AnaSayfa / bebek fal anlamları / Kahve falında bebek kaka görmek

Kahve falında bebek kaka görmek

Kahve falında bebek kaka görmek kendisini çok rahat ettirecek bazı projeler ortaya koyacağına, sevdiğinizle hoşça vakit geçirmeye, her hayalini de gerçekleştireceğine, zaman kaybına sebep olan bir uğraşın terk edileceğine, hem de para kaybettireceğine, karşısına çıkan bazı kişiler ile tartışmak zorunda kalacağına inanılmaktadır.

Kahve falında bebek kaka gördüyseniz

  • Ani kararlar vermeniz veya ani hareketlerde bulunmanız durumunda hayal kırıklıkları yaşayabilirsiniz.
  • Evle ilgili bütçenizi dengelemenizi sağlayacak değişiklikler yapabilirsiniz.

Kahve falında küçük bebek kakası görüldüğünde borçların kolaylıkla kapanacağına, başarısının düşeceğine bunun da geri planda kalmasına ve unutulmasına neden olacağına, kapanmış olan kapıların Allah’ın izni ile açılacağına, büyük bir proje ile birlikte zenginliğe adım atacağına, çok güzel bir evlilik yapılacağına yorulur.

Kahve falında bebek kaka yaparken görülmesi iş hayatında yeni kapılar açılacağına, hatalı bir adım yüzünden iş yerinde ihtar alınacağına, uzun zamandan beri iş hayatında yaşadığı sorunlardan kurtulmak için çok başarılı bir kişi ile ortaklık kuracağına delalet eder.

Kahve falında beyaz bebek kakası görülmesi üzücü olaylar yaşanmasından dolayı meydana gelen ruhsal bütün sıkıntıların son bulacağına, birlikte kâh ağlayacağına, ancak ne yapılırsa yapılsın aynı şekilde devam edeceğine, yaşadığı bir hayal kırıklığını telafi edeceğine, maddi ve manevi olarak elinden gelen herşeyi yerine getireceğine, haksızlık yapan insanlardan uzaklaşacağına inanılır.

Kahve falında bebek kakası temizlediğini görüldüğünde maddi kaynakların daha etkin bir şekilde kullanılacağına, uzun zamandan beri yaşanan üzücü olayların mutlu sona bağlanacağına, güzel günlerin sona ereceğine, kendisine yeni bir hayat düzeni kuracağına ve bu düzende yeni insanlara da yer vermeyeceğine, eşinin ve çocuklarının kendisi için makbul ve hayırlı kimseler olacağına işarettir.

Kahve falında bebeğin kakasını yediğini görülmesi kişinin hayatını sürdürürken zorlanmayacağına, iş dünyası içinde çok büyük bir üne sahip olunacağına ve hayırlı kişiler ile çok iyi işlere girileceğine, bir kere yaptığı hataya bir daha yapmayacağına rivayet eder.

Kahve falında bebeğin kaka kustuğunu görüldüyse zorlukların bu sayede aşılacağına, düşmanların önlerinin açılacağına, nişanlı ya da sözlü olanların arasına husumet gireceğine, tükenmez bir rızık elde edeceğine, ekmeğinin ve kazancının artacağına delalet ettiğine inanılır.

Kahve falında bebeğin kaka kokusu görüldüğünde geçmişi arkada bırakarak önüne bakacağına, hayal kırıklığı yaşamayacağına, eline geçen iş fırsatlarını çok daha rahat bir şekilde değerlendireceğine, elini attığı her işte büyük kazançlar elde edeceğine delalet ettiği söylenir.

Kahve falında siyah bebek kakası görüldüğünde kültürlü ve alim kimse haline geleceğine, problemlerin çok rahat bir şekilde deyim yerindeyse tereyağından kıl çeker gibi çözüleceğine ve ferahlığa çıkılacağına, her geçen gün daha mutlu ve daha hayat dolu olunacağına işarettir.

Kahve falında bebek kakasının bulaştığını görüldüğünde sevdiği kişilerin hayır duasını alacağına, isteklerine ve hayallerine kavuşamayacağına, çok büyük kazançlar elde ederek işlerini iyi yerlere taşıyacağına, onun mutlu olmasına vesile olacağına, maddi ve manevi olarak zenginliğinin yerinde olacağına delalet ettiğine inanılır.

Paylaş, Kısmetini Gör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.