AnaSayfa / kap fal anlamları / Kahve falında bakır kap görmek

Kahve falında bakır kap görmek

Kahve falında bakır kap görmek sorunların kısa zaman içinde sona ereceğine, hiç beklemediği bir anda arka arkaya çok güzel gelişmeler yaşayacağına, eski sosyal hayatın dışında kalınacağına, sevdiği kişileri çok üzeceğine, kişinin her işi severek yapacağına, kötü olayları ve sorunları geride bırakacağına işaret eder.

Kahve falında bakır kap gördüyseniz

  • Ortaya çıkartmak için zorlandığınız şeyleri korumanız gerekiyor.
  • Kuşkulu durumlar veya şüpheli hareketleri olan kişiler aklınızı karıştırabilir.

Kahve falında bakır kapta süt görülmesi elinde bulunan çalışmaların başarılı bir şekilde ilerleyeceğine, keyfinin ve huzurunun yerine geleceğine, çalışmalarının karşılıksız kalmayacağına delalet etmektedir.

Kahve falında bakır kapta yemek görmek hastalanacağına ya da talihsiz olaylar yaşayacağına fakat gerçekleri ailesi üzülmesin diye başta ailesi olmak üzere sonrada akrabalarından ve komşularından gizleyeceğine, mali sorunların kısa süre içinde çözüme kavuşacağına, her şeyin bir anda olumlu şekilde ilerlemeye başlayacağına işaret eder.

Kahve falında bakır kapta yoğurt görmek hayallerine ulaşmakta ve başarı elde etmekte zorlanmayacağına, kişinin zenginliğini ihtiyacı olan kimseler ile de paylaşacağına, problemlerin çözüme kavuşacağına, atılan her adımda daha büyük başarılar kazanılacağına alamet ettiği söylenir.

Kahve falında eski bakır kap görüldüğünde çok güzel ve mutlu günlerin yakında görüleceğine, sakin ve huzurlu günler yaşayacağına, kendisini ferahlamış hissedeceğine, elin yapılacak işlerle gitgide bollaşacağına alamettir.

Kahve falında kalaylı bakır kap görüldüğünde zor da olsa bazı kararlar vereceğine, zamanında gereksiz yere almış olduğu yani kendisi için lüks denebilecek bir malı elden çıkaracağına, kendi zevkine uygun bir ev döşeyip işlerini bu mekânda ortaya konacağına, onlardan yana hayır ve itibar göreceğine, hakkın huzurunda el açıp dua ederek tövbekâr olacağına alamet ettiğine inanılır.

Kahve falında bakır kapta su görülmesi hafiflemiş ve mutlu hissedeceğine, çok kar getirecek işlere gireceğine ve muhtaç insanlara yardım etme konusunda büyük adımlar atacağına, iyi ve hayırlı insanlarla karşılaşacağına rivayet eder.

Paylaş, Kısmetini Gör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.