AnaSayfa / arkadaş fal anlamları / Kahve falında arkadaşın elini görmek

Kahve falında arkadaşın elini görmek

Kahve falında arkadaşın elini görmek işlerinin Allah’ın izni ile çok iyi gideceğine, sorunlarını kısa zamanda ortadan kaldırıp çok daha başarılı işler yapacağına ve şansının yaver gitmesi ile işlerini kısa bir zaman içinde büyüteceğine, hayallerin ve umutların boşa çıkacağına, hayırlı bir kısmet ile çok güzel bir evliliğe adım atacağına, ruhen ve bedenen kendini çok daha iyi hissedeceğine, etrafındaki insanlara karşı mahcup olacağına tabir olunur.

Kahve falında arkadaşın elini gördüyseniz

  • Üniversiteye veya diğer alanlarda eğitimlerine ara vermiş olanlar geri dönüş sağlayabilirler.
  • Ortaya çıkan yeni gerçekler veya kanıtlar belli bir ilişkinin gidişatını farklılaştırabileceği için, önceden bazı tepkiler vermenizde fayda var.

Kahve falında arkadaşının elini kestiğini görülmesi yaşanan memnuniyetsizliğin bir süre daha devam edeceğine ve bu süreç içinde iletişimde sorun yaşanacağına, babanın ya da amcanın çok ağır bir hastalığa yakalanacağına, büyük bir üne sahip olunacağına, yeni bir aşka yelken açılacağına ve ana baba dualarının alınması sayesinde güzel günler görüleceğine alamet etmektedir.

Kahve falında arkadaşının elini yıkadığını görüldüyse toplumun din otoriterlerinden kabul ettiği kimse haline geleceğine, çok büyük ve anlamlı görevlerde bulunacağına, paradan ve maldan ziyade insanlığa değer vereceğine, tüm düzenin alt üst olacağına, kişinin hayırlı fırsatlarla ve kısmetlerle karşılaşacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında arkadaşının elinin kanadığını görülmesi böylece geçim derdinin baş göstereceğine, itibarının ve makamının artacağına, ailesi ile çok büyük tartışmalara gireceğine, işlerinin yoluna gireceğine ve hayatını gözden geçirerek kendisini kötü duruma düşüren şeylerden uzak duracağına, mesleğinde istediği başarıyı elde etme imkânı bulacağına, sorunlarını bu iş sayesinde başka insanlar ile paylaşacağına alamet etmektedir.

Kahve falında arkadaşının elinin yandığını görüldüyse adını herkese duyuracağına, sıkıntılı ve üzüntülü bir döneme girileceğine, bedenen de ruhen de şifa bulacağına, fal kapatanın gönlünün feraha ereceğine, sevilen kişilere maddi ve manevi açıdan yardımcı olunacağına inanılmaktadır.

Kahve falında arkadaşının el salladığını görüldüyse çevresindeki bazı kişilerin adını lekelemeye çalışacaklarına ve yine bu kişilerin kendisi hakkında onur ve gurur kırıcı laflar edeceğine, uzun uğraşlar sonucunda rahat bir nefes alınacağına, çıkılan seyahatten hayırlısıyla dönüleceğine, güvenlikli bir siteye taşınılacağına, yaşam kolaylığı içine gireceğine işaret ettiğine inanılır.

Kahve falında arkadaşının elinin kırıldığını görülmesi el attığı her işten zararla çıkacağına, aydınlık bir geleceğe sahip olacağına, işlerin her zaman rast gideceğine ve mutlu olunacağına, haram ile helali ayıran bir bakış açısıyla hareket edileceğine ve asla yanlış yollara sapmadan yaşanacağına, kısa zamanda büyük bir kazanç getirecek bir planın takip edileceğine ve deneyim kazanılacağına işarettir.

Kahve falında arkadaşının elinin koptuğunu görüldüyse iş güç konusunda birçok karar verileceğine, hayatına ve kendisine önemli güzellikler katacağına, yaptığı kötü ve zalimce şeylerden pişman olacağına, sorunlarının çözümü için daha iyi adımlar atacağına, en büyük hayalinin gerçekleşeceğine alamet eder.

Paylaş, Kısmetini Gör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.