AnaSayfa / bebek fal anlamları / Kahve falında bebek cinsiyeti görmek

Kahve falında bebek cinsiyeti görmek

Kahve falında bebek cinsiyeti görmek sorunlarının ve sıkıntılarının bu kişi yüzünden gün geçtikçe daha artacağına, işlerin günden güne daha kötü bir duruma düşeceğine, hayallerinin ve isteklerinin karşılık bulacağına, çok başarılı ve ses getiren bir firma sahibi olacağına, kısmetin kapanması nedeni ile ticaretin duracağına, sağlığının ve işlerinin bozulacağına yorumlanmaktadır.

Kahve falında bebek cinsiyeti gördüyseniz

  • Aşk hayatınız veya sevgi temalı ilişkileriniz açısından ise, kafanız karışmaya başlıyor.
  • Çok fazla konuşmak veya bilgi paylaşmak doğru olmayabilir.

Kahve falında bebeğin cinsiyet değiştirdiğini görüldüyse böylece maddi imkânların genişleyeceğine, şanssızlığa rast geleceğine ve kısmetsizlik içinde kalacağına, kendi başına bir hayat yaşamaya başlayacağına, fakat bu durumların kişiyi hayata küstürmek yerine bileyleyeceğine ve daha da hırslanacağına yorulur.

Kahve falında karnındaki bebeğin cinsiyetini görülmesi ayıplı yolara sapacağına, insanlar tarafından yüzüstü bırakılacağına, talihsiz bir durumla karşı karşıya kalınacağına, sevinçli haberlerin geride kalacağına, büyük bir başarı göstereceği bazı çalışmalar gerçekleştireceğine, hayatınızda olan biriyle ilişkilerinizin daha derinleşeceğine işaret ettiği söylenir.

Kahve falında bebeğin cinsiyetini farklı görüldüyse bir sebeple sıkıntıların tekrar artacağına, yapılan bir hata yüzünden zor zamanlar geçirileceğine ve kalp kırıklığı yaşatacak bir olayla karşılaşılacağına, sağlıklı bir kişi olmak için hem beslenmesine dikkat edeceğine, bunun yanında işe gitmek dışında yaşamını hareketlendirmek ve biraz da hayatın güzelliklerinin tadına varmak için bir şeyler yapmaya yöneleceğine tabir olunur.

Kahve falında erkek bebeğin cinsiyetini görmek ölmüş büyüğünün cennette olduğuna, psikolojik olarak toparlanacağına, sağlıklı ve mutlu bir kişi olarak refah içinde yaşayacağına, bir sebeple aile hayatında çok büyük tartışmalar yaşayacağına, hayırlı bir kısmetle tanışacağına, sağlığını da kaybedeceğine alamet eder.

Kahve falında başkasının bebeğinin cinsiyetini görüldüyse zor bir durumdan sevdiği kişilerin vereceği yüklü miktarda bir yardım sayesinde sorunlarını çözeceğine, ister istemez başının belaya gireceğine, zarar ettiği çalışmalarda kısa sürede kara geçeceğine, malına gelecek zarara delalet ettiğine inanılır.

Kahve falında ultrasonda bebeğin cinsiyetini görüldüğünde her zaman evlatları arasında ayırım yapan bir aileye sahip olmak yüzünden güvensiz biri olacağına, deyim yerindeyse elinin kolunun bağlanacağına, projelerinin ve fikirlerinin istediği beğeniyi görmeyeceğine, refah düzeyinin gittikçe düşeceğine, yakın bir kişi ile girilen yolda büyük bir borcun altına girileceğine, kolaylık elde edeceğine inanılmaktadır.

Kahve falında hamile kadının bebeğinin cinsiyetini görüldüyse daha güzel ve daha iyi yaşayacağına, onlar sayesinde yaşadığı sıkıntıları da unutacağına, varılan noktaya hayal edilmiş olan birçok şeye kavuşulacağına, büyük maddi ve manevi zararlar göreceğine ve bu yüzden çok ağır bir hastalığa tutulacağına, düşkün kimselerin yardımına koşacağına delalet eder.

Kahve falında hamileyken bebeğin cinsiyetini görmek çok büyük ve hayırlı çalışmalara girileceğine, yaptığı işte kazandığı paralarla başkalarına da faydalı  olacağına ve hem kendisini hem ailesini yeni bir şehre götürecek bir karar vereceğine, kazancının neredeyse yarı yarıya düşeceğine, endişe duyulan çeşitli durumlara düşüleceğine, geleceğini de olumsuz yönde etkileyeceğine delalet ettiğine inanılır.

Kahve falında doğacak bebeğin cinsiyetini görüldüğünde yoracak bir takım meselelerin baş göstereceğine, kaza gibi sıkıntılar yaşayacağına, eşi ile arasında tatsız münakaşalar geçeceğine, kendini garantiye alarak harekete edeceğine, sorunların yine şans sayesinde çözüme kavuşacağına delalet eder.

Paylaş, Kısmetini Gör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir