AnaSayfa / köpek fal anlamları / Kahve falında beş tane köpek görmek

Kahve falında beş tane köpek görmek

Kahve falında beş tane köpek görmek zararlı bir alışkanlığın yakın bir zamanda bırakılacağına, yakın bir zaman içinde büyük mutluluklar yaşayacağına, sürpriz gelişmelerin arka arkaya geleceğine, çok büyük miktarda kazanç getireceğine, kısa bir flört döneminden sonra hazırlıklara başlanacağına, hayatının kalan kısmında da o kimseyle birlikte işler yapacağına alamettir.

Kahve falında beş tane köpek gördüyseniz

  • Ani sağlık sorunları çıkabilir.
  • Sakin bir ortamda sevdiğiniz insanlarla birlikte olabilirsiniz veya büyük takdirler toplayabilirsiniz.

Kahve falında beş tane balık görüldüğünde ortağından ayrılacağına veya çalıştığı iş yerinde hakkında çıkan dedikodular yüzünden yüzünün yere düşeceğine, iş hayatında başarılı sonuçlar alınacağına, çalıştığı işte mevkisini korumak için pek çok çalışanla işbirliği yapılacağına yorulmaktadır.

Kahve falında beş tane ekmek görülmesi kişinin kendini kimsesiz ve çaresiz hissedeceğine, işlediğiniz günahlardan dolayı pişmanlık duyup tövbe edeceğinize , uğradığı haksızlığın özürle düzeltileceğine, kazanç kapılarının kapanacağına, gönül ilişkileriyle ilgili yeni bir sayfa açılacağına yorumlanır.

Kahve falında beş tane ay görülmesi işlerinin açılacağına ve yüzünün de güleceğine, iş ve alışverişinde durgunluk olacağına, ailesiyle birlikte uzun ve mutlu günler geçireceğine, maddi olarak çok rahat edilecek bir çalışma ortaya konacağına, ardından imkânlarını kullanarak bu sıkıntıdan kurtulacağına rivayet eder.

Kahve falında beş tane kedi görüldüyse hayallerinin ve dileklerinin de gerçekleşeceğine, esenliğe ve gönül hoşluğuna kavuşacağına, aile bireylerinden birine iş kurulacağına, kendisinin sahip olacağı şans sayesinde başkalarının da kendisi sayesinde nasipleneceğine ve mutlu olacağına, kazalarla ve belalarla deyim yerindeyse burun buruna geleceğine rivayet eder.

Kahve falında beş tane bebek görüldüyse destek istediği kişilerden destek alamayacağına, mutlu ve huzurlu bir aile kuracağına, tanıdığı kişilerden birine yardım isteği üzerine yardım edeceğine, kötü kişilerle karşılaşılacağına, sıkıntıların ve sorunların biteceğine, sevilen kişilerden alınacak yardım ya da gelecek destekle yaşanan kötü durumların düzeltileceğine işaret ettiği söylenir.

Kahve falında beş tane elma görmek atılan adımların hayırlı haberleri ve kişileri beraberinde getireceğine, çalıştığı kişileri memnun etmeyi ve onlara kazanç getirmeyi bileceğine, zarar etmesine ve karamsarlığa düşmesine neden olacağına, hastalık ve ağrı gibi sorunlarının olmayacağına, size kötülük düşünen dost görünümlü bir düşmana alamet eder.

Kahve falında beş tane ceviz görüldüyse maddi olarak çok büyük imkânlara sahip olacağına, para sıkıntısı çekmeyeceğine ve rahatının yerinde olacağına, sevdiği kişileri etrafına toplayacağına, iyi hissedeceğine ve gönül hoşluğu yakalayacağına, istediği kadar çocuğun Allah tarafından kendisine nasip edileceğine işaret ettiği söylenir.

Kahve falında beş tane bilezik görülmesi ancak atacağı bazı adımlar sayesinde bu sorunlardan kurtulup yaptığı şeyden ötürü büyük pişmanlık yaşayacağına, beklentilerini ve amaçlarını yerine getireceğine, üzüntüsünü ve endişesini üzerinden atmasına yardımcı olacağına, her türlü sıkıntısından ve güçlükten kurtulacağına, çok zor bir duruma düşeceği bir olayla karşılaşacağına, başına üzüntüye neden olacak olaylar geleceğine işarettir.

Paylaş, Kısmetini Gör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.