AnaSayfa / battaniye fal anlamları / Kahve falında battaniye görmek

Kahve falında battaniye görmek

Kahve falında battaniye görmek bir sebeple fal kapatanın çok üzüleceğine ve neredeyse hasta olacağına, zor günlerde insanlara yardım edeceğine, kısa vadede büyük prestij sahibi olunacağına, çok daha zengin bir rızık sahibi olacağına, amaçlarının gerçekleşeceğine ve ticaretinin hızlanacağına, rütbesinin ve gördüğü hürmetin artacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında battaniye gördüyseniz

  • Kişisel gelişim projeleri takdir görmenizi sağlayabilir.
  • Pek çok konuda doğru yönde ilerliyorsunuz.

Kahve falında battaniye çarşaf görüldüğünde çevredeki kişilerin sorunlarının ve sıkıntılarının da çözüme kavuşturulacağına, iyiliğe ve güzelliğe, çok şeffaf bir şekilde çalıştığı için insanlar tarafından çok saygın bir kişi olarak sevilip sayılacağına ve bu sayede işlerini daha rahat ve kolay bir şekilde ilerleteceğine, hayır işlerini büyük bir samimiyetle ve istekle yerine getireceğine, işlerin yakın zaman içinde büyük başarılar getireceğine, kısmetinin ve şaşının her zaman yerinde olacağına işaret ettiği söylenir.

Kahve falında uçan battaniye görüldüyse kimsenin sözlerine kulak asmadan kendi bildikleriyle hareket edeceğine, âlim kimselerden feyz alacağına bu sayede din konusunda insanlara yol gösterecek kadar bilgili hale geleceğine, gerekse ruhsal olarak içine düştüğü hastalıkları atlatacağına, güzelliklerle ve iyiliklerle dolacağına, sorun yaratan durumların ortadan kalkacağına, çok bereketli ve bolluk içinde bir hayat sürüleceğine tabir olunur.

Kahve falında yıkanmış battaniye görüldüyse epey bir zamandan beri uzakta olan ve çok büyük bir özlem duyulan kişinin yakında döneceğine ve çok güzel günler yaşanacağına, isteklerine ve emellerine kavuşmak konusunda herhangi bir sıkıntı çekmeyeceğine, rızkının azalacağına ve çok zor günler geçireceğine, işlerinde ve çalışmalarında yalana dolana ve üçkağıda başvuracağına, ilerlemiş yaşta olanlar için de kötü bir olayın yaşanacağına, eline geçecek muhteşem fırsatları iyi kullanamayacağına işaret ettiği söylenir.

Kahve falında mavi battaniyeye sarılı bebek görmek kişinin yüzünün güleceğine, çok büyük işlere girerek büyük kazançlar elde edeceğine, parasal ve ruhsal olarak kötü bir döneme girileceğine, yakın bir zaman içinde kendi işine sahip olacağına inanılır.

Kahve falında bir sürü battaniye görmek refahının ve varlığının artacağına, iş hayatında çok büyük atılımlar yapacağına, büyük sorunlar yaşayacağına, yapılan işten yarar yerine zarar görüleceğine, iş dünyasında üne kavuşulacağına, yaptığı hatalardan dolayı çektiği üzüntüye ve kırdığı kalpleri kazanmak için çabalayacağına inanılmaktadır.

Kahve falında yanan battaniye görüldüyse kendisine olan özgüveninin de artacağına, maddi ve manevi olarak büyük zarara uğrayacağına, herkesin parmakla göstereceği kadar başarılı bir iş hayatına kavuşacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında pembe battaniye görülmesi daha sonra yaşanacak tatsız bir olayın ardından haklı olunduğunun anlaşılacağına, bilgiçlik taslayan ve aşağılayan tutumlar içinde bulunulacağına, sorunların kısa süre içinde atlatılacağına ve zor zamanlar geçiren akrabalardan birine maddi açıdan çok büyük bir yardım edileceğine, yeni bir sosyal hayata sahip olunacağına inanılmaktadır.

Kahve falında battaniye sattığını görmek insanlarla olan uyumunun ve iyi geçiminin de artacağına, gelecek ile ilgili çok büyük düşünceleri ve hayalleri olduğuna, verilen destek sayesinde iş dünyasında saygın bir konuma gelineceğine, eline geçen bütün fırsatları çok iyi değerlendireceğine rivayet eder.

Kahve falında balkonda battaniye görüldüyse kişinin zorlukların üstesinden geleceğine, daha önce hiç görülmedik bazı işlere imza atacağına, Ummadığınız yerlerden maddi ve manevi destek görmeye, ticaretinin uluslararası bir nitelik kazanacağına, uzun zamandan beri yapmak istediği bir işe gireceğine inanılır.

Kahve falında tuvalette battaniye görüldüyse çok büyük ve hayırlı işlere girileceğine, kazancının artacağına ve yaşamına bolluk geleceğine, kısmetlerinin her daim açık olacağına, rızık elde edeceğine, maddi durumun düzeltileceğine ve askıda tutulan işlerin başarıyla nihayete vardırılacağına, çok büyük ve kazançlı işlere girileceğine inanılır.

Kahve falında kucağında battaniye görüldüyse hayalini kurduğu işin başına geçeceğine, ters giden işlerin normale döneceğine, sorunlu bir durum ile karşı karşıya kalacağına işarettir.

Kahve falında rengarenk battaniye görüldüyse sorunlarını ve sıkıntılarını bu destek sayesinde çözeceğine ve borçlarından bu sayede kurtulacağına, düzenin alt üst olmasına ve fal kapatanın zarar edeceğine, hayatı boyunca hiçbir şeyin yoksunluğunu çekmeyeceği gibi her şeyden en az ikişer tanesine sahip olacağına, çok büyük ve başarılı çalışmalar gerçekleştireceğine, sorunların kısa zamanda ortadan kalkacağına delalet etmektedir.

Kahve falında battaniye yıkamak görülmesi kararmış düşüncelerinin aydınlanacağına, cesaretini ve kendine olan özgüvenini de yitireceğine, ancak yakın bir zaman içinde maddi olarak büyük bir zarara uğranacağına delalettir.

Kahve falında halı battaniye görüldüyse ancak bu kişilerin pes etmemesinden ötürü kendilerine büyük bir ders vereceğine, işlerin daha iyi bir hal alacağına ve iş dünyası içinde çok kısa sürede çok yol kat edeceğine, bol kazançlı bir işe girileceğine, ilerde kişinin başına türlü sıkıntılar geleceğine, sorunlarını bu iş sayesinde başka insanlar ile paylaşacağına, ancak daha sonra kendisini toparlayacağına alamet ettiği söylenir.

Kahve falında çamurlu battaniye görüldüyse sıkılacağı bir haber almaya, gireceği bir proje sayesinde yüklü miktarda kazanç elde edeceğine, bağlılıkların zayıflayacağına ve fal kapatanın kendi hayatının kontrolünü alabilmek için yoğun mücadeleler içine gireceğine, yapılan işlerin fazla kar getireceğine, Allah’a yakınlaşmak için sevap işlerinden geri kalmayacağına delalet eder.

Kahve falında battaniye katladığını görülmesi hem işi hem de özel hayatı hakkında kararlar vermesini gerektiren gelişmeler yaşayacağına, şansının her daim kendisinden yana gideceğine, zorlukların ve problemlerin atlatılacağına işaret ettiği söylenir.

Kahve falında yastık battaniye görülmesi yaptığı işte sivrileceğine, fal kapatanın de yüzünün güleceğine, kısa bir süre içinde çok büyük kazanç elde edeceğine delalet ettiği söylenir.

Kahve falında yeşil battaniyeye sarılı bebek görmek işlerindeki karın artacağına, eline geçen fırsatları değerlendirmede çok başarılı olacağına, hayırlı ve güzel olayların yaşanacağına ve huzurlu günler geçirileceğine yorulmaktadır.

Kahve falında mavi beyaz bebek battaniyesi görülmesi sorunlarının çözümü için canla başla çalışacağına, maddi ve manevi olarak yaşanan sorunların kısa sürede ortadan kaldırılacağına, kazancının ilk önce azalacağına sonra da tamamen kesileceğine, evdeki bu huzurlu ortamın fal kapatanın meslek hayatında da başarılı olmasına vesile olacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında sarı battaniyeye sarılı bebek görülmesi yakın zamanda ev ya da araba alacağına, kişinin maddi olarak kayba uğrayacağına, çok hayırlı ve kazançlı bir projeye gireceğine, yeni yatırımlar yapacağına, çok şeffaf bir şekilde çalıştığı için insanlar tarafından çok saygın bir kişi olarak sevilip sayılacağına ve bu sayede işlerini daha rahat ve kolay bir şekilde ilerleteceğine, elinin bolluğa ve berekete kavuşacağına alamet eder ve fal kapatanın karlı olacak yatırımlardan önemli oranda kazanç elde edeceğine yorulur.

Kahve falında küçük battaniye görmek sevilen kişiler ile çok hayırlı bir karar verileceğine, yapılan ek işler sayesinde kısa sürede borçlardan kurtulacak olan fal kapatanın geleceğini düşünerek yatırımlar yapacağına, sahip olduklarından ve Allah’ın kendisine sunduklarından razı geleceğine, maddi ve manevi olarak çok zor günler geçireceğine, kendisini daha iyi hissedeceği güzel bir döneme gireceğine işarettir.

Kahve falında hediye battaniye görmek kendisini çekemeyen ve işlerinin önüne sürekli bir engel çıkaran kişileri yenilgiye uğratacağına, kötü düşünceler ve kötü planlar içinde olan kimselerin varlığına, sıkıntıdan sonra ferahlamaya, beklenmedik bir zamanda meydana gelen güzel bir gelişmenin yeni iş olanakları sağlayacağına işaret eder.

Kahve falında lacivert battaniye görüldüyse geçim sıkıntısının sona ereceğine, üzüntülerin ve tartışmaların uzun bir zaman süreceğine, işlerini yoluna sokacağına, çok büyük kazançlar elde edip iyi yerlere geleceğine ve başarılı bir kişi olacağına, bilgisine ve becerisine güvenmediği işlere kalkışmayacağına ve üstesinden gelemeyeceği sorumlulukların altına girmeyeceğine, meslek hayatındaki beklentilerinin karşılanacağına rivayet eder.

Kahve falında siyah battaniye görüldüğünde gideceği bir yolculuktan ya da yapacağı bir işten sonra yalnız kalmak için bir yere gideceğine, ticaretinin açılacağına ve böylece hayatının düzene gireceğine, çok hayırlı adımlar atarak daha iyi ve rahat bir hayata kavuşacağına, atılacak adımların hepsinden müspet sonuçlar alınacağına, bunun da kendisini çok iyi hissetmesine vesile olacağına delalet etmektedir.

Kahve falında kirli battaniye görüldüğünde büyük ferahlık yaşayacağına, sıkıntılarının ve sorunlarının kuracağı ortaklıktaki bir kişinin vereceği destek ile ortadan kaldırılacağına ve zarar edilen bir işte yapılacak bazı hamleler sayesinde büyük kazançlar elde edileceğine, aile hayatı içinde yaşadığı tartışmaların son bulacağına ve çok iyi günler göreceğine, hayırlı ve yüksek mevkiye sahip olunacağına ve büyük zaferler kazanılacağına, sıkıntıların ve sorunların sevilen kişilerden gelecek destekler sayesinde çözüm bulacağına delalet eder.

Kahve falında kalın battaniye görmek iş hayatında büyük bir atılım yaparak rakiplerinin önüne geçeceğine, hem işyerine hem haneye bolluk ve bereket geleceğine, istediği projeleri yapamayacağına, bir sebeple yataklara düşeceğine işaret ettiğine inanılır.

Kahve falında kırmızı beyaz bebek battaniyesi görüldüyse yeni işler peşinde koşulacağına, evinde sıkıntılı günler geçiren kişilerin ise mutluluğu yakalayacağına, diğer kişilerden ve rakiplerinden birkaç adım önde olacağına, maddi açıdan ferahlayacağına, çok büyük başarılar ve kazançlar elde edeceğine, neredeyse göz göre göre çok büyük bir sorunlara yelken açılacağına ve para konusunda çok zor ve sonu karanlık yollara girileceğine delalet ettiğine inanılır.

Kahve falında ipek battaniye görüldüğünde sorunlarının tamamen biteceğine, kazancının ve rızkının düşeceğine, iyi niyetlerinin karşılığını göremeyeceğine, mallarının ve parasının bereketinin artacağına, çok mutlu ve huzurlu bir hayata kavuşacağına ancak bu durumların her zaman yavaş yavaş gerçekleşeceğine yorumlanır.

Kahve falında bordo battaniye görülmesi zor durumların sona ereceğine, iş hayatında yaşanan sorunların çözümü için çıkılan uzun bir yolculuktan hayırlı ve güzel haberler ile dönüleceğine, işlerin istenmeyen bir hale geleceğine, rahat bir nefes alınacağına, ticaret hayatına atılacağına, yapılacak işlerde hep dikkatli ve ayık olunması gerektiğine ve ancak bu şekilde kazanç elde edileceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında beyaz battaniyeye sarılı bebek görmek ele geçen kazancın günden güne azalacağına, yardım isteyen bir kişiye elden geldiği kadar yardım edileceğine, işi en doğru şekilde yönetmeyi başaracağına, tartışmaların kavgaya döneceğine ve bu yüzden sevdiği ve değer verdiği birisi ile çok büyük bir ayrılık yaşayarak çok büyük bir üzüntü duyacağına, uzak bir yerden beklediği bir haberin olumlu olarak geleceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında battaniye yastık görülmesi sorunların çözümü için gerekli kararların zaman kaybetmeden verileceğine, maddi orunların kısa süre içinde aşılacağına, yetenekleri üzerinde daha fazla uzmanlaşacağına, geçim sorunuyla karşılaşacağına, çok sevineceği ve hayatını farklı bir yöne götürecek bazı olaylar yaşanacağına, sorunların adım adım kesin olarak bitirileceğine işarettir.

Kahve falında birinin battaniye hediye ettiğini görüldüyse yaşamın tadını çıkaracağı şartlar elde edeceğine, küslük söz konusu ise en kısa zamanda barışılacağına, yaptığı işlerin durma noktasına geleceğine alamet ettiği söylenir.

Kahve falında elinde battaniye görüldüğünde sorunlarını çözmek için yol göstereceğine, gelirinin düşeceğine ve rızkının azalacağına, çok verimli bir çalışma içine girileceğine, çok yoğun çalışacağına, uzun zamandan beri istenen ve çok büyük getirisi olacak bir şeye kavuşulacağına, evine bakkaldan alınmış yiyecek maddeleri getirmesi umduğu bir işin gerçekleşeceğine inanılmaktadır.

Kahve falında güzel battaniye görmek sağlığının ve keyfinin bir ömür süreceğine, külfetinin ve yükünün artacağına, elinize toplu miktarda para geçeceğine, ne yöne gideceğine, sıkıntılardan ve üzüntülerden kurtuluşa erileceğine işaret ettiği söylenir.

Kahve falında tozlu battaniye görüldüğünde büyük işlerin ortaya konulacağına, başarılı bir iş hayatı geçirileceğine, yaşamındaki her şeyin tamamen farklılaşacağına ve sıra dışı bir hale geleceğine delalettir.

Kahve falında battaniyeye sarıldığını görmek yakında gerçekleşecek bir gönül ilişkisine, hayırlı ve anlayışlı bir kişi ile ortaklık kurulacağına, hayatı boyunca da şansın hep böyle devam edeceğine, dedesinden kalan bir toprak sayesinde ev alacağına, mutluluk ve zenginlik getirecek ticaret ortaklıklarına gireceğine, şansının açılacağına ve artık daha rahat bir hayat süreceğine delalet ettiği söylenir.

Kahve falında turuncu battaniye görmek yaptığı çalışmalar ile çok büyük kazanç elde edeceğine, büyük umutlarla girilen bir işin sorunlarla devam edeceğine, rahat edeceği ve mutlu olacağı bir döneme gireceğine, çok büyük ve zor olayları sonlandıracağına, iş ve alışverişinde durgunluk olacağına, uzlaşmacı yaklaşımını kaybedeceğine yorumlanmaktadır.

Kahve falında pembe battaniyeye sarılı bebek görüldüyse bazı sorunlar yaşanan arkadaşlıklarının düzeleceğine, yeni tanışmalar konusunda mesafeli davranacağına, hayatın güzelliklerini görme ve yaşama fırsatı elde edeceğine, el attığı işlerde borç ödemek zorunda kalacağına, ekonomik durumunun düzeleceğine, kendisi ile aynı sorunlarla uğraşan bir kişiden feyz alacağına alamet ettiğine inanılır.

Kahve falında pembe beyaz bebek battaniyesi görmek sorun yaratan kişileri hayatından uzaklaştıracağına, hanesindeki birlik ve beraberliğin artacağına, yalancıdan ve belalıdan uzak olacağına, hayırsız bir kişinin sebep olduğu sıkıntıya çözüm olacağına, uzun sohbetler edeceğine, arkadaşlarla beraber vakit geçirmek istense de eski tadı bulamayacak olan fal kapatanın yalnızlaşacağına rivayet eder.

Kahve falında battaniye ördüğünü görmek zor günlerin sona ereceğine, maddi yükümlülüklerinin azalacağına, maddi olarak çok iyi bir duruma geleceğine, bir ev alma konusunda kısa sürede önemli adımla atılacağına delalet ettiğine inanılır.

Kahve falında yeşil battaniye görüldüğünde düzenbaz insanlarla tanışarak yanlış işlere girişeceğine, yaşadığı sıkıntılardan v sorunlardan en kısa zamanda kurtulacağına, zararların telafi edileceğine, onlarla artık hep bir arada olunacağına, kişinin çocuk hasreti çekeceğine, yaşadığı kötü olayları yakın bir zaman içinde ortadan kaldıracağına inanılmaktadır.

Kahve falında yırtık battaniye görülmesi üstünlük elde edeceğine ve ticaret hayatında tanınır kişi olacağına, yaşanan kırgınlıkların hayat içinde unutulacağına ve atılacak olan kötü bir adımın telafi edileceğine, ağız tadından olacağına, kırgınlıkların ve kızgınlıkların kısa zamanda biteceğine inanılmaktadır.

Kahve falında sırtında battaniye görmek alın terinin karşılığını alacağına, tuttuğunu koparacak kadar çalışkan ve hırslı olacağına ve bu sayede aslında her insanın hakkı olan ama sadece kısmetli olanların sahip olacağı en güzel şeyleri elde edeceğine, sağlıklarına zeval gelmeyeceğine, epey tartışma yaşandıktan sonra fal sahibi lehine bir karar çıkacağına ve davanın temyize kadar gideceğine, variyetinin her geçen gün artacağına işaret ettiğine inanılır.

Kahve falında sarı beyaz bebek battaniyesi görmek kendisini biraz toparladığı zaman vereceği bazı hatalı kararlar ve karşısına çıkacak bir kişi tarafından uğrayacağı büyük bir iftira yüzünden çok kötü durumlara düşeceğine, iyi halinin kalmayacağına, sıkıntıların ardından neşe dolu günlerin de sizi beklediğine, maddi ve manevi açıdan büyük atılımlar yapacağına, daha düşük bir kar sağladığı için borçlu duruma düşeceğine ve yine içinde bulunduğu sıkıntıdan kurtulamayacağına, ailesinin desteği sayesinde her zaman insanların kıskanacakları işler yapacağına ve lüks bir hayat süreceğine işaret etmektedir.

Kahve falında denizde battaniye görüldüğünde iş konusunda hayırlı bir adım atılacağına, hem de iş yaşantısını beraber götürmek zorunda kalacağına, fal kapatanın yakın bir zamanda çok büyük ve ağır bir hastalığa yakalanabileceğine, kader çarkının kişiden yana döneceğine alamet etmektedir.

Kahve falında yırtık eski battaniye görüldüğünde her geçen gün başarıların artacağına, emeklerinin karşılığını da en güzel şekliyle alacağına, rahat bir iş hayatının başlayacağına, ortaya koyacağı çalışmalar sayesinde insanların dikkatini çekeceğine işaret ettiğine inanılır.

Kahve falında pembe mavi bebek battaniyesi görmek iş konusunda zarar görülecek bir döneme girileceğine, şanslı günlerin kapıda olduğuna, ekmeğinin verimli olacağına alamet ettiği söylenir.

Kahve falında evde battaniye görülmesi inancına hep sadık kalarak yaşayacağına, mal ve mülk sahibi olup refah içinde yaşayacağına, iş hayatında ve aile hayatında çok zor durumlara düşeceğine inanılmaktadır.

Kahve falında gri battaniye görüldüyse dost sandığı kimselerden sıkıntı alacağına, evli ise kızını veya oğlunu hayırlı bir kısmetle evlendireceğine, yakın bir akrabanın çıkartacağı dedikodu yüzünden iş dünyasında büyük bir prestij kaybı yaşanacağına ve oturulan muhitteki insanlardan sürekli laf işitileceğine, zorlukların baş göstereceğine, yakınında tuttuğu ve çok güvendiği kişilerden birinden ihanet göreceğine delalet ettiği söylenir.

Paylaş, Kısmetini Gör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir