AnaSayfa / başörtü fal anlamları / Kahve falında başörtülü kadınlar görmek

Kahve falında başörtülü kadınlar görmek

Kahve falında başörtülü kadınlar görmek işlerinin bu sayede açılacağına, eğer yaşanan durum hastalıksa gereken herşeyi yapacağına hatta organ bağışında bulunacağına, çok rahat bir nefes alacağına, büyük bir yenilgi alacağına, rahatsızlık duyduğu konularda mutluluk bulacağına, gireceği bir işte çok sevdiği bir kişi ile bir ortaklık kuracağına delalet etmektedir.

Kahve falında başörtülü kadınlar gördüyseniz

  • Bitiremeyeceğiniz işlerle ilgilenebilirsiniz.
  • Size yararı dokunabilecek kişilerle bağlantıya geçebilirsiniz.

Kahve falında siyah başörtülü kadın görmek hane halkı arasına nifak tohumları serpileceğine, elde avuçta ne varsa işi ayakta tutmak için elden çıkarılacağına, borçlarını ödemekte zorlanacağına ve içine düştüğü umutsuz ruh halinin uzunca bir süre daha devam edeceğine işaret eder.

Kahve falında yeşil başörtülü kadın görülmesi üzüntü ve sıkıntı yaratan durumların çok iyi bir şekilde çözüme kavuşacağına, yapılan hatanın yakın bir kişi sayesinde telafi edileceğine, kıskanç ve dedikoducu insanlara uyacağına ve güzel huylarını da terk edeceğine, sorunların teker teker çözüleceğine alamet etmektedir.

Kahve falında sarı başörtülü kadın görüldüğünde yardım ettiği bir kişi tarafından çok büyük bir zarara düşürüleceğine, insanlara olan güvenin artacağına, üstünlük elde edeceğine, umudun kesildiği birçok şeye uzun bir uğraş sonucunda ulaşılacağına, borçların ödenmesi ve sorunların aşılması konusunda çok büyük bir mesafe katedileceğine alamet eder.

Kahve falında başörtülü kadının açıldığını görülmesi çok saygın ve güzel bir mevkiye terfi edileceğine, sevdiği kişiler ile hayatında unutamayacağı şeyler yaşayacağına, büyük atılımlar yapılacağına ve rahat bir hayat geçirileceğine, unutulmuş olan bir sorunun tekrar ortaya çıkacağına, hayalini kurduğu şeylerin ayağına geleceğine, hayal ettiği şeylere kısa zaman içinde kavuşacağına ve sevilen kişiler ile sevinçli ve güzel günler görüleceğine alamet eder.

Kahve falında pembe başörtülü kadın görülmesi mal varlığında kayıplar yaşayacağına, sıkıntılı durumlar yaşayacağına, duaların kabul olacağına ve gönülden geçenlerin gerçekleşeceğine işarettir.

Kahve falında mor başörtülü kadın görüldüyse bilgili kimse haline geleceğine ve hayatını en iyi şekilde yaşamayı başaracağına, maddi açıdan iyi geçecek bir döneme girileceğine, geçiminin ve gelirinin sürekli olmayacağına, uzun zamandan beri içinde saklayıp kimseye söyleyemediği bir şeyi söyleyip kurtulacağına delalet etmektedir.

Paylaş, Kısmetini Gör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.