AnaSayfa / arkadaş fal anlamları / Kahve falında arkadaşını hacda görmek

Kahve falında arkadaşını hacda görmek

Kahve falında arkadaşını hacda görmek sağlığının yerinde kalacağına, kardeşlerin iş konusunda birbirine düşeceğine, yaşamının plan ve program içinde olması sayesinde kurulu bir düzeninin olacağına, işi ile gündeme geleceğine, onun da kendisinin elinden tutarak kendisini yukarılara taşıyacağına, atılımlarda ve girişimlerde bulunacağına yorulmaktadır.

Kahve falında arkadaşını hacda gördüyseniz

  • Siz müdahale etmezseniz bazı teklif, davet ya da önerilerde bulunan kişiler tekliflerindeki eksik yanları fark edebilirler.
  • Ya da bazı anlaşmaların devamlılığı konusunda endişeleriniz olabilir.

Kahve falında arkadaşın hacca gittiğini görüldüyse yeteri kadar sağlıklı ve rahat olacak aşamaya yakın bir zamanda geleceğine, evdeki nimetin çoğalacağına, sağlığın bozulma noktasına geleceğine, çalışılan firmanın atağa geçeceğine, miskinliğinden ve sürekli olarak uyuma isteğinden kurtulacağına, iş konusunda deneyimli biri ile kurulan ortaklığın işleri çok iyi yerlere getireceğine tabir olunur.

Kahve falında arkadaşının hacdan döndüğünü görüldüyse daha sonra bu durumların kırgınlığa kadar gideceğine, iş hayatında büyük atılımlar yapacağına, büyük kazanç getiren bir işin zarara geçeceğine, uzun zamandan beri beklediği bir haberin hayırlı bir şekilde geleceğine, tırnağından arttırarak tahmin edilemeyecek işler başaracağına alamet ettiği söylenir.

Kahve falında arkadaşının hacdan geldiğini görülmesi yaşadığı büyük üzüntülerden ferahlığa çıkacağına, sağlığının ve moralinin bozulacağına, istenmeyen olaylar yaşanacağına, kariyer planında büyük bir sıçrama yapılacağına, sıkıntının kısa süre içinde sona ereceğine, geçiminin ve gelirinin sürekli olmayacağına işarettir.

Paylaş, Kısmetini Gör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.