AnaSayfa / ateş fal anlamları / Kahve falında başkasının ateşte yandığını görmek

Kahve falında başkasının ateşte yandığını görmek

Kahve falında ateşte yanan köpek görüldüğünde sıkıntılardan yakın zaman içinde kurtuluşa erileceğine, uğrayacağı çok büyük maddi ve manevi zararın yanısıra her zaman doğru ve güzel şeyler ile anılan adının lekeleneceğine ve aile hayatında çok büyük tartışmaların ve neredeyse ayrılıkların yaşanacağına, doğru hamleleri yapmak için zamanın geldiğine inanan fal kapatanın iş yatırımları yapacağına delalet ettiği söylenir.

Kahve falında ateş yanan fırın görüldüğünde bağlılığı hem de kalıcı bolluğu bulacağına, bir sebeple kendisine yeni bir yol çizmek zorunda kalacağına, sorunların çalışmaları baltalamayacağına işarettir.

Kahve falında ateşte yanan hayvan görmek hayatının da düzene gireceğine, ayrılmış olanların kavuşacağına, tartışmaların ve huzursuzlukların biteceğine, kişinin ailesinden kendisine miras kalan yerleri veya mülkleri sorunsuz bir şekilde alacağına, hastaysa şifa bulacağına, maddi bir soruna karşı yalnız başına savaşmak zorunda kalınacağına tabir olunur.

Kahve falında ateşte yanan kedi görmek kısa bir süre sonra bir evlat sahibi olunacağına, sıkıntılarının ve borçlarının hafifleyeceğine, elinde avucunda ne varsa hepsini satmak zorunda kalacağına ve çevresindeki kişiler tarafından desteklenmeyeceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında ateşte yanan insan görmek çok büyük yatırımlar gerçekleştirip yardıma muhtaç insanlara destek olacağına, hiçbir eksiğinin olmayacağına, sıkıntılardan çok bunalmış kişilerin yüzünü güldürecek gelişmeler yaşanacağına delalettir.

Kahve falında ateşte yanan kadın görüldüğünde buna rağmen içinde barındırdığı pişmanlık yüzünden kendisini hiç affetmeyeceğine, kısmet kapılarının hiç kapanmayacağına, onları her türlü zorlukla mücadele edebilmeleri için motive edeceğine, sevdikleri ve ailesi ile çok mutlu olacağına, kazançlı işlere girmenin yollarını bulacağına, başarılı bir iş hayatı geçirileceğine alamettir.

Kahve falında ateş yanan ocak görüldüğünde ailesine daha güzel günler yaşatmak için uğraşacağına, ticaretten yana kısmetlerinin artacağına, orada tatsız olaylar yaşayacağına, sağlıklı ve mutlu bir kişi olunacağına işaret etmektedir.

Kahve falında ateşte yanan yılan görmek üzüntülerini bir kenara bırakıp kendisini işine ve sevdiği kişilere yardım etmeye vereceğine, iyi ve kolay geçim halinde olacağına, mülk edinme planlarının ertelenmesine, çok büyük ferahlık yaşayacağına alamet ettiği söylenir.

Kahve falında ateşte yanan adam görmek binbir güçlükle elde ettiği zenginliği kaybedeceğine, insanlardan gördüğü sevgi ve saygının da hiç eksilmeyeceğine, sıkıntıların sevilen bir kişiden destek sayesinde çözüm bulacağına, ancak çok kötü bir duruma düşeceğine, yapılan çalışmaların daha çok kazanç sağlayacağına delalet ettiğine inanılır.

Paylaş, Kısmetini Gör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.