AnaSayfa / ayna fal anlamları / Kahve falında aynada saçını görmek

Kahve falında aynada saçını görmek

Kahve falında aynada saçını görmek gülen yüzünün solacağına ve evden çıkmaza hale geleceğine, hayallerini gerçekleştirmek için adımlar atacağına, maddi açıdan nefes alınacağına, lüks tüketimin daha rahat yapılacağına, eline geçecek olanaklar sayesinde en tepelere tırmanacağına, gelecek için karlı yatırım yapabileceği kadar sermayesinin olacağına işaret ettiğine inanılır.

Kahve falında aynada saçını gördüyseniz

  • Planlarınızdaki ani değişiklikler özel yaşamınızda veya evinizde yararlı sonuçlar doğurabilir.
  • Evinizi veya ailenizi ilgilendiren konularda bazı tutarsızlıklar ön planda olabilir.

Kahve falında aynada saçını kel görülmesi sevilen bir kişinin düştüğü hastalıktan ötürü içinde bulunduğu ruhsal durumun düzelmesi için gereken herşeyin yapılacağına ve bu kişinin sağlığının yakın zamanda Allah’ın izni ile sağlığının yerine geleceğine, başını ağrıtan konuları konuşarak ya da adli yollara başvuru yaparak çözüme kavuşturacağına, zor durumların sona ereceğine, özellikle İslamiyet ve tasavvufla ilgilenerek kendisini üzen durumlara karşı bakış açısını değiştireceğine delalettir.

Kahve falında aynada saçını uzun görmek hayırlı zamanlar geçireceğine, çok hayırlı çalışmalar gerçekleştirip her zaman insanların gözünde çok saygın ve başarılı biri olarak yer alacağına, suçsuz olduğunu ortaya çıkarmak için çeşitli kişiler ile büyük tartışmalar yapacağına işarettir.

Kahve falında aynada saçının uzadığını görüldüğünde sağlığının da uzun yıllar bozulmayacağına, iş hayatının her geçen gün daha iyi bir duruma geleceğine, varlıklı kimse olacağına alamet etmektedir.

Kahve falında aynada saçını beyaz görülmesi karamsarlıktan ya da kişiyi kasvetli ruh haline sokan durumların da son bulacağına, geçim sıkıntısına düşmeyeceğine, yol göstereceğine ve ekmek sahibi yapacağına, kısa bir kırgınlık yaşanacağına, çevresindeki bazı insanlardan büyük bir ihanet göreceğine, çok büyük kısmetler sağlayacak bir işe girileceğine alamet ettiğine inanılır.

Kahve falında aynada saçının döküldüğünü görüldüyse maddi konularda hiç olmadığı kadar kötü bir duruma düşeceğine, çok büyük atılımlar yapılarak üst mevkilerde bir yere terfi edileceğine, işini kaybedeceğine ve ekmeğinden olacağına, fal kapatanın deyim yerindeyse ayağına taş takılmadan ilerleyeceğine delalettir.

Kahve falında aynada saçını kısa görüldüyse yaşadığı üzüntülü ve sıkıntılı dönemin biteceğine, yaşanılan güzel olaylardan bu kişi yüzünden bir türlü tat alınamayacağına, daha kötü günler yaşayacağına, daha sonra pişmanlık duyacağı sözler sarf ederek kalp kıracağına delalet etmektedir.

Paylaş, Kısmetini Gör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir