AnaSayfa / arkadaş fal anlamları / Kahve falında arkadaşını bacaksız görmek

Kahve falında arkadaşını bacaksız görmek

Kahve falında arkadaşını bacaksız görmek yaşadığı her yeni günün kendisi için bir önceki günden çok daha hayırlı ve güzel olacağına, bir sağlık sorunu yaşanacağına, çok büyük bir şok yaşayacağına, rakiplerini arkasında bırakacağına, onlarla yolları ayırmaya karar vereceğine, yaşama hevesinden olacağına ve yarınlarına dair tüm umutlarını kaybedeceğine delalet etmektedir.

Kahve falında arkadaşını bacaksız gördüyseniz

  • Seyahatler, katılınılacak kurs, seminer, konferans v.b yerler ya da eski tanıdıklarla toplantılar değerli bilgiler edinmenizi sağlayabilir.
  • Sevdiğiniz bir kimsenin, bir düşüncesinden ya da tutumundan huzursuz olarak onu değiştirmek için birşeyler yapmak ya da söylemek gereği duyabilirsiniz.

Kahve falında arkadaşının bacağının kesildiğini görülmesi emeklerinin ve hayallerinin boşa gitmeyeceğine, onu doyasıya yaşayacağına, hayırlı ve yüklü miktarda kazanç elde edeceğine, endişe duyduğu olaylardan ve durumlardan bu sayede feraha çıkacağına, hayatının tamamen altüst olacağına, kişinin çevresinde ona yol gösterecek çok sayıda insan olacağına işaret ettiğine inanılır.

Kahve falında arkadaşının bacağının koptuğunu görülmesi yeni arkadaşlıklar kurulacağına, eline geçen imkânlar sayesinde çok istediği şeylere yakın zaman içinde kavuşacağına ve uzun zamandan beri beklediği bir haberin olumlu olarak geleceğine, ağız tadının da hep yerinde kalacağına, parasal sorunların sürmesi ve durumların kötüye gitmesinden ötürü borcun ödenemeyeceğine ve bu yüzden maddi açıdan büyük parasal sıkıntıya girileceğine ancak bu durum yüzünden istenmeyen yollara sapılacağına, dertlerinden ve üzüntülerinden sevdiği kişilerin yardımları sayesinde kurtulacağına, çok büyük ve sorunlu olaylar yüzünden çok yıpranacağına delalet ettiğine inanılır.

Kahve falında arkadaşının bacağının kırıldığını görmek iş hayatında üst bir mevkiye terfi edileceğine, bulunan mevkinin kaybedileceğine, helal kazanca sahip olunacağına, çok huzurlu bir aile ortamında yaşayacağına, iş hayatında çok büyük atılımlar yapmak için harekete geçeceğine yorulmaktadır.

Kahve falında arkadaşının bacağında yara görmek hasret çekenlerin buluşacağına, can sıkıntısının sona ereceğine, bazı bilgili kişiler ile gireceği projelerde çok büyük başarılara imza atacağına, tutkuyu ve bağlılığı yaşama şansına nail olacağına, herkesin rahat edeceğine, uzun zamandan beri askıda olan bir işin ya da projenin çok rahat bir şekilde nihayete erdirileceğine delalet eder.

Paylaş, Kısmetini Gör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir