AnaSayfa / baba fal anlamları / Kahve falında babayı dargın görmek

Kahve falında babayı dargın görmek

Kahve falında babayı dargın görmek maddi ve manevi açıdan kötü bir duruma düşüleceğine, bilimsel bakış açısına sahip kimselerle ahbaplık ederek her zaman elit bir toplumda yaşanacağına, ancak gerek maddi gerekse manevi sebeplerden ötürü bir türlü bu amaca ulaşılamayacağına, yarınlarının dünlerini aratmayacağına, başarılı olacağına ve Allah’ın yardımlarına ereceğine, askerlik ya da iş yolculuğu yüzünden hasret çekeceğine alamet eder.

Kahve falında babayı dargın gördüyseniz

  • Aslında yapamayacağınız ya da altından kalkamayacağınız konularda bazı kişilere bazı sözler verdiyseniz, ayaklarınızın yerine basmasında fayda var.
  • Duyguları ya da düşünceleri değişen veya son dakika değişiklikleri yapan kişiler nedeniyle planlarınızdan vazgeçmemelisiniz.

Kahve falında anne babayı dargın görüldüğünde işlere burnunu sokan insanlar olacağına, basiretinin bağlanmasından ötürü göz göre göre zarar görülecek bir işe girileceğine, hasret çekenlerin buluşacağına, işlerinin problemsiz şekilde ilerleyeceğine, diz dize ve yanak yanağa yaşayacağına inanılmaktadır.

Kahve falında babanın dargın olduğunu görmek zararlı ve kötü niyetli kişileri hanesinden ve ailesinden uzaklaştıracağına, iyi bir zanaatkar olunacağına, yaşamın güzelliklerini ve yeni tatlarını keşfedeceğine, maddi imkânlarının çokluğu sayesinde dilediği gibi yaşayacağına, bir sebeple çok sıkıntı çekerek adının lekelenmesi gibi durumlara kadar ilerleyecek bir sorunlar yumağı ile karşı karşıya kalacağına, maddi olarak kötü bir karara varılacağına delalet etmektedir.

Paylaş, Kısmetini Gör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.