AnaSayfa / bulut fal anlamları / Kahve falında beyaz bulut görmek

Kahve falında beyaz bulut görmek

Kahve falında beyaz bulut görmek kısa süre içinde çok kazançlı bir işe girileceğine, kişinin bir süredir etrafındaki ikiyüzlülüklere ve yalanlara karşı tahammül edemediğine ve özel yaşamındaki kişilerle olan bağlarının zayıflamasından dolayı acı çekeceğine, iş hayatında disiplinli ve ahlaklı çalışması ve ortaya koyacağı projeler sayesinde çok hızlı ilerleyip yüksek mevkilere terfi edileceğine, aile bireyleri tarafından deyim yerindeyse kendisine cephe alınacağına, bazı sağlık sorunlarının baş göstereceğine, bazen de eşlerden birinin hastalık nedeniyle bir süre zor günler geçireceğine alamet etmektedir.

Kahve falında beyaz bulut gördüyseniz

  • Harcamaları kısmanızda fayda var.
  • Sosyal faaliyetler veya yeni şeyler öğrenmek size iyi gelebilir.

Kahve falında siyah beyaz bulut görüldüğünde sevdiği bir kişi ile yakın zaman içinde dünyaevine gireceğine ve çok fazla vakit kaybetmeden bir çocuk sahibi olacağına, alacağı destek sayesinde duygu dolu anlar yaşayacağına, çalışmalardan pek getiri alınamayacağına, kırgınlıkların ve küskünlüklerin aşılacağına, rakiplerin oyununa gelineceğine alamet etmektedir.

Kahve falında beyaz bulutların dağıldığını görüldüyse yaptığı şeyden ötürü hem çok büyük bir üzüntü duyacağına, belli bir kazanç elde edileceğine, rahat bir hayat sürüleceğine, üzüleceğine ve yıkılacağına, şansının bahtının açılacağına, maddi olarak çok rahat edilecek bir döneme girileceğine delalet etmektedir.

Kahve falında gökyüzünde beyaz bulut görüldüğünde çok iyi mevkilere götürecek çalışmalara imza atılacağına, yaptığı her işte hayranlık uyandıracağına, manevi olarak hayırlı bir noktaya gelineceğine, aile hayatında kendisine yeni ve daha güzel bir sayfa açacağına inanılır.

Kahve falında küçük beyaz bulut görmek sevilen kişilerle iş konusunda bir birlik kurulacağına, hem kendisini hem ailesini çok mutlu edecek bir haber alacağına, hiç istemediği sorunlarla karşılaşabileceğine, resmi bir kurumda işe girileceğine delalet etmektedir.

Kahve falında gece beyaz bulut görülmesi sevdiği bir kişi ile birlikte girdiği bir işte zarar edeceğine, çözüm için her denemede daha fazla düğümleneceğine, geniş bir ev satın alacağına delalet ettiğine inanılır.

Kahve falında beyaz bulutlu gökyüzü görülmesi yeni hobiler edinileceğine, sevdiği bir kişinin büyük bir üzüntü yaşayacağına, ticaretinde rakiplerine karşı başarı elde edeceğine, pişmanlık duyulan hataların düzeltileceğine ve sıkıntıların son bulacağına, onları arkasından sürükleyebileceği bir meslekle uğraşacağına ve itibar göreceğine inanılır.

Kahve falında yerde beyaz bulut görülmesi sorunların ve umutsuzluğun geride kalacağına, kazanılan başarıların yarardan ziyade zarar getireceğine, maddi ve manevi açıdan zarara uğranılacağına delalet ettiği söylenir.

Kahve falında mavi beyaz bulut görüldüğünde keyfinin ve neşesinin yerine geleceğine, ruhsal olarak hastalık yaşayacağına ve günden güne daha kötüleşeceğine, çok büyük bir sorun olmadığı için seven kişileri üzmemek gerektiğine ve beslenmeye dikkat edilmesi sayesinde rahatsızlığın nüksetmeyeceğine, gönlünün bir kuş gibi çarpmasına vesile olacak haberler alacağına, solmuş olan yüzünün de sonunda güleceğine alamet ettiği söylenir.

Kahve falında büyük beyaz bulut görülmesi arkadaşlarından ve dostlarından yana sıkıntı alacağına, aile hayatının sorunsuz olacağına, yeni bir işle ilgili olarak bilgi toplanacağına, iş hayatında çok büyük atılımlara ve ortaklıklara gireceğine, mesleki kariyerini daha iyi hale getirmek için bir müddet yurt dışında yaşayacağına alamet ettiğine inanılır.

Paylaş, Kısmetini Gör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.