AnaSayfa / ev fal anlamları / Kahve falında başka ev görmek

Kahve falında başka ev görmek

Kahve falında başka ev görmek büyük bir yenilgi alacağına, gerek maddi gerek de manevi anlamda mutluluğu yakalayacağına, para kazanmaya başlayacağına, birçok insanın takip ettiği ve çok sevdiği bir kişi olunacağına, tabiri caizse kangren olmuş kısmın kesilip atılacağına, kısa süre içinde kurtuluşa ereceğine yorulur.

Kahve falında başka ev gördüyseniz

  • Bazı konularda yeteneğinizi veya yeterliliğinizi gösterme şansı sunabilecek büyük bir fırsat sizi bekliyor.
  • Belli fırsatlar yüzünü gösteriyor.

Kahve falında başka evde fare görüldüğünde daha pozitif bir ruh haline sahip olunacağına, iş hayatı içinde üst bir mevkiye terfi alınacağına, tüm gözleri üzerinde toplayacağına, daha dikkat çeken  ve iş konusunda tercih edilen bir kişi olunacağına işaret etmektedir.

Kahve falında başkasının evden kovulduğunu görmek yapılacak olan büyük bir çalışma sayesinde çok daha hayırlı kazançlar elde edileceğine, hayatının rast gitmeye başlayacağına, eşinden göreceği saygı ve hürmetin kıskançlık yaratacağına, şansının yaver gitmesi ile çok büyük kazanç elde edeceğine, kısa süreli de olsa rahat bir hayat yaşanacağına, onu hayallerine kavuşturacağına alamettir.

Kahve falında başka eve girdiğini görüldüğünde hayalini kurduğu şeyleri yapmaya başlayacağına, aile içinde de tartışma yaratacak kararlar alınacağına, kazancının ilk önce azalacağına, aile bireylerinden birinin evlilik yolunda adım atacağına işaret eder.

Kahve falında başkasının evinde yorgan görüldüğünde kendisinin de eline geçecek bu eşsiz fırsatları en doğru şekilde kullanmasını bileceğine, yarınlarının dünlerini aratmayacağına, gittiği yerde de aradığı huzuru bulacağına rivayet eder.

Kahve falında başka evin yandığını görüldüğünde miras gibi konularda adil bir karar sonucu kişinin hak ettiklerini alacağına, kısa sürede hayatının düzene gireceğine, kendisinin sahip olacağı şans sayesinde başkalarının da kendisi sayesinde nasipleneceğine, kişinin maddi zararını karşılamayı başaracağına, onlarla yolları ayırmaya karar vereceğine, sevdiği ve değer verdiği kişilerin her zaman yardımlarını alacağına alamet ettiğine inanılır.

Kahve falında başkasının evinin içini görüldüyse yapılmak üzere olan bir anlaşmanın taraflardan birinin itiraz etmesiyle askıya alınacağına, insanların birbirine kenetleneceğine, yolculuk yaparak bir hayra ermeye, onlarla her geçen gün daha bir kenetleneceğine, düzeltmeye çalıştıkça daha da bozulacağına, elde bulunan işlerle ilgili anlaşmaların feshedileceğine ve hem maddi hem manevi açıdan kötü bir durumda olunacağına tabir olunur.

Kahve falında başkasının evinde kıyma görüldüğünde başarıya giden yollar üzerindeki engellerin kalkacağına, yakasının beladan ve dertten kurtulmayacağına, huzurunun ve neşesinin de yerine geleceğine delalettir.

Kahve falında başkasının evine halı görüldüyse ferah bir eve geçileceğine, yaşanan memnuniyetsizliğin bir süre daha devam edeceğine ve bu süreç içinde iletişimde sorun yaşanacağına, sorunlarla dolu özel hayatın nihayete ereceğine, iş ile ilgili tüm sıkıntıların ve sorunların çözüme kavuşacağına, yaşamın tadını doyasıya çıkaracak mali imkana da sahip olacağına işaret etmektedir.

Kahve falında başkasının evinde köpek görüldüyse özlemlerinin ve arzularının gerçekleşeceğine, zamanı daha doğru kullanmak için uğraşacağına, uzun zamandan beri hayal ettiği şeylere yakın bir zamanda kavuşacağına, maddi imkânların günden güne artması sayesinde hayır getirecek yollara girileceğine işaret ettiği söylenir.

Kahve falında başkasının evinde eşya görülmesi iş hayatı içinde sahip olunan prestijin artacağına, daha çok saygı ve destek göreceğine, eğer bu durum başarılı olursa fal sahibi ile tanıdığı arasında çok büyük bir bağ kurulacağına ve çok büyük bir huzura erileceğine, psikolojiyi etkileyecek bir olay yaşanacağına, maddi olarak epey kayıp verileceğine delalet ettiği söylenir.

Kahve falında arkadaşını başka evde görülmesi kaybedilen malları tekrar kazanacağına, sağlıklı ve hayırlı bir ömür geçireceğine, bir süre sorun yaşasa da daha sonra çok daha iyi bir şekilde ilerleme kaydedeceğine, itibarının ve makamının artacağına, gözünü bürüyecek olan dünya malı nedeni ile yanlış yollara gireceğine inanılmaktadır.

Kahve falında başkasının evinde su görüldüğünde yokluk ve fakirlik nedir hiç bilmeyeceğine, alınan hayırlı ve güzel başarılar sayesinde çok iyi ve hayırlı bir noktaya gelineceğine, dertsiz ve tasasız bir döneme girileceğine, geleceği için kayda değer girişimlerde bulunacağına ve sayısız fırsatlar elde edeceğine, yarar sağlayanların ise çok küçük bir kazanç getireceğine, sıkıntılarının daha da artacağına inanılır.

Kahve falında başka evi kirli görüldüğünde hayalini kurduğu şeylere kısa bir zaman içinde ulaşacağına, sahip olduğu imkânlar ve fırsatlar sayesinde kendini hem şanslı hem de ayrıcalıklı hissedeceğine, kendisi ile aynı sorunlarla uğraşan bir kişiden feyz alacağına, sosyal hayat içinde yeni bir arkadaşlığa başlanacağına delalet ettiği söylenir.

Kahve falında başkasının eve işediğini görüldüyse çok büyük kısmetler kazanacağına, sorunların ardından çok büyük bir başarıya kavuşulacağına, yeteneklerini ve becerilerini kullanarak daha iyi imkânlara sahip olacağına ve uzun zamandan beri istediği bir mevkiye getirileceğine, başarısına engel olacak kimseleri de bertaraf edeceğine, iş hayatında ve sosyal hayatta çok iyi yerlere gelineceğine ve parada ve malda büyük miktarda artış yaşanacağına delalet eder.

Kahve falında başkasının evinde kedi görüldüyse yeni bir işle ilgili olarak yakın bir arkadaşla işbirliği kurulacağına, eski hayatına kısmen de olsa sünger çekeceğine, büyük bir kazanç elde edileceğine ve uzun zamandan beri hayali kurulan eve kavuşulacağına delalet etmektedir.

Kahve falında başkasının evinin sallandığını görülmesi zorlu çalışmaların yakın zaman içinde biteceğine, yaşanan üzüntü ve sıkıntıları çözeceğine ve iş hayatında karşılaşacağı problemleri en kısa ve en hızlı şekilde ortadan kaldıracağına, çok büyük ve akıllıca atılımlar gerçekleştireceğine, çoluk çocuğundan zarar göreceğine, hayırlı bir kısmetin bulunması ile birlikte dünyaevine girileceğine yorulmaktadır.

Kahve falında başka evde yılan görüldüğünde çalışma hayatında çok iyi bir noktaya gelineceğine, bazen istemediği şeyler yapacağına, hayırlı bir kısmetle dünyaevine girileceğine inanılır.

Paylaş, Kısmetini Gör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.