AnaSayfa / baba fal anlamları / Kahve falında babasının kafasını görmek

Kahve falında babasının kafasını görmek

Kahve falında babasının kafasını görmek fakat her şeyin boş olduğunu sonradan fark edeceğine ve emeklerine de yazık ettiğini düşünerek üzüleceğine ve kendine kızacağına, ilim ve irfan sahibi olunacağına, çalışma hayatında düşmanlık besleyen kişilerin haneden uzaklaştırılacağına, ödeyemediği borçlarını ödeyeceğine, hakkaniyetli ve düzgün bir insandan çok büyük yardım göreceğine, sorunların akıl yoluyla çözüleceğine işaret eder.

Kahve falında babasının kafasını gördüyseniz

  • Sizi destekleyen veya alkışlayan kişiler istediğiniz şekilde davranmanızın veya istediğiniz yolda ilerlemenizin önünü açabilirler.
  • Bazı kişilerle yapacağınız konuşmalar hayatınızla ilgili olaylara farklı açılardan bakmanıza yardım edebilir.

Kahve falında babanın kafasının kesildiğini görülmesi eğer yaşanan durum hastalıksa gereken herşeyi yapacağına hatta organ bağışında bulunacağına, bunları tekrar etmemek için kendine söz vereceğine, iş hayatı içerisinde insanlara vefa gösterileceğine, kişinin utancından sosyal ortamlardan uzak duracağına alamet etmektedir.

Kahve falında babamın kafasında bit görmek aile hayatında can sıkıcı olayların yaşanacağına, deyim yerindeyse paranın pul olacağına, işlerinin bazı kişiler tarafından engellenmeye çalışılacağına, sorunlu bir durum ile karşı karşıya kalacağına ve büyük bir hastalık yüzünden kendisini uzun bir süre kötü hissedeceğine, kötü düşünceler ve kötü planlar içinde olacağınıza delalettir.

Kahve falında babanın kafasının kanadığını görüldüğünde hanesinden bolluk ve bereketin eksik olmayacağına, sağlığının kötüye gideceğine, ruhsal olarak büyük bir sorunla karşılaşacağına, yaptığı çalışmalarda yaşayacağı bir sorunla birlikte işlerinin kapanacağına, fırsatları kaybetmesine ve çok büyük zararlara girmesine rağmen yine kendi kontrolünü kaybetmeyip sakin olduğuna bundan sonra karşısına çıkacak başka fırsatları ve işleri bekleyeceğine ve çok daha iyi fırsatlar ile karşılaşacağına, neşesinin de yerine geleceğine yorulmaktadır.

Kahve falında ölmüş babanın kafasını görüldüyse zor durumda bırakacağına, eline geçen fırsatları çok iyi ve hayırlı bir şekilde kullanacağına, iş hayatında ve aile hayatında çok güzel ve iyi atılımlar yapılacağına işaret etmektedir.

Kahve falında babamın kafasının koptuğunu görmek yapacağı hatalar yüzünden canının sıkılacağına, her türlü yeniliğin mutluluk vereceğine, kişinin günahlarına tövbe etmesi, yaşadığı çalkantılı ve belirsiz dönemin biteceğine, işine daha büyük bir hevesle sarılacağına ve ağız tadının yerine geleceğine, ancak daha önceden kendisini tanıyan kötü kalpli ve zalim birisi tarafından yine kötülüğe çekilmeye çalışılacağına inanılır.

Kahve falında babamın kafasında yara görüldüyse aile hayatı ya da iş hayatı ile ilgili olaylar ve düşünceler için edilen duaların Allah katında kabul edileceğine, dünya malına kavuşulacağına, tabiri caizse derin bir oh çekeceğine, mutlu ve huzurlu bir hayata sahip olacağına işaret etmektedir.

Paylaş, Kısmetini Gör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir