AnaSayfa / baba fal anlamları / Kahve falında babası hasta görmek

Kahve falında babası hasta görmek

Kahve falında babası hasta görmek hata yaptığı insanlardan af dileyeceğine ve helallik alacağına, bereket ve zenginlik olacağına, aile hayatının gün geçtikçe daha güzel bir hal alacağına, zaman içinde işlerinin daha da büyük kazanç sağlayacağına, kariyer konusunda istenilen duruma ulaşıldıktan sonra evlilik yapılacağına, kendisine sorun olarak aldığı şeyleri kısa zaman içinde düzelterek ortadan kaldıracağına delalet ettiği söylenir.

Kahve falında babası hasta gördüyseniz

  • Baskı altında duygularınızı kontrol etmekte zorlanabilirsiniz.
  • Her ne kadar koşullar öyle gerektiriyor gibi görünse de, prensiplerinizden vazgeçmeniz veya olmadığınız birisi gibi davranmaya çalışmanız gerekmiyor.

Kahve falında ölen babayı hasta görüldüyse işbirliği içinde olacağına, tüyü bitmemiş yetimin hakkını yiyeceğine, huzursuz geçen bir dönemin son bulacağına, çok sıkıntılı bir döneme gireceğine ve eline geçen cüzi miktarda kazanç ile zararı az da olsa kapatmaya çalışacağına, duygularının karşılık göreceğine, başarısızlığının bedelini yokluğa düşerek ödeyeceğine tabir edilirken bir diğer yandan da kendisine büyük cezalar getirecek hatalar yapacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında rahmetli babamı hasta görüldüyse uğranacak zararı karşılamak için hiç istenmeyen bir işte çalışılacağına, bir sebeple aile büyüklerinden birinin kalbinin kırılacağına ve bu sebeple kişinin kendisini bir türlü affetmeyeceğine, zorlu bir çalışmanın kolay bir şekilde son bulacağına, yaşanan rahatsızlıkların son bulacağına, bir anda karamsarlığa kapılacak olan fal kapatanın düşünmeden alacağı kararlar yüzünden daha sonra rahatsızlık duyacağına, yaşam kalitesinin ve sahip olduğu imkânların artacağına delalet eder.

Kahve falında ölü babayı hasta görmek ortaya konulacak çalışmalar ile huzurlu bir döneme girileceğine, daha sonra insanların desteğini alarak resmi kurumlardan birinde ülkesi için çok önemli bir göreve getirileceğine, kısmetinin her zaman açık olacağına alamet etmektedir.

Kahve falında baba hasta olduğunu görüldüğünde herkes tarafından kıskanılan çalışmalara imza atılacağına, hastalığı ya da endişe duyduğu herhangi bir durum varsa eğer Allah’ın izni ile düzeleceğine, hayatının sonuna kadar lüks ve rahatlık içinde yaşayabileceği kadar birikim yapacağına ve çocuklarına güzel bir hayat bırakma amacını da yerine getireceğine, yanlış yatırımlar yapacağına delalet etmektedir.

Kahve falında babamı hasta yatarken görülmesi fırsat ve kazanç kapılarının artacağına, elde bulunan maddi olanakların yavaş yavaş kaybedileceğine, aile büyüklerinin araya girmesine rağmen yine de herhangi bir barış yaşanmayacağına, çok hayırlı ve güzel işlerde çalışacağına yorulur.

Kahve falında kayın babayı hasta görülmesi evine dışarından hiçbir zarar gelmeyeceğine, günahlarından kurtulmak için Allah’a sığınacağına, zarar edilen bir işte hayırlı adımlar atılması sayesinde çok iyi bir mevkiye terfi alınacağına inanılır.

Paylaş, Kısmetini Gör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir