AnaSayfa / balina fal anlamları / Kahve falında balina görmek

Kahve falında balina görmek

Kahve falında balina görmek son sözü söyleyecek kadar önemli bir unvan ve kimlik kazanacağına, şans oyunlarından birini kazanacağına ve bu sayede cebine az da olsa bir miktar para gireceğine, kazancının da mutluluğunun da çoğalacağına, karanlık ve zor geçen bir dönemin sona ereceğine, bilgin ve usta kişi haline geleceğine, kendisine yardım etmesi ve işleri çekip çevirmesi için yanına birkaç personel alacağına tabir olunur.

Kahve falında balina gördüyseniz

  • Evle ilgili gelişmeler olumlu sonuçlar doğurabilir.
  • Üzerinizdeki Astrolojik etkiler masraflarınızdaki ani artışı gösteriyorlar.

Kahve falında kocaman balina görüldüyse sorunlu ve zararla dolu bir dönemin kapanacağına, iftirayı atan kişinin ortaya çıkarılması ve iftiranın gerçek olmadığının ispatlanması konusunda elinden gelen herşeyi yaparak gerçekleri insanlara göstereceğine, işyerinde ve hanede çok büyük bolluk ve bereket olacağına yorumlanır.

Kahve falında ölmüş balina görülmesi işinin gücünün rast gideceğine ve kazancının da mutluluğunun da artacağına, kişinin sıkıntıların artacağına, sakin giden yaşamının sarsılacağına delalettir.

Kahve falında oyuncak balina görüldüyse hasta olan kişi ile irtibata geçeceğine, elinde bulunan imkanları kullanmaya çalıştığında birçok sorunla karşılaşacağına, memur ise terfi edeceğine işaret etmektedir.

Kahve falında balina kafası görülmesi evliliğinde yaşadığı sıkıntıların son bulacağına, uzun süredir ayrı olunan biri ile biraraya gelineceğine ve mutlu olunacağına, ortak olarak çok büyük bir projeye gireceğine, hatasını görmesine yardımcı olan ebeveynleri sayesinde gelecekteki hayatında rahat edeceğine, kırgınlık yaşanan bir kişi ile barışılacağına ve üzüntü duyulan bir olayın düzeltileceğine, maddi olanaklarını daha iyi hale getirmek için çaba göstereceğine alamet etmektedir.

Kahve falında sarı balina görüldüğünde üzerinde kafa yoracağına, bir anda büyük bir borç batağının ortasına düşüleceğine, başarılı olunacak bir duruma gelineceğine, ticaretteki rakiplerine karşı üstünlük elde edeceğine yorulur.

Kahve falında timsah ve balina görüldüyse işlerin sevilen kişilerin vereceği destekle yoluna gireceğine, aksine büyük zarar görülmesine sebep olacağına, şans ve güzellik getirecek insanlarla dolacağına, düşüncesiz adımlar attığı ve fevri davrandığı sürece de kötü olaylar yaşayacağına, kötü alışkanlıklarını hayatından çıkaracağına delalettir.

Kahve falında denizde yüzen büyük balina görüldüyse kötü kişilerle aynı mekânda bulunmak zorunda kalacağına, geçici olarak rahatsızlanacağına, işinin gücünün rast gitmeye başlayacağına, sorunlu ve üzüntülü zamanlar geçirileceğine, kazançlı işler yapmak için imkânlarının artacağına ve eline sayısız fırsat geçeceğine, üzüntülü bir haber alınacağına alamet etmektedir.

Kahve falında doğuran balina görüldüyse iş yaşamında tüm dikkatleri üzerine çekeceğine, yüzünü güldüreceğine ve tüm dertlerini unutturacağına, maddi kayba uğrayacağına delalet eder.

Kahve falında mor balina görüldüyse böyle bir zorluk yaşaması halinde vatan hasretine dayanamayacağına ve bir gün gurbete gitmesi gerekirse bunu kabul etmeyeceğine, ağız tadından ve neşesinden de olacağına, üzüntülerin ve tartışmaların uzun bir zaman süreceğine, güvendiği kişilerin kendisini yarı yolda bırakabileceklerine ve fal sahibi için belki de kabus gibi geçecek şanssız bir dönemin yaşanacağına, işlerinin günden güne bozulacağına yorumlanır.

Kahve falında balina kalbi görmek onunla güzel bir ilişki kuracağına, yakın bir arkadaşla ters düşüleceğine, sevgiliyle muhabbetin daha da derinleşmesine, verilen sözlerin uğranacak bir kriz nedeniyle tutulamayacağına tabir olunur.

Kahve falında balina gözü görüldüğünde büyük sıkıntılar çekeceğine ve bu durumdan kurtulacağına, yaşadığı muhitin yenileneceğine, yaşadığı ve çektiği zahmetten ve çileden sıyrılmayı başaracağına, çok zor durumlara düşeceğine ve iş hayatı ile ilgili çok sıkıntılı bir dönem yaşayacağına, iş hayatında uzun zamandan beri maddi sıkıntı çekenlerin ferahlığa çıkacağına, anne ve babanın kalbinin kırılacağına delalet eder.

Kahve falında balina avladığını görüldüyse can derdine düşeceğine, bazı konser etkinliklerine katılacağına, çok büyük kazanç elde edileceğine işaret eder.

Kahve falında havuzda balina görüldüğünde sevilen kişiyle araya soğukluk ve mesafe gireceğine, kendisini kaybedeceği ve çok zor bir şekilde toparlanacağı bazı olaylar yaşayacağına ve eski ruh haline tekrar kavuşmak ve kendisini toparlamak için çok çalışacağı halde bir türlü kendisine gelemeyeceğine, kendisini çok iyi yerlere getirecek ve büyük kazançlar sağlayacak kararlar vereceğine, işlerin yakın zaman içinde büyük başarılar getireceğine, durmadan ve başka yollara sapmadan ilerleyeceğine, yardımcı olan herkese teşekkür edileceğine yorumlanır.

Kahve falında balinayla yüzmek görmek rakiplerin alt edileceğine, bir sebeple aile bireyleri arasında çok büyük tartışmaların ve sürtüşmelerin yaşanacağına, yaptığı bu hatadan ötürü kendisini hiç affetmeyeceğine, kendisini üzen ve kıran kişilere karşı cephe alacağına, büyük bir iş için bir ortaklık kurulacağına yorulmaktadır.

Kahve falında gökyüzünde balina görülmesi yolundan geri çevirmeyeceğine ve kendisine geri adım attıramayacağına, kendisini kapana kısılmış gibi hissedeceğine, sorunlar altında ezileceğine, kara ve kötü günlerin kapısını çalacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında boynuzlu balina görülmesi ilerleyen dönemlerde üst bir mevkiye terfi alınacağına, hayra ve esenliğe, işlerin çok yakın bir zaman içinde çözüme kavuşmasına yardım edeceğine, ancak bu durumlardan yakın bir zaman önce evlendiği ve yuvasında çok mutlu olduğu bir kişi sayesinde çok zahmet çekmeden ve daha fazla üzülmeden kurtulacağına tabir olunur.

Kahve falında gri balina görüldüyse aile bireyleri ile arasındaki sorunu çözeceğine, alın terinin karşılığını alacağına, ekmek teknesinin de yolunda devam ettiğini öğreneceğine, iş hayatında yaşanan krizlerin çok büyük belirsizliğe sebep olacağına, hayata ve işine dört elle sarılacağına ve bu mutlu halini diğer insanlara da geçireceğine işarettir.

Kahve falında denizde bir sürü balina görüldüğünde sıkıntıların son bulacağına, yeni hayatında çok hayırlı ve kazançlı işlere imza atacağına, önemli ve büyük işlerin başına getirileceğine, zarar ettiği bir işte kendisine yardım edecek deneyimli biri sayesinde işleri toparlayacağına ve kazanç elde edeceğine, ana baba duasının alınması sayesinde engellerin aşılacağına, işine ve sevdiklerine dört elle sarılacağına rivayet eder.

Kahve falında balina resmi görülmesi eşinin ve çocuklarının kendisi için makbul ve hayırlı kimseler olacağına, sevilen ve değer verilen bir kişinin ihanetine uğranacağına, bir süre her şeyden elini eteğini çekeceğine alamet ettiğine inanılır.

Kahve falında yürüyen balina görülmesi hedef olarak tayin edilen şeylere kısa zaman içinde büyük bir başarı ile kavuşulacağına, sağlık sorunları yüzünden çok sıkıntı çekileceğine, aylık gelirinin artacağına, verilen bir sözün yerine getirileceğine, Allah’a dua edeceğine, o kişiler ile bu sayede çok daha iyi zamanlar geçireceğine yorumlanır.

Kahve falında balinanın ısırdığını görüldüyse geçim kaygısı ve sıkıntısı yaşamayacağına, yanına yeni insanlar alarak onlara bilgilerini aktaracağına, bereketin ve neşenin eksik olmayacağına, insanlara iyilik yapmaya delalet ettiği söylenir.

Kahve falında ağzı açık balina görüldüğünde aile içinde büyük sorunlar yaşayacağına, bir düşmanın kötü haberini almaya, kötü olayların meydana geleceğine, endişelerinin bitip yerini mutluluğun alacağına, büyük bir hassasiyetle kurulmuş olan ilişkilerin açmaza gireceğine delalet eder.

Kahve falında balina yağı görüldüğünde ticaretteki rakiplerine karşı üstünlük elde edeceğine, iyi bir kariyer edineceğine, tam her şeyden umudunu kesecekken ve elini eteğini çekecekken karşısına çıkacak kapılar ve yollar sayesinde ümidini yeniden kazanacağına, yapılan hataların kısa bir süre içinde telafi edileceğine yorulur.

Kahve falında hasta balina görüldüğünde hayal edilen şeylerden gittikçe uzaklaşılacağına, sıkıntılarından ve üzüntülerden kurtularak huzur bulacağına, sağlık sorunlarının tedavisi için büyük bir adım atılacağına, malından ve parasından olacağına, uzun yıllar etkisinden kurtulamayacağı olumsuzluklar yaşayacağına delalettir.

Kahve falında balinadan kaçtığını görmek geç de olsa kendine mutlaka şifa olacağına ve hayır getireceğine, çok büyük bir sevgi ve azimle ibadetlere devam edileceğine, iş hayatında düştüğü zor durumlardan kurtulacağına, sıkıntıların ve sorunların kısa sürede çözüleceğine, zaman içinde daha doğru adımlar atarak iş kurulacağına, aile hayatında çok güzel gelişmelerin yaşayacağına ve işyerine ve hanesine bolluk ve bereket geleceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında çok büyük balina görmek kişinin hiçbir üzüntü ve sıkıntı yaşamayacağına, elinize para geçeceğine, sevdiği birçok şeye kısa süre içinde kavuşacağına inanılmaktadır.

Kahve falında iki tane balina görmek çok zor ve sıkıntılı durumlar ile karşılaşacağına, tüyü bitmemiş yetimin hakkını yiyeceğine ya da kolay ama doğru olmayan yollardan kesesini dolduracağına, neredeyse herkes tarafından yalnız bırakılacağına, bir sebeple kendisini bir türlü toparlayamayacağına alamet eder.

Kahve falında balina kemiği görülmesi bazı aile bireyleri ile birlikte çok hayırlı bir işe girileceğine ve rakiplerin üzülmesini sağlayacak bir adım atılacağına, sorunların büyük darbeler vuracağına, aydınlık bir geleceğe sahip olunacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından eser kalmayacağına inanılır.

Kahve falında havada balina görmek zenginliğe kavuşulacağına ve gayrimenkul işine girileceğine, hayalindeki herşeye yakın zaman içinde kavuşacağına, akrabalar ile bağların daha da kuvvetleneceğine, uzun uğraşlar sonucu sahip olunan zenginliğin azar azar kaybedileceğine ve kötü bir durumla karşı karşıya kalınacağına, konfor içinde yaşayacağına yorulur.

Kahve falında bebek balina görüldüğünde alınan borçların geri ödenemeyeceğine ve düşülen bir anlaşmazlığın bir türlü çözüm bulamayacağına, sorunlu olaylarla karşılaşacağına, gönül ilişkilerine ağırlık verileceğine, çok büyük atılımlar gerçekleştirileceğine, güzel ve sürpriz gelişmelerle karşılaşacağına yorumlanmaktadır.

Kahve falında gölde balina görmek canını sıkacak ve epey üzüntü verecek bir durumla karşı karşıya kalınacağına ve saklı kalması gereken birçok şeyin özellikle sırların ortaya döküleceğine, harcanmış olan emeklerin başarı getireceğine, evinden neşenin ve eğlencenin eksik olmayacağına, uzun süre kimseye güvenmeyeceğine delalet ettiği söylenir.

Kahve falında yeşil balina görmek aşama göstermeyeceğine ve iyi şekilde sonuçlanmayacağına, bilgi ile donanacağına ve okumaktan hiçbir zaman vazgeçmeyeceğine, sorumluluklarını önemseyerek ve çok çalışarak hayatını geçireceğine, böylece kendine güveneceğine, tartışmaların kavgaya döneceğine yorulmaktadır.

Kahve falında ispermeçet balinası görüldüyse zararın telafi edileceğine ve eşlerin arasının hiç olmadığı kadar iyi olacağına, atılan bir imza sayesinde çok iyi bir mevkiye terfi alınacağına, gerekirse başkaları ile ortaklık içine gireceğine, bunun farkına varacağına yorulur.

Kahve falında dev bir balina görülmesi hem de fal kapatanın hayatı ile ilgili daha çok problemle boğuşacağına, maddi olarak rahatlayacağına ve pek çok imkân elde edeceğine, aile hayatında çok büyük bir mutluluğa yani evliliğe adım atacağına, çok yüksek mevkilerde bulunacağına işaret etmektedir.

Kahve falında devasa balina görüldüyse yaşanan tatsızlıkların ortadan kalkacağına, çok büyük bir ferahlama yaşayacağına ve aile hayatındaki sorunlardan bu sayede zarar görmeden kurtulacağına ve çok rahat edeceğine, üzgün ve moralsiz günler geçireceğine yorulur.

Kahve falında balinanın uçtuğunu görmek kendisi için isabetli kararlar alacağına, başarılı ve hırslı oluşu sayesinde ticaret hayatının önde gelen isimleri arasında yer alacağına, verilen bazı kararların pek işe yaramayacağına, kendisini çekemeyen insanlardan gelecek olan kötülükler yüzünden işlerde yaşanan aksamaların sonunda düzeltileceğine, hanesinde kıtlığın baş göstereceğine, büyük bir rahatlığa erilecek bir çalışma gerçekleştirileceğine ve mal mülk sahibi olunacağına tabir olunur.

Kahve falında nehirde balina görülmesi maddi anlamda rahatlamaya, hayatı boyunca darlık çekmeyeceğine, kişinin hatalarını tekrarlamamak için her zaman çok dikkatli davranacağına, gittiği yolda çok başarılı olacağına, işlerinin eskisinden daha iyi olacağına inanılmaktadır.

Kahve falında balina ölüsü görmek çabaladıktan sonra hiçbir konuda hevesinin kursağında kalmayacağına, sevilen kişilerle yaşanmış olan tartışmaların sona ereceğine, çok büyük ve hayırlı işlerde çok büyük sevaplar kazanacağına, onlarla iyi geçim halinde olacağına, yeni tanışmalar konusunda mesafeli davranacağına yorulmaktadır.

Kahve falında derede balina görüldüyse özellikle geleceği konusunda maddi yönden tutumlu şekilde hareket etmekle kendisini ve sevdiklerinin hayatını riske atmayacağına, ilerlemek ve uzmanlaşmak istediği alanlarda eğitim alacağına, mutlu ve deyim yerindeyse adeta yeniden doğmuş gibi hissedeceğine delalet etmektedir.

Kahve falında balina yumurtası görmek yaşam enerjisinin ve hevesinin hep yüksek olacağına, herkesi kendi gibi zannedeceğine, oynanan bir şans oyunu sayesinde zengin olunacağına rivayet eder.

Kahve falında balina kurtardığını görülmesi fal kapatanın eğlenceli günler geçireceğine ve stres atacağına, yoluna çıkan engelleri herhangi bir yardım almadan aşacağına, atacağı bazı adımlar sayesinde çok sevineceği haberler alacağına, elindekileri de alıp götüreceğine ve bu durumunda fal sahibi için büyük bir hayal kırıklığı olacağına, verilen desteklere rağmen bir türlü toparlanılamayacağına işaret eder.

Kahve falında balinanın saldırdığını görüldüğünde yani insanlar ile vakit geçirerek kendisini deşarj edeceğine, anne baba duası alınması sayesinde hayatın hiçbir evresinde sorun yaşanmayacağına, işyerinde yükselme yolu açık olan mevkilere terfi edileceğine ve hem işyerinde hem kendi hanesinde bolluk ve bereket içine yaşanacağına, yaşansa bile çok kısa süre içinde ve sıkıntı çkmeden çözüleceğine, gerçek olmayan ithamlarla başkalarına saldırıda bulunacağına işaret ettiği söylenir.

Kahve falında balinanın kovaladığını görüldüyse kudretli kişiler arasına gireceğine ve hidayete ermeyi başaracağına, düştüğü zor durumlardan yakın zaman içinde kurtulacağına, kötülerin ve düşmanların yenilgiye uğratılacağına ve çıkarılan dedikoduların ve söylenen yalanların sonunun getirileceğine, aradaki buzları eriteceğine ve barış sağlayacağına, dileklerine ve hayallerine daha bir süre kavuşamayacağına, bunun kendisine ilaç gibi geleceğine ve büyük bir sürpriz olacağına delalet eder.

Kahve falında küçük balina görmek helal olan yollardan da geniş rızık ve zenginlik elde edeceğine, büyük bir kazanca ve mevkiye sahip olunacağına, çok sevilen bir kişi ile ayrı düşüleceğine, riyakar insanlarla karşılaşacağınıza, sağlık ve hayır getireceğine delalet eder.

Kahve falında renkli balina görmek övgü dolu sözler duyacağına, sevdiği kişiden hayır ve karşılık bulacağına, hanesine bolluk geleceğine ve geçiminin kolaylaşacağına, yaşanan sorunların ortadan kalkacağına, yapılan hesapların hiçbirinin gerçeğe uygun olmayacağına, sıkıntı ve sorun yaratan bütün kişileri hayatından çıkaracağına alamet eder.

Kahve falında balinanın yuttuğunu görüldüğünde aile büyüklerinin takdirinin kazanılacağına, aile açısından çok büyük ilerlemeler kaydedileceğine ve sevilen kişi ile girilecek bir yolda mutluluktan havalara uçulacağına, kendisine sorun yaratan olayların kısa süre içinde son bulacağına, kendisini Allah’a yakın hissedeceğine ve kafasını yastığa rahat koyacağına, zenginlik kadar huzurun ve sağlığın da önemli olduğunun farkında olacağına, borçların kapanmamakla beraber her geçen gün artacağına delalet etmektedir.

Kahve falında turuncu balina görüldüyse çok büyük bir baskı altına gireceğine ve sonunda tüm toplum ile bağlarını kopartıp kendisini ruhsal bir hastalığın kucağına, işlerinin aksamasına ve uzun yıllardan beri sürdürdüğü bir dostluğun bitmesine sebep olacak bir sorun yaşayacağına, el attığı işlerde çok büyük başarılar kazanacağına, hem iş hayatında hem aile hayatında çok büyük dertlerle uğraşmak zorunda kalınacağına, mektepli biri olmanın ayrıcalıkları ve kendini geliştirmesi sayesinde arzu ettiği işlerde çalışabileceğine alamet etmektedir.

Kahve falında kırmızı balina görüldüğünde ailesi ve sevdikleri ile birlikte çok güzel ve mutlu bir hayat süreceğine, büyük bir cesaret örneği göstererek ve ya Allah diyerek çok riskli işlere gireceğine, canını ve malını kaybetme pahasına da olsa bazı girişimlerde bulunacağına, uzun zamandan beri ters giden şansın düzeleceğine, maddi anlamda zorluk çekmeyeceğine, sağlık sorunları ile geçecek bir döneme girileceğine alamet etmektedir.

Kahve falında gülen balina görüldüğünde eş ve evlat sahibi olacağına, başarıya giden yolunun engelsiz olacağına, işindeki verimin artacağına, yeni ve daha büyük çalışmalar gerçekleştirip parasal sorunları çözmek için uğraşacağına, hayallerinin teker teker gerçekleşeceğine alamet ettiğine inanılır.

Paylaş, Kısmetini Gör

Bir yorum

  1. İki gündür falımda beyaz balina çıkıyor. Bugün falımda gördüğüm balina resmen gülümsüyordu. Hayırlı bir şeyler olucak zannedersem. Balinanın arkasında denizde yüzen üç kişi gördüm. Onun izini takip ediyorlar.Yalnız uzaktan onları gözetleyen iki kişi var. Kafalarını kibirli bir şekilde yukarı kaldırmış kendini beğenmiş insanlara benziyorlar. Güvercin kuşu çıkmış. Koyu renk bu güvercin, kötü bir haber getirecek gibi. Göbekli kısa boylu bir kadın, karşısında da orta yaşlı bıyıklı sakallı bir adama dedikodu yapıyor. Kadının tepesinde kara bir bulut çıkmış. Ağzından kötü sözler çıkıyor bunun. At nalı sembolu gördüm. Şans anlamına mı geliyor bu? Ben iyiye yorayım. Bir sürü kısa uzun yollar çıkmış. Tabak kısmında hane dışında domuz figürü gördüm, başını haneye sokmaya çalışıyor. Fakat başaramıyor. Dilini çıkarmış bir yılan var ama çok uzakta kalmış. Allah bütün kötülüklerden bizi korusun. Hanemizden uzak tutsun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir