AnaSayfa / at fal anlamları / Kahve falında atın başını görmek

Kahve falında atın başını görmek

Kahve falında atın başını görmek aksi halde pişman olunacak ve belki geri dönüşü olmayacak olaylar yaşanacağına, rahatın ve huzurun yerine geleceğine, yanında başkalarını eğitecek ve onlara iş öğretecek yeterliliğe sahip olacağına, eğer evli ise bir çocuk sahibi olacağına, her zaman el üstünde tutulacağına, sevilen bir kişinin yolundan gidileceğine yorumlanmaktadır.

Kahve falında atın başını gördüyseniz

  • Sevdiğiniz kişiyle mesafeli bir ilişkiniz var.
  • Değişiklik yapılması veya düzeltilmesi gereken yerler üzerinde çalışmalar yapılabilir.

Kahve falında kopmuş at başı görüldüğünde çeşitli tartışmalar ve münakaşalar yapılacağına, umutlarının biteceğine bu durumun hayata küsmesine ve bunalıma girmesine neden olacağına, yardım ve dayanışmanın gittikçe artacağına, sonradan da haksız olduğunu göreceğine işaret etmektedir.

Kahve falında at başlı balık görüldüğünde ailesinin kararları ile yaşamak zorunda kalacağına ve bu durumun kendisine büyük bir mutsuzluk getireceğine, fal sahibi erkekse şansının açılacağına, sıkıntıların kısa bir zaman içinde sona ereceğine, makbul olan yollardan ayrılmayacağına, yüklü miktarda paralar ve çok büyük başarılar kazanacağına, bereket ve zenginlik getirecek girişimlerde bulunacağına rivayet eder.

Kahve falında beyaz at başı görüldüyse olanaklarının eskisinden çok daha iyi olacağına, hoş bir sürprizle karşılaşılacağına, ona verimli olacak girişimlerde bulunacağına, çevrenizde her zaman iyi ve güzel ahlaklı kimselerin bulunacağına, maddi durumun düzeltileceğine ve askıda tutulan işlerin başarıyla nihayete vardırılacağına inanılmaktadır.

Kahve falında at başının kesildiğini görüldüyse kişinin istediği şeylerin biraz zorluklarla olacağına, kendisine mutluluk ve başarı getirecek yenilik yapacağına, işlerinin yakın bir zaman içinde sıkıntı çekmesine sebep olacağına delalet etmektedir.

Kahve falında at başlı insan görüldüğünde kendisini çekemeyen insanların çok kötü durumlara düşeceğine, alım gücünün zayıflamayacağına, yeni kapılar açılacağına, kendisine uygun bir kişi ile çok hayırlı bir birliktelik yaşayacağına, kazanılan para ve mal ile çok büyük ve hayırlı yatırımlar yapılacağına yorulmaktadır.

Kahve falında siyah at başı görüldüğünde projelerinin ve çalışmalarının takdire layık görüleceğine, ona kol kanat gereceğine, her iki tarafında konuyu kapatmaya yanaşmayacağına, eğer yaşanan durum hastalıksa gereken herşeyi yapacağına, uzaktaki bir akrabadan çok güzel ve hayırlı bir haber alınacağına rivayet eder.

Paylaş, Kısmetini Gör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.