AnaSayfa / kadın fal anlamları / Kahve falında başka kadın görmek

Kahve falında başka kadın görmek

Kahve falında başka kadın görmek kendisinin de günlerce bunun tedirginliğini yaşayacağına, maddi gücünün artmasıyla beraber kudret sahibi olacağına, büyük bir sıkıntı ile karşılaşılacağına, kendisine nankörlük ve hainlik edecek bir kimseden kurtulacağına, ele geçen kazancın kısa süre içinde biteceğine, sevdikleriyle arasının açılacağına ve sıkıntı çekeceğine alamet eder.

Kahve falında başka kadın gördüyseniz

  • Aileniz veya evinizle ya da eski bir tanıdıkla ilgili beklenmedik eleştiri, haber, bilgi veya şikayetler söz konusu olabilir.
  • Dostlarınızdan biri kendisini aramanızı bekliyor.

Kahve falında eniştesini başka kadınla görmek kazancını katbekat arttıracağına, çalışmalarının karşılığında istediği takdiri ve ünvanı almayı başaracağına, dualarının kabul olacağına delalet ettiğine inanılır.

Kahve falında damadını başka kadınla görüldüğünde sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulmak için her yola başvurmasına rağmen içindeki kötülüğü atmayana kadar bu durumdan kurtulamayacağına, evli kişiler için de ikinci bir bebeğe sahip olunacağına, hayırla yad etmeye alamet ettiği söylenir.

Kahve falında babamı başka kadınla görüldüğünde amaçlarının ve hedeflerinin gerçekleşeceğine, beklentilerin boşa çıkmayacağına, kendisini mutsuz ve çaresiz hissedeceğine, çok istenen bir şeye sahip olunacağına alamettir.

Kahve falında eşi başka kadınla görmek aldığı kararlardan ve attığı adımlardan yana yüzünün güleceğine, çok büyük bir maddi zarara uğramasına rağmen işlerini iyi bir şekilde düzelteceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından uzun bir zaman boyunca kurtulamayacağına alamet ettiğine inanılır.

Kahve falında kocamı başka kadınla görmek muradına ermek için emeklerinin ve umutlarının boşa gitmeyeceğine, zarar edilen işlerin yoluna gireceğine, iş sahibi olup yönetici koltuğunda oturacağına, yardım eden kişilerin haklarının kısa süre içinde ödeneceğine ve yakın bir zaman içinde sorun yaratan kişiler ile tüm bağların koparılacağına, çok büyük başarılar ve yüklü miktarda kazanç ele edeceğine, daha önce yaptığı bazı çalışmaların devamını getirmeye çalışacağına yorumlanır.

Kahve falında yatakta başka kadın görülmesi maddi ve manevi kayıp yaşanacağına, işinde aranan biri haline geleceğine, sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulmak için çok büyük bir adım atacağına rivayet eder.

Kahve falında evde başka kadın görmek yapacağı diğer işlerin de çok ses getiren çalışmalar olması sayesinde büyük bir özgüvene kavuşup kendi işini kuracağına, eve huzurun ve bereketin geleceğine, hayalindeki işi gerçekleştireceğine, kendisini eksik ve yetersiz gördüğü konularda iş hayatına atılmak yerine ilk önce açığını kapatma yoluna gideceğine delalet ettiğine inanılır.

Kahve falında sevgilimi başka kadınla görüldüğünde kazandıklarının ve elde ettiklerinin makbul olmayacağına, iş hayatında meydana gelen bir sorunun daha kötü bir hal alacağına, birçok dedikoduya maruz kalacağına, sıkıntılı geçen ve çok büyük zararlara sebep olan bir dönemin kapanacağına ve hayırlı bir işe girileceğine, dünya nimetlerinden daha fazla istifade edeceğine alamet etmektedir.

Paylaş, Kısmetini Gör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir