AnaSayfa / arka fal anlamları / Kahve falında arka diş görmek

Kahve falında arka diş görmek

Kahve falında arka diş görmek sabrederek hareket edilmesi halinde ilerleyen zamanlarda maddi olarak daha rahat olunabileceğine, elinde bulunan imkânları çok iyi bir şekilde değerlendireceğine ve uzun bir ömre sahip olacağına, daha sonra iş hayatı içinde çok zor işler ile karşılaşıldığında aranan kişi olacağına ve bu sorunları da çözerek saygın bir mertebeye yükseleceğine, sorunları ortadan kaldıracağına, itibarın ve makamın yükseleceğine, eşler arasında bazı sürtüşmeler yaşanacağına alamettir.

Kahve falında arka diş gördüyseniz

  • Siz bir erkekseniz üşütme ile gelen hastalıklara açıksınız.
  • İstemediğiniz şeyler yapmanız için size baskı uygulayan kişiler olabilir.

Kahve falında arka dişlerinin dökülmesi görmek aile hayatında sevindirici olaylar yaşanacağına, sevginin ve huzurun hâkim olacağına, onayı alınmadan tek bir adım dahi atılamayacak kadar büyük bir rütbe elde edeceğine alamet eder.

Kahve falında arka dişin kırıldığını görmek edilen duaların Allah katında karşılığını bulacağına, yapılan işte çok zarar edileceğine, çok büyük kazanç elde edileceğine delalettir.

Kahve falında arka dişinin sallandığını görüldüğünde sıkıntılı geçen ve çok büyük zararlara sebep olan bir dönemin kapanacağına ve hayırlı bir işe girileceğine, çok başarılı atılımlar yapılacağına, rızkın günden güne genişleyeceğine, sıkıntılardan ve sorunlardan başını kaldıramayacağına, bazı maddi problemlerin baş göstereceğine, elde bulunan maddi olanakların kaybedileceğine işaret etmektedir.

Kahve falında arka dişinin çürüdüğünü görüldüyse kişinin manevi olarak huzurlu bir ruh haline gireceğine, ele geçecek ve devamı olmayacak mala, yaşanan sorunların ortadan kalkacağına, parasal ve ruhsal olarak büyük ilerleme kaydedileceğine, hayırlı bir işte bir ortaklık kurulacağına, ödemelerin kolaylıkla yapılacağına yorulmaktadır.

Kahve falında arka dişin düşmesini görüldüğünde yaşanacak tatsız bir olay yüzünden hâkim karşısına çıkılacağına, mallarını kaybetme riskiyle karşılaşacağına ve kötü bir dönemden geçeceğine, aile hayatı ile ilgili çok hayırlı ve güzel bir adım atılacağına, hak ve din yolunu bırakacağına, işlerinin baltalanacağına ve sıkıntılı günler geçireceğine, hayalleri kurulan eve kavuşulacağına ve zorlukların üstesinden gelineceğine alamet eder.

Kahve falında arka dişinin çekildiğini görüldüyse belki de uzun bir dönem boyunca gelmeyeceğine bu durumun belki de çok uzun bir süre devam edeceğine, hayatının afiyet içinde geçeceğine, ömrünün sonuna kadar tek bir iş yapacağına, kısa süre önce tanışılmış olan hayırlı bir kişi ile dünyaevine girileceğine, kendisini büyük bir zenginliğin ve mutluluğun içinde bulacağına, sevinç ve mutluluk dolu günler yaşanacağına delalet ettiği söylenir.

Kahve falında alt arka diş görülmesi acı tecrübeler edineceğine ancak gelecek için bu deneyimleri olumlu şekilde kullanacağına, çeşitli problemler ile uğraşmak zorunda kalacağına, sıkıntılardan yakın zaman içinde kurtuluşa erileceğine yorumlanır.

Kahve falında çocuğunun arka dişinin çıktığını görüldüyse sevdiğinin durumunun iyi olduğuna, kendisini çaresiz ve yalnız kalmış gibi hissedeceğine, içinde bulunduğu bu durumdan kurtulmak için çözüm yolu arasa da bulamayacağına, iş hayatında parlak bir döneme girildiğine, kişinin kendisini hayallerine ve hedeflerine taşıyacak kapıları rahatlıkla açacağına delalet eder.

Kahve falında bebeğin arka dişinin çıktığını görüldüyse uğradığı maddi zararları telafi edebileceği kadar kazanç elde etmeye başlayacağına, yardım isteyen herkese yardımcı olmaya çalışılacağına, yeni işler yapılacağına, yüzünü güldürecek kısmetlerini de arttıracak adımlar atacağına yorulur.

Kahve falında arka dişin çıktığını görüldüğünde can ve mal güvenliğini kaybedeceğine, çok sıkıntılı ve sorunlu zamanlar ile çok endişeli günler yaşanacağına, çok güzel ve huzurlu günlerin yakında geleceğine ve tüm aileyi mutluluktan uçuracağına, bazı maddi problemlerin baş göstereceğine rivayet etmektedir.

Paylaş, Kısmetini Gör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir