AnaSayfa / anne fal anlamları / Kahve falında annemi kanser görmek

Kahve falında annemi kanser görmek

Kahve falında annemi kanser görmek bazı borçlar yüzünden prestij kaybı yaşanacağına, işlerinin sonuna gelip iflas edeceğine, çaresizliğinin ve yalnızlığının da sonunun geleceğine, sorunların en kısa zamanda çözüm bulacağına, bir sebeple yapılacak işlerde çok emek verilmesine ve sabır gösterilmesine rağmen bir sonuca ulaşılamayacağına, yanlış yatırımlar yapacağına işaret ettiğine inanılır.

Kahve falında annemi kanser gördüyseniz

  • Öz eleştiri yapmanız durumunda, bazı problemlerin çözümü ya da bazı işlerin halledilmesi için iş birliği yapma ya da destek bulma olanağı bulabilirsiniz.
  • Bazı ilişki ya da iş birilikleriniz değişime uğruyor olabilir.

Kahve falında annemi kanser hastası görüldüğünde evli olan kimseler için evlatlarının gününü görmeye veya çocuğu olmayanların birden fazla çocuğu olacağına, girdiği sıkıntıların karşılığını alamayacağına, hayallerinin teker teker gerçekleşeceğine ve çok mutlu ve huzurlu bir aile hayatı yaşayacağına, iyi niyetlerinin karşılık göreceğine, hayır işleri yapacağına, zarar edilen bir işte gösterilecek büyük azim ve sabır sayesinde kara geçileceğine yorulur.

Kahve falında annenin kanserden öldüğünü görüldüğünde onları yaşadıkları süre boyunca mutlu ve huzurlu kılabilmek için varını yoğunu ortaya koyacağına, çok hayırlı kişiler ile tanışacağına, sevdiği kişiler ile mutlu olacağı bir döneme gireceğine, sıkıntılarının ve sorunlarının son bulmasına vesile olacak çarelerin karşısına çıkacağına delalet etmektedir.

Kahve falında anneyi kanser olmuş görmek anne ya da babanın hastalandığı haberinin geleceğine ve uzun bir zaman boyunca sıkıntı yaşanacağına, toplum içindeki saygınlığının artacağına, ölen kişiye saygı duyarak ve her zaman kendisini anarak onu yaşatacağına, geçiştirdiği sorunlarından kurtulacağına tabir olunur.

Kahve falında ölmüş anneyi kanser görülmesi dökülen alınterinin ileride fazlasıyla karşılığını bulacağına, sahip olunan kaynakların kısa sürede biteceğine, çıkılacak bir seyahatin ardındna yakın bir arkadaşla birlikte bir çalışma yapılacağına inanılır.

Kahve falında arkadaşının annesinin kanser olduğunu görmek ancak daha sonra atılacak adımlar sayesinde çıkacak olan yeni fırsatlar değerlendirilmesi ile çok büyük kazançlar elde edileceğine ve iş hayatında daha büyük adımlar atmak için çok büyük bir özgüvene kavuşulacağına, çok güzel haberler ile dönüleceğine, uzun zamandan beri hayal ettiği şeylere kısa bir zaman içinde kavuşacağına delalet ettiğine inanılır.

Paylaş, Kısmetini Gör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir