AnaSayfa / arkadaş fal anlamları / Kahve falında arkadaşının kafasında yara görmek

Kahve falında arkadaşının kafasında yara görmek

Kahve falında arkadaşının kafasında yara görmek kendi işini kurma idealini yerine getireceğine, kavgaların ve huzursuzlukların son bulacağına, sevinçli ve hayırlı bir haber alınacağına, epey bir kazanç getireceğine ve bereketli olacağına, zorlukların ortadan kaldırılacağına ve sağlık sorunları ile uğraşılan bir dönemin sona ereceğine, kendisine kefil olan tanıdıklarını da zor durumda bırakacağına işaret eder.

Kahve falında arkadaşının kafasında yara gördüyseniz

  • Bazı konularda isteksiz olabilirsiniz.
  • Entelektüel zevklerinizi geliştirmek için etkinliklerde bulunmalı, aktif olmalısınız.

Kahve falında arkadaşının kafasının kesildiğini görüldüyse büyük bir şansın elden kaçırılacağına, yoksulluk günlerinin artık arkada kalacağına, yeni bir hayat kurma yolunda bazı adımlar atılacağına, sözler sarf edeceğine, sakin ve güzel bir hayat süreceğine inanılır.

Kahve falında arkadaşının kafasını kopmuş görülmesi çok büyük bir saygınlığa ve başarıya kavuşacağına, büyük bir rahatsızlık ve endişe duyulacağına, hayatın alınan başarılar ve elde edilen kazançlar sayesinde daha kolay ve keyifli bir hale geleceğine işarettir.

Kahve falında arkadaşının kafasının kanadığını görmek üzüntülerini ve acılarını unutacağına, işlerinden yana istediği karı yakalamayı başaracağına, büyük üzüntüler yaşayabileceğine, çok hayırlı ve güzel olaylar yaşanacağına, ruhun ve kalbin rahat edeceğine, beklentilerinin de yerine gelmeyeceğine delalet ettiğine inanılır.

Kahve falında arkadaşının kafasını kel görüldüğünde huysuz ve dedikoducu bir eşe sahip olunacağına, dertlerinin günden güne artacağına, bulunduğu bir ortamda istemediği bir tartışmaya gireceğine ve hayal ettiği şeylere çok emek verdiği halde bir türlü kavuşamayacağına, bozulan işlerin tekrar yoluna gireceğine delalettir.

Kahve falında arkadaşının kafasından vurulduğunu görüldüğünde yorgun ve gergin günler geçireceğine, zor durumlarda kalacağına, böylece mesleğinde önemli aşamalar kaydedeceğine yorulur.

Kahve falında arkadaşının kafasının yarıldığını görüldüyse zor bir durumda kalacağına, gelecekte daha dirayetli biri haline geleceğine, aldığı haberler sayesinde çok büyük ve kazanç getirecek işlere gireceğine ve sıkıntılarının son bulacağına, sosyal çevre içinden bir kişi ile dünyaevine girileceğine, iş hayatında çok güzel ve iyi atılımlar yapılacağına yorulur.

Kahve falında arkadaşının kafasında bit görmek sıkıntılarını çok kısa süre içinde üzerinden atacağına, hayal ettiği şeyleri kısa bir zaman içinde gerçekleştireceğine, işle ilgili olarak yeni bir sayfa açılacağına ve bol kazançlı bir çalışmaya girileceğine delalettir.

Paylaş, Kısmetini Gör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir