AnaSayfa / düğün fal anlamları / Kahve falında beyaz düğün görmek

Kahve falında beyaz düğün görmek

Kahve falında beyaz düğün görmek mevcut ilişkilerinin tartışmalar nedeniyle sarsılacağına, herkesin dikkatinin çekileceğine, sevdiği kişiler ile çok büyük bir işe gireceğine, müjdeli haberler ve beklenmedik teklifler alacağına, çalışıyorsa terfi alacağına, işinin gücünün hep rast gideceğine alamet ettiği söylenir.

Kahve falında beyaz düğün gördüyseniz

  • Tahmini çıkarımlarla yola çıkmak yanlış olabilir.
  • Kazananı belli olmayan tartışmalara girmemeye çalışın.

Kahve falında beyaz düğün pastası görmek kendisini mesleğinde ilerletmek ve daha başarılı olmak için büyük ve önemli fırsatlar elde edeceğine, dileklerin ve isteklerin gerçekleşeceğine, yaptığı kötülüklerin kendisine döneceğine, yaşanan sıkıntıların ve borçların biteceğine, ancak bu kişinin yaptığı şeyden dolayı çok pişman olacağına delalettir.

Kahve falında beyaz düğün salonu görülmesi çok büyük paralar kazanacağına, ancak karşısına çıkan bazı sevimsiz olaylar yüzünden etrafındaki insanlar ile tartışacağına ve sinirlerinin yıpranmış olmasından dolayı sevdiği kişileri biraz üzebileceğine, güzel ameller işleyeceğine işarettir.

Kahve falında beyaz düğün davetiyesi görülmesi iş hayatında daha önce hayal edemediği kadar iyi bir kariyere sahip olacağına, büyük başarılara işlere imza atılacağına, içinde bulunduğu kötü durumdan kurtulmak için bazı kişilerden destek isteyeceğine, önüne aksiliklerin ve engellerin çıkmayacağına işarettir.

Kahve falında beyaz düğün zarfı görmek işte başarılı adımlar atılacağına, azmi ve hırsı sayesinde istediği kariyere sahip olacağına, artık güzel ve kolay bir hayata kavuşacağına, sorunların gittikçe artacağına ancak bazı kişilerin araya girmesi ya da destek olmasıyla bu durumların üstesinden gelineceğine, daha fazla gelire kavuşacağına, hayırlı yollara gireceğine işaret eder.

Kahve falında beyaz düğün arabası görüldüyse çok iyi mevkilere gelmesinde kendisine bir basamak olacağına, ağır bir hastalıkla uğraşmak zorunda kalınacağına ve eşle bazı tartışmalar yaşayıp ayrılığın eşiğine gelineceğine, umutlarının da tükeneceğine delalet eder.

Paylaş, Kısmetini Gör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.