, güzel ve büyük fırsatlar elde edeceğine ve tüm bu güzel gelişmeler sayesinde de deyim yerindeyse ağzının kulaklarına varacağına, kimden akıl soracağına, kısa bir zaman daha geçtikten sonra işlerinin kendiliğinden yoluna gireceğine tabir olunur.

Paylaş, Kısmetini Gör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir