AnaSayfa / abi fal anlamları / Kahve falında arkadaşın abisini görmek

Kahve falında arkadaşın abisini görmek

Kahve falında arkadaşın abisini görmek hayat içerisinde çok büyük kısmetler ile karşılaşacağına, sorunlar yüzünden tartışmalar çıkacağına, eğer fal sahibi kendisini ve işini bir an önce toparlamazsa kısa zaman içinde iflas edeceğine, yeni ve daha dinamik bir hayat tarzını benimseyerek evini ve yaşadığı şehri değiştireceğine, çok önemli başarılar elde edileceğine, kuracağı ortaklıklar ve eline geçen fırsatlar sayesinde işyerinde çok iyi bir mevkiye geleceğine ve müjdeli haberler alacağına işaret eder.

Kahve falında arkadaşın abisini gördüyseniz

  • Sizi hiç anlamadıklarını veya söylediğiniz şekilde davranmayacaklarını bilerek hareket etmelisiniz.
  • Belli kararlarınızı, seçimlerinizi veya anlaşmalarınızı etkileyebilecek ani haberler ya da yeni bilgiler ortaya çıkabilir.

Kahve falında arkadaşın abisinin öldüğünü görülmesi evli ise çocuk sahibi olacağına, rızkının sonsuz olacağına, işlerin her geçen gün daha başarılı olunacağına, çok istenen bir şeye sahip olunacağına, belli bir standardın altına düşmeden hayatını sürdüreceğine yorulmaktadır.

Kahve falında yakın arkadaşın abisini görüldüğünde kendisi için sürpriz gelişmeler olacağına, sorunlarının en kısa zamanda çözüm bulacağına, maddi açıdan sıkıntı duyulacağına, sonunda tahmin edilenden daha büyük bir sıkıntıyla yüz yüze gelineceğine, çok kazançlı yeni projeler ortaya koyacağına rivayet eder.

Kahve falında arkadaşının abisinin evlendiğini görülmesi yaşamının daha kolay hale geleceğine, verilen desteklere rağmen bir türlü toparlanılamayacağına, sorunlarını çözüme kavuşturacağına, anne babanın duaları sayesinde kötü olaylardan uzak durulacağına, maddi olarak üstünlük elde edeceğine, sevdiği kişiler ile çok hayırlı ve güzel günler geçireceğine işarettir.

Kahve falında eski arkadaşın abisini görüldüğünde kardeşlerin birlikte zor bir işin altından kalkacağına, iş sahibi olmak için uğraş verileceğine, değil elini harama uzatmak göz ucuyla dahi bakmayacağına ve onlara sahip olmayı aklından dahi geçirmeyeceğine, sorunların haneden kısa zamanda uzaklaştırılacağına, faturalarının rahatlıkla ödeneceğine, zor durumlara düşüleceğine işaret ettiğine inanılır.

Paylaş, Kısmetini Gör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.