AnaSayfa / bebek fal anlamları / Kahve falında bebek kafası görmek

Kahve falında bebek kafası görmek

Kahve falında bebek kafası görmek çok uzun zamandan beri görüşmeyen arkadaşların biraraya geleceğine, insanların hayatına müdahale etmesine fırsat vermeyeceğine, iş sahibi olacağına, eşi ve çocukları ile hayal ettiği hayatı yaşayacağına, durumu çok geç fark ettiği için çok üzüleceğine, bir sebeple kısa bir süreliğine işlerinden elini eteğini çekeceğine ve ister istemez aile içinde sorunlar yaşanacağına yorumlanır.

Kahve falında bebek kafası gördüyseniz

  • Belli gruplara ya da ekip çalışmalarına katılımda bulunmanız, geleceğiniz üzerinde etkili olabilecek bilgiler edinmenizi sağlayacak bağlantılar kurmanızı veya fikirler edinmenizi sağlayabilir.
  • Eski hobilerinizi ya da yapmaktan zevk aldığınız şeyleri hatırlayabilirsiniz.

Kahve falında doğan bebeğin kafasının koptuğunu görüldüyse tartışmalı geçecek bir toplantıya gireceğine, şanssızlığa rast geleceğine ve kısmetsizlik içinde kalacağına, her şeyin güllük gülistanlık hale geleceğine, bundan sonra yapılacak çalışmalarda daha çok kişinin desteğinin alınacağına, sayılan ve takdir edilen bir kişi olunacağına, elinde bulunan imkânlar ile çok hayırlı işler gerçekleştireceğine işaret eder.

Kahve falında bebeğin kafasının şiştiğini görüldüyse yaptığı çalışmalar sayesinde iş dünyasında kendisine çok iyi bir yer edineceğine, bir sebeple uzun zamandan beri üzerinde kafa yorduğu ve birçok kez bozup yeniden kurduğu bazı planları askıya alacağına, maddi açıdan nefes alınacağına delalet etmektedir.

Kahve falında bebeğin kafasının yarıldığını görüldüyse bir sebeple fal kapatanın çok üzüleceğine ve neredeyse hasta olacağına, aile hayatında çok büyük üzüntüler olacağına, gönül ilişkilerinizde mutluluğa ereceğinize , karamsarlığa düşeceğine ve çevresindeki kişilerle yaşayacağı fikir çatışmaları nedeniyle o kimselerle yollarını ayıracağına alamet ettiği söylenir.

Kahve falında bebeğin kafasının büyüdüğünü görülmesi birçok sıkıntıya maruz kalabileceğine, eşine değerli hediyeler alacağına, ancak herhangi bir yararının görülmeyeceğine ve tüm durumla birlikte bir de destek olan kişinin para konusunda sıkıştırmalarıyla uğraşılacağına, yaşayacağı bir gönül ilişkisi ile hayatının daha da güzelleşeceğine, kimseye el açmadan yaşayacağına ve gelirinin hayat boyu kendisini rahat ettireceğine, özledikleri ve ayrı kaldıkları ile kavuşacağına yorulur.

Kahve falında bebeğin kafasının kanadığını görmek aksiliklerin ortadan kaldırılacağına, en kutsal ve en yoğun duyguları yaşayacağına, yaptığı çalışmaları ve ortaya koyduğu davranışları sorgulayacağına, onların hikmetli kişiliklerinden de feyz almak için mücadele vereceğine yorumlanır.

Kahve falında ölü bebek kafası görülmesi iş hayatında çok büyük ve hayırlı kazanç getirecek işlere imza atacağına, hem de kişinin bu süreçte psikolojik olarak zayıflayacağına ve düşmanların bu durumdan yararlanmak için atağa geçeceğine, içinde bulunduğu dertleri kendi başına ortadan kaldıracağına, pek çok kişiye yanında iş vereceğine alamet eder.

Kahve falında bebek kafasının koptuğunu görüldüğünde iş hayatında çok büyük atılımlara ve ortaklıklara gireceğine, onunla gönül ve fikir birliği edeceğine, mal ve mülkte azalma yaşanacağına ve iş hayatında çok kötü bir noktaya gelineceğine, büyük bir karar verileceğine, sevindirici şeyler duymaya, yalan ve dolanları ile onu kandıracağına işaret ettiğine inanılır.

Kahve falında küçük bebek kafası görülmesi bir konu hakkında süren endişeli bekleyişin son bulacağına, aile hayatında çok güzel gelişmeler yaşanacağına, elinde bulunan imkânların bazı kişiler tarafından kötüye kullanılmak isteneceğine alamet ettiğine inanılır.

Kahve falında karnında bebek kafası görülmesi para ve burs konusunda dede ya da amcadan yani baba tarafından bir akrabadan destek alınacağına ve murada erileceğine, takdir edileceği işler yapacağına, alın ter ile ekmeğini kazanacağına delalet etmektedir.

Kahve falında büyük bebek kafası görüldüğünde eskisinden de iyi olacağına, sahip olacağı malın faazlalığına, sorunlarının yakın bir zamanda Allah’ın izni ile son bulacağına, iş hayatında kazanç elde etmeye başlayacağına rivayet eder.

Kahve falında kopmuş bebek kafası görmek elde ettiği kazanç ve şöhreti sayesinde büyük bir servete sahip olacağına ve çok rahat ve huzurlu bir hayat süreceğine, mesleğindeki başarısının artacağına, tabir yerindeyse güvendiği kişiler tarafından sırtından bırakılacağına ve kendini çok kötü hissedeceği bir dönem geçireceğine, yardım isteyen bir kişiye elden geldiği kadar yardım edileceğine ve güzel haberler alınacağına işaret ettiği söylenir.

Kahve falında ölmüş bebek kafası görüldüğünde zorlukların ve engellerin aşılacağına, işlerden yana başarılar elde edileceğine, can sıkıntısının geçeceğine, içini açmaya karar vereceğine inanılır.

Paylaş, Kısmetini Gör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir