AnaSayfa / balık fal anlamları / Kahve falında balık kafası görmek

Kahve falında balık kafası görmek

Kahve falında balık kafası görmek kişinin muradına ereceğine ve hayattan yana en büyük beklentisini yaşama şansına nail olacağına, hataları için ettiği tövbelerin de Allah katında yerini bulacağına, mesleki ve ticari olarak kazancının artacağına, daha büyük saygınlık kazanılacağına, atılacak adımlar sayesinde çok büyük başarılar kazanacağına, birlik ve dayanışma halinde olacağına işaret eder.

Kahve falında balık kafası gördüyseniz

  • Birine samimi ilgi gösterip duygusal olacaksınız.
  • Bir dostunuzla birlikte, müşterek ilgilendiğiniz bir konuda çalışmanız veya fikir üretmeniz olasıdır.

Kahve falında büyük balık kafası görülmesi dost ve akrabalarla çok mutlu günler geçirileceğine, maddi ve manevi yönden kötü bir döneme girip işlerin zarara uğrayacağına, kendi başına sorunlarını çözmeye çalışacağına, zor geçen bir yılın ardından büyük başarılar ve kazançlarla dolu bir döneme girileceğine işaret ettiği söylenir.

Kahve falında balık kafalı yılan görülmesi iş hayatında yeni ve büyük atılımlar gerçekleştirileceğine, diğer taraftan bu kişiler ile farklı mecralarda büyük bir tartışmanın yaşanacağına, uzun bir zamandan beri hayalini kurduğu bir şeye alacağı büyük bir destek sayesinde çok kısa bir zaman içinde ulaşacağına, ahlaklı bir şekilde yetişmesini sağlayıp ileride evladının büyük bir insan olmasını sağlayacağına, hayal ettiğinden ve arzuladığından da fazlasına kavuşacağına, her zaman kötülük için çalışacağına delalet ettiğine inanılır.

Kahve falında ölü balık kafası görmek hayırlı ve uğurlu bir haber alınacağına, işlerinde çok büyük atılımlar gerçekleştirmek isterken bazı hataları sonucu zarar edeceğine, duyguların karşılık bulacağına, zarar edeceği bir işe girmek zorunda kalacağına, kendine olan öz güvenini kaybedeceğine ve bir daha cesaret edip büyük adımlar atamayacağına işaret etmektedir.

Kahve falında pişmiş balık kafası görüldüğünde maddi olarak da manevi olarak da kendisini tatmin ve memnun edecek kazanımlar elde edeceğine, asla yapmam dediği şeyleri yapacağına, aile hayatında yaşanan üzüntülü olayların hayra dönüşeceğine, çapkınlıkları yüzünden eşi ile arasının açılacağına alamettir.

Kahve falında kopmuş balık kafası görüldüyse kötü ve tatsız olaylar yaşayacağına, daha büyük ve helal kazançlar elde edeceğine, zorluklardan ve sorunlardan kurtulup rahata erileceğine işaret etmektedir.

Kahve falında canlı balık kafası görmek evlatlarından hayır bulacağına, üzerindeki uğursuzluğun ve şanssızlığın kalmayacağına, yaşanan olaylardan herhangi bir sorun olmadan ve çok büyük ve üzücü durumlara düşmeden kurtulacağına, bir sebeple işlerinin gitgide daha da kötü bir hal alacağına, gönül ilişkisi yaşanan bir kişi ile dünyaevine girileceğine delalet eder.

Kahve falında köpek balığı kafası görmek gönül hoşluğu yaşayacağına, büyük bir ortaklığa gireceğine, mutlu ve huzurlu hissedeceğine, hayır getirecek ve iş dünyasında sarsılmaz bir yer edinilmesine katkı sağlayacak kişiler ile ortak olunacağına inanılır.

Paylaş, Kısmetini Gör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.