AnaSayfa / ata fal anlamları / Kahve falında ata görmek

Kahve falında ata görmek

Kahve falında ata görmek işleri yoluna koymak ve sorunlu durumu toparlamak için çok çaba göstereceğine, bir işte tutunmakta güçlük çekeceğine, aile bireylerinden birisi ile herkesi şaşkına çevirecek bir işe gireceğine, kendisini tanıyan insanlar ile işleri bozacağına, yeni dostluklar ve arkadaşlıklar edineceğine, daha önce kimsenin yapmaya cesaret edemediği işlere gireceğine alamettir.

Kahve falında ata gördüyseniz

  • Gelecekte sizinle iş birliği yapmak isteyen kişiler olabilir.
  • Fazla konuşmak yerine uygulamaya geçmenizde fayda var.

Kahve falında kızını ata binerken görüldüyse insanlar tarafından daha çok sevileceğine, mesleğinde atılım yapacağına, imza ve söz yetkisi edineceğine işaret eder.

Kahve falında bir kadının ata bindiğini görmek maddi olanaklarının rahat rahat yaşamasına el vereceğine, kişinin uzak şehirlere ya da ülkelere gidip bir süre sonra oralarda yaşama kararı alacağına, hayırlı bir kişi olarak sevdiklerini koruyacağına, iş hayatında yaşadığı stresi söküp atacağına, başına çok güzel olaylar geleceğine yorulmaktadır.

Kahve falında başkasının kırmızı ata bindiğini görmek düşülmüş olan zor bir durumdan çok rahat bir şekilde çıkılacağına ve istendiği gibi hareket ederek çok büyük kazanç elde edileceğine, onu yorgun ve hasta bir görüntüye getireceğine, Allah’ın kendisine lütfettikleri için de kendini çok şanslı göreceğine, kendisini hiç bilmediği bir işte bulmasına rağmen kısa süreli bir inceleme sayesinde işi öğreneceğine, iyi niyetinden uzaklaşacağına delalet eder.

Kahve falında cumhurbaşkanını ata bindiğini görmek hem maddi açıdan hem de çevre açısından çok büyük bir güç elde edeceğine, biraz olsun hafifleyeceğine ve hayatın belli bir oranda sıradanlaşarak kişiye nefes alacak zaman kazandıracağına, iyi gelir getiren işler yapılacağına, falı kapatan kişinin ihtiyaçlarını yeterli oranda karşılayamayacağına ve zor günler geçireceğine, arabalara ve topraklara sahip olacağına, gelişim içine gireceğine alamet etmektedir.

Kahve falında sevdiğini ata binerken görmek çok büyük güven duyulan kişiden ihanet görüleceğine, meslek hayatında imza ve söz yetkisine sahip kimse konumuna geleceğine, kazancındaki verimliliğin artacağına, neşesinin yerine geleceğine ve yüzünden gülümsemenin hiç eksik olmayacağına, yarışmanın ardından büyük bir kazanç elde edileceğine ve rekabet içine girebilecek diğer kişilerin gözlerinin korkutulacağına, kısa süreli bir yolculuğun yaşanacak aksilikler yüzünden gereğinden fazla uzayacağına işarettir.

Kahve falında ölünün kırmızı ata bindiğini görmek aydınlık bir yola çıkılacağına, arkadaşlardan birinin sıkıntı yaratacağına, tabiri caizse kangren olmuş kısmın kesilip atılacağına işaret eder.

Kahve falında ata ters bindiğini görmek bir sebeple çok sıkıntılı zamanlar yaşayacağına, sessiz ve huzur dolu günler geçireceğine, kendisi hakkında dedikodu çıkaran insanları gereken cezayı almaları için adli makamlara şikâyet edeceğine, çok sevdiği ve değer verdiği insanlara yardım edeceğine, istediği gibi bir geleceğe sahip olacağına inanılmaktadır.

Kahve falında ölen birini ata binerken görülmesi herhangi bir hastalık yüzü görmeyeceğine, maddi ve manevi olarak çok iyi bir noktaya gelineceğine, yaptığı hiçbir şeyden zevk alamayacağına delalettir.

Kahve falında ata binen görüldüğünde çok uzun zamandan beri hayal ettiği ve çok istediği şeylere en kısa zamanda kavuşacağına, işlerin sürekli büyüyeceğine, hayırlı ve karlı fırsatlar elde edeceğine, sevilen kişiler ile aranın açılacağına işarettir.

Kahve falında beyaz ata binen gelin görmek çalışmaların büyük getirileri olacağına, iş için beklenen hayırlı haberlerin geleceğine ve aile hayatında çok mutlu olunacağına, elde bulunan imkânların çok hayırlı ve kazançlı bir şekilde değerlendirileceğine delalet eder.

Kahve falında bir erkeğin ata bindiğini görmek elini eteğini hayattan çekeceğine, sadakat ve vefa duygusunun çok daha güçleneceğine, işlerinin daha da iyi olacağına, eğitimle ilgili bir konuda öğretmenlik yapılacağına, zenginlik elde edeceğine ve çevresindekilere göre hedefi on ikiden tutturacağına, soğukkanlı ve başarılı bir kişi olacağına alamet ettiği söylenir.

Kahve falında ata binmiş sünnet çocuğu görüldüğünde ele geçen fırsatların kazanç getirecek bir şekilde kullanılacağına, bunun da kendisine tabiri caizse çok pahalıya patlayacağına, hayır işlerinde zaman harcanacağına ve rahat edilecek bir döneme girileceğine, kavgalı aile bireyleri ile aralarındaki suların durulacağına, elinize geçecek paraların hızlı bir şekilde kaybolacağına yorulur.

Kahve falında ata hamile olduğunu görüldüyse kazanılacak ve ele geçecek paraya, maddi anlamda güçlü bir kişi haline geleceğine, yakın bir kimsenin işle ilgili yapacağı bir yorumdan ötürü moralin iyice bozulacağına yorumlanmaktadır.

Kahve falında ata bildiğini görüldüğünde moralinin ve sağlığının da bozulacağına, hayallerinin ve isteklerinin karşılık bulacağına, başkalarının başarılarını küçümseyen şekilde davranacağına, halka hizmet etmek için yeni bir yola girileceğine delalet etmektedir.

Kahve falında birinin ata dönüştüğünü görülmesi o masumların bedduasını alacağına, mesleki ve ticari olarak kazancının artacağına, rahatsızlık veren kişilerin uzaklaştırılacağına, sıkıntıların ve sorunların büyüyeceğine, çok seveceği bir kişi ile karşılaşacağına delalet etmektedir.

Kahve falında arkadaşının siyah ata bindiğini görmek iş konusunda temiz bir sayfa açılacağına, önemli ve saygın birinden yardım alacağına, sorunların bir bir çözüleceğine alamet ettiğine inanılır.

Kahve falında siyah ata su vermek görülmesi verilen sözlerin tutulamayacağına, uzun bir süre önce tanışılmış olan hayırlı bir kısmet ile dünyaevine girileceğine, yeni gelir kaynakları keşfedeceğine, duyduğu üzüntülerin ve endişelerin sona ereceğine, başarı ve zafer kazanacağına delalet ettiğine inanılır.

Kahve falında hamile birinin ata bindiğini görülmesi kendisini aşan sorunlarla karşılaşacağına, işlerinin bozulması nedeniyle gelirinin ve rızkının azalacağına bu nedenle de üzülerek yataklara düşeceğine, temiz ahlakından yaşadığı olaylar ve düşünceleri doğrultusunda ödün vereceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında kardeşinin beyaz ata bindiğini görüldüyse eline geçen fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendirmesi sayesinde işlerinin çok daha iyi bir hal alacağına, onlarla arkadaş olup daha sonra ömür boyu sürecek sıkı dostluklar kuracağına, aksiliklerle uğraşılan bir dönemin biteceğine, edineceği gelir sayesinde maddi zararının tümünün karşılanacağına, kötü duygularından arınacağına delalet eder.

Kahve falında tanıdığının ata bindiğini görülmesi ağız tadının ve sağlığının da bozulacağına, ayrıca geçim derdi nedir bilmeyeceğine, bir sebeple kazanılabilecek büyük bir başarının önünün kapanacağına, dikkat çekecek bir büyüme göstereceğine, mantık ile verdiği bir karar yüzünden büyük zarara uğrayıp kararından çok büyük pişmanlık duyacağına, iş hayatında çok iyi bir atılım yapılacağına yorumlanır.

Kahve falında beyaz ata binmiş kadın görüldüğünde çok kötü bir duruma düşmekten ve büyük bir sıkıntı yaşamaktan kurtulacağına, hayırlı gelişmeler yaşayacağına, işlerin çok hızlı bir şekilde büyüyeceğine, ancak en kısa zamanda bu sıkıntılardan ve sorunlardan kurtulup iş hayatına ve aile hayatına geri döneceğine, yeni bir işe girmek için kısa süreli bir hazırlık yapacağına ve çok büyük mutluluklar duyacağı bir çalışmaya gireceğine, hayat içerisinde bazı hayal kırıklıkları yaşanacağına işaret etmektedir.

Kahve falında ata su verdiğini görmek yapılacak bir girişim sayesinde işlerin yoluna gireceğine, müjdeli haberler ve beklenmedik teklifler alacağına, bir sebeple çok büyük üzüntüler çekeceğine ve epey yorulacağına, işyerinde kıskanç bir kişinin yol açacağı bir sorun yüzünden üzüntü duyulacağına, sabırla hayatına devam edeceğine, kazancını hiç ummadığı kadar arttıracağına yorulur.

Kahve falında arkadaşının beyaz ata bindiğini görmek çok hayırlı ve kazançlı çalışmalar yapacağına, yaşanan bir sağlık sorununun şifa bulacağına, daha güzelleşeceğine yakışıklı olacağına, herkesin göremeyeceği şeyleri görüp algılayacağına ve bununla da kalmayarak mesleğinde profesyonelleşeceğine, yaptığı çalışmaların heba olacağına, evlilik hayatı boyunca mutlu ve huzurlu bir yaşam süreceğine delalet ettiğine inanılır.

Kahve falında ata arabası görmek iş konusunda büyük ve engin tecrübelere sahip bir kişi ile büyük bir ortaklık kurulacağına, İslam inancına paralel bir hayat sürdürüleceğine, bundan sonra yapılacak çalışmalarda daha çok kişinin desteğinin alınacağına, omuzunda ağlayacağı kişilerin olduğunu bilmek de çok iyi hissetmesine yarayacağına, hakkın lütuflarına sahip olunacağına alamet ettiğine inanılır.

Kahve falında annesinin ata bindiğini görüldüğünde maddi zararlara uğrayacağına, sıkıntılarını üzerinden atacağına, tüm sıkıntıların arasında rahat bir nefes aldıracak bir haber alınacağına, geçiminin de hergeçen gün çok daha zor hale geleceğine, manevi olarak büyük bir ferahlık yaşanacağına işaret ettiğine inanılır.

Kahve falında gelin ata binmiş görmek olur mu olmaz mı diye düşünmeden fevri davranacağına, kişinin aile içinde çok küçük şeylerden çıkan tartışmalar nedeni ile sıkıntılar yaşayacağına, mutlu ve huzurlu bir hayata sahip olacağına, hayallerinden günbegün daha da uzaklaşacağına, gelirini ve rızkını kaybedeceğine tabir olunur.

Kahve falında ata binmiş gelin damat görüldüğünde hem moral hem de çareler bulacağına, sorunlarının ve sıkıntılarının çözümüne katkıda bulunacağına, yıpranan sinirlerin çıkılacak olan bir tatil sayesinde düzeleceğine ve alınacak bir hediyeyle birlikte kırgınlıkların unutulacağına, yaşanan sağlık sorunlarının tedavi edileceğine, kişinin gönlünden geçenlerin bir bir çıkacağına, gülen yüzünün de solacağına alamet eder.

Kahve falında oğlunun beyaz ata bindiğini görüldüğünde bir işi rakiplerine kaptıracağına, işlerinin günden güne açılacağına, kişinin kendi gelişimini destekleyen konulara açık durması ile daha iyi bir kariyer elde edeceğine alamet eder.

Kahve falında atalarının mezarını görüldüyse elde avuçta bulunan üç beş kuruşun gereksiz ve boş bir işe yatırılacağına, herkesin rahat edeceğine, niyetlendiği işlere gireceğine, uzun bir süreden beri devam eden endişelerini sona erdireceğine, kimseden destek almadan başarı elde edeceğine işaret etmektedir.

Kahve falında başkasını beyaz ata binerken görüldüğünde problemlerin sorunsuz şekilde çözüleceğine, ecel terleri dökeceğine ve çok mutsuz olacağına, çok büyük sıkıntıların ve sorunların ardından çok hayırlı kazançlar elde edileceğine, alacağı hayırlı haberler ile çok mutlu olacağına, bir şeyden sorumlu tutulduğuna yorulmaktadır.

Kahve falında ölen bir kişinin ata bindiğini görüldüğünde halk tarafından çok sayılıp sevileceğine ve destek göreceğine ve vatanı ve milleti için çok güzel ve hayırlı işlere imza atacağına, ele geçen fırsatların kaçırılmasına sebep olan şeylerin ne olduğunun bulunacağına, Allah’ın lütuflarından bolca nasipleneceğine, göreceği destekten dolayı moral bulacağına rivayet eder.

Kahve falında ata binip gittiğini görülmesi içinde bulunulan durumun düzeltileceğine ve sorunların kısa vadede çözüme kavuşacağına, bir sebeple sıkıntılı bir duruma düşeceğine, maddi konuların çözüme kavuşacağına delalet etmektedir.

Kahve falında ölüyü ata binerken görmek artık rahat bir nefes alacağına, hayal kırıklığı ile karşılaşılacağına, yaptığı çalışmaları ve ortaya koyduğu davranışları sorgulayacağına, hayatının düzene girmesine vesile olacağına, büyük ve meşakkatli bir işe ortak olunacağına ancak bu işten de zarar görüleceğine, rutin bir şekilde ilerleyen bir birlikteliğin yakın zaman içinde sona ereceğine delalet etmektedir.

Kahve falında ata demireri görülmesi mutsuz ve moralsiz olacağına, aile hayatında çok büyük mutluluklar duyacağına, tembellikten sıyrılıp daha çalışkan biri olacağına, arzu ettiği şeylere ulaşmaktan duyduğu büyük huzur ile yardıma muhtaç ve kimsesiz insanlara yardım edeceğine, mutlu ve hayırlı bir hayat süreceğine, dik durmaya çalışacağına yorulmaktadır.

Kahve falında ölmüş atasını görülmesi bir takım olaylar karşısında doğru seçimler yapamayacağına, maddi ve manevi olarak çok zarara uğranacağına, hane içindeki mutluluğunun büyüyeceğine, kişinin el uzatıp destek olmasıyla rahatlayacağına, canını sıkan durumları ortadan kaldıracağına ve kendisini büyük uğraşlarla ve uzun zaman çalışarak kurduğu işe vereceğine, huzurunu ve mutluluğunu kaybedeceğine işaret etmektedir.

Kahve falında kocasının ata bindiğini görülmesi çaresiz hallere gelinerek kötü günlerle mücadele etmek zorunda kalınacağına ve umutların da yitirileceğine, sermayesini kaybedeceğine böylece parasız ve işsiz kalacağına, maddi güç sahibi olacağına ve böylece ticaret hayatında kendisiyle mücadele halinde olan kişileri de etkisiz hale getireceğine alamet ettiğine inanılır.

Kahve falında kızının beyaz ata bindiğini görmek ele geçen fırsatlar sayesinde çok büyük adımlar atılacağına ve hayırlı kazançlar elde edeceğine, yaşanan zorlukların üstesinden gelineceğine, çok mutlu bir hayata sahip olacağına ve kısmet dolu işlere gireceğine, zor durumların el birliği ile aşılacağına, büyük bir zenginlik kazanılacağına, fal kapatanın geçimini sağlamak için çok zahmet çekeceğine ve tüm hayatının neredeyse çalışmak olacağına inanılır.

Kahve falında torununun ata bindiğini görmek büyük bir hatadan ve pişmanlıktan kurtulacağına, işitilecek kötü sözler ve hakaretler yüzünden kalp kırıklığı yaşanacağına, manevi yönlerinin güçleneceğine, ev ahalisinden birisine yapılan bir kötülüğün bertaraf edileceğine ve mutlu ve huzurlu bir yuvaya sahip olunacağına, hayırlı başlayan bir işin çok büyük sıkıntı verecek ve sorun yaratacak bir duruma geleceğine, kendisinin de dinde ve ahlakta çok daha olgunlaşacağına yorumlanır.

Kahve falında ata binip uçtuğunu görülmesi esenliğe ve gönül hoşluğuna ereceğine, kendisini çok üzen bir olay yüzünden uzunca bir süre toparlanamayacağına, gidilen yolda büyük başarılar kazanılacağına, biraz rahatsızlanacağına ve çok sıkıntılı olduğu bir durumda bir kişinin işlerini düzelteceğine, şansının kötüye gideceğine, ilim ve irfan sahibi olunacağına delalet ettiğine inanılır.

Kahve falında sevgiliyi ata binerken görmek rahatın ve konforun yerine geleceğine, anlaşmazlıkların ve kavgaların son bulacağına, bazı şeyleri sonlandırırken bazı şeylere de başlama kararı alacağına alamet etmektedir.

Kahve falında eşinin beyaz ata bindiğini görülmesi eşlerin muhabbetinin artacağına, pişman olacağı şeyler yapacağına, rakipleri arasında başarıları ile ön plana çıkacağına, çok başarılı olunacağına, herkes tarafından bilinen ve takdir edilen biri olacağına, böylelikle sorunlarının tek tek hallolmaya başlayacağına ve hayattan yana şansının döneceğine delalet eder.

Kahve falında ata binen tanıdık görüldüğünde zahmetsiz ve çilesiz bir hayat yaşayacağına, hayallerin bir bir gerçekleştirileceğine, aile bireylerini kötü etkileyebilecek bir durumun bertaraf edileceğine, fal kapatanın uyarı alabileceğine, ondan hem fikir ve tecrübe anlamında hem de sahip olduğu maddi imkânlar anlamında faydalanacağına ve hayır göreceğine işaret etmektedir.

Kahve falında oğlunu ata binerken görüldüğünde hayatının istediği gibi yürüyeceğine, sevilen kişilerle araya kara kedi gireceğine, yakın bir arkadaşla büyük bir proje gerçekleştirileceğine, kendisine sorun olarak aldığı şeyleri kısa zaman içinde düzelterek ortadan kaldıracağına işaret ettiğine inanılır.

Kahve falında eşini ata binerken görüldüyse kendine olan özgüvenine kavuşacağına, yoksul ve muhtaç insanların hakkına göz dikeceğine ve tüyü bitmemiş yetimin hakkına el uzatıp haram yemekten utanmayacağına, kalbinin küt küt edeceğine, eğitim konusunda kötü bir haber alınacağına delalet eder.

Kahve falında ölmüş eşini ata binerken görüldüyse sıkıntılarından ve sorunlarından yakın bir zaman içinde herhangi üzüntü çekmeden kurulacağına, mutsuz ve huzursuz olacağına, şanssızlıklar ile çok uzun bir süre uğraşarak çok zaman kaybedeceğine ve çok zarar göreceğine, çok büyük üzüntüler yaşayacağına ve işlerini toparlamak için sürekli çaba göstereceğine, hayırlı ve anlayışlı bir kişi ile ortaklık kurulacağına, işlerinde yaşanan sorunların biteceğine işaret eder.

Kahve falında ata binip indiğini görüldüyse anne ve babasının dualarını alarak sırtının yere gelmeyeceğine, uzunca bir süre boyunca tek başına kalacağına, girdiği bazı projelerde hakkının yeneceğine ve kendisine ait fikirlerin başkası tarafından kullanılacağına, kendisini çok iyi bir yere getirecek bir işe gireceğine ve zengin olacağına, üzüldüğü konularda büyük bir ferahlama ve rahatlama yaşayacağına, yaşam enerjisine kavuşacağına delalettir.

Kahve falında siyah ata binmiş kadın görüldüyse büyük atılımlar gerçekleştireceğine, çok zor günler yaşayacağına, çirkin sözler işitileceğine, deyim yerindeyse karanlık günlerin yakın bir zaman içinde aydınlanacağına, kişilerle arasının fena şekilde açılacağına, istediği gibi alışverişe gideceğine alamet ettiği söylenir.

Kahve falında beyaz ata binmiş adam görüldüğünde ruhsal olarak çok büyük bir çöküş yaşayacağına ancak daha sonra yaşanacak güzel gelişmeler sayesinde çok iyi bir duruma geçeceğine, yokluk ve işsizlik içinde geçen zamanların unutulacağına, hayırlı haberler getireceğine ve en kısa zamanda davullu zurnalı düğün alayı kurulacağına alamet ettiği söylenir.

Kahve falında başkasının siyah ata bindiğini görülmesi elinde bulunan imkânları kullanarak sorunlarına çok daha iyi çözümler bulacağına, sahip olduklarının eksileceğine, kendisini eksik ve yetersiz gördüğü konularda iş hayatına atılmak yerine ilk önce açığını kapatma yoluna gideceğine, büyük bir tatsızlık yaşanacağına delalettir.

Paylaş, Kısmetini Gör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir