AnaSayfa / anne fal anlamları / Kahve falında anneyi kolsuz görmek

Kahve falında anneyi kolsuz görmek

Kahve falında anneyi kolsuz görmek tutumlu ve elisıkı eş sayesinde para kazanmaya ve tasarruf yapmaya başlanılacağına, maddi sorun yaşamayacağı için hayatını refah içinde sürdüreceğine, makbul olmayan işler yapacağına, aralarında istenmeyen olayların başgöstereceğine, bolluğa ve berekete kavuşacağına, eşi ile arasında tatsız münakaşalar geçeceğine yorulmaktadır.

Kahve falında anneyi kolsuz gördüyseniz

  • Bazı şeylerin heyacanı yüzünden kendinizi aşırı yormanız olasıdır.
  • Bazen olayları akışına bırakmak yönetmeye çalışmaktan daha olumlu sonuçlar doğurabilir.

Kahve falında annesinin kollarında öldüğünü görülmesi sıkıntılı ve üzüntülü zamanların sona ereceğine, suçsuz olduğunu ortaya çıkarmak için çeşitli kişiler ile büyük tartışmalar yapacağına, karşına hayırlı kapıların açılacağına, kısmetinin kendinden yana olacağına, borçların kısa sürede kapanacağına, rahat bir nefes alınacağına ve kazanılan mal varlığının sefasının sürüleceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında annemin kolunun kırıldığını görüldüğünde epey zamandan beri üzerinde kafa yorulan bir çalışmanın kısa süre içinde hayat geçirileceğine, insanlar tarafından çok sevilen ve herkesin tanıdığı bir marka olacağına, maddi anlamda büyük kayıplar verileceğine, kudretinin yerine geleceğine alamet eder.

Kahve falında annemin kolunda bilezik görülmesi hayatının ve işlerinin yoluna gireceğine, çok saygın ve güzel bir mevkiye terfi edileceğine, işlerin tam da tasarlandığı ve hesap edildiği şekilde ilerleyeceğine, yeni bir eve sahip olacağına ve bol kazançlı bir işe gireceğine delalettir.

Kahve falında annenin kolunu kestiğini görüldüğünde hayata daha iyimser bakan kişi haline geleceğine, büyük bir emek verilen aile işinde zarar edileceğine, sevdiği kişiler ile çok büyük bir işe gireceğine, onu kendisinden daha çok seveceğine ve ona yaşlılığında adeta bir bebeğe bakar gibi bakacağına, düştüğü zor durumlardan Allah’ın yardımı ile kurtulacağına, önünün açılması sayesinde kısmetinin artacağına işarettir.

Kahve falında annemin kolunda yara görüldüyse iş konusunda daha sakin hareket edileceğine, sevdiği kişiler ile mutlu bir hayata merhaba diyeceğine ve uzun yıllar boyunca sağlıklı ve mutlu bir şekilde yaşayacağına, en çetin zorlukların aşılacağına, iş ve zaman kaybına uğrayacağına, sorunların çözülmesi için çok büyük çaba harcanacağına delalet ettiğine inanılır.

Kahve falında ölmüş annenin kolunu görmek fakirlik ve yokluk göreceğine, daha güzel ve daha iyi yaşayacağına, malının mülkünün ve parasının azalmayacağına, iş hayatında yeni yollar keşfedileceğine yorulur.

Kahve falında annenin kolunun yandığını görüldüğünde eğlenceli günler geçirileceğine, bir sebeple uzunca bir süre insan içine çıkamayacağına, sıkıntılarından kısa bir zaman içinde kurtulacağına, gözünün de gönlünün de doyacağına tabir olunur.

Kahve falında annenin kolunun koptuğunu görüldüğünde hayal edilen şeylere ulaşılamamasından ötürü hayalkırıklığı yaşanacağına, can ciğer olduğu kişilerle kavgalar ve küskünlükler yaşanacağına, çok iyi işler yapılacağına ve insanlar tarafından takdir edilip çok sevindirici bir konuma geleceğine delalet ettiğine inanılır.

Paylaş, Kısmetini Gör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir