AnaSayfa / anne fal anlamları / Kahve falında anne hamile görmek

Kahve falında anne hamile görmek

Kahve falında anne hamile görmek aile bireyleri arasında yaşanan tartışmaların ve didişmelerin kısa süre içinde biteceğine ve herkesin mutlu olacağı bir ortamın oluşacağına, hane içinde de ayrılıkların söz konusu olacağına, işlerin yoluna gideceğine, çok kötü günler geçirileceğine, ilerleyen zamanlarda da istediği neticeye ulaşacağına, zarar etme riskini en aza indireceğine tabir olunur.

Kahve falında anne hamile gördüyseniz

  • Hiç farkında olmadan yeteneklerinizi değerlendirmenizi sağlayacak yöntemler geliştirebilirsiniz.
  • Kendinizi her zamankinden daha fazla görünür kılabilirsiniz.

Kahve falında sevgilinin annesini hamile görüldüğünde oğlunun da ömrünün uzun ve sağlıklı olacağına, mutluluğunun ve başarısının katlanarak artacağına, en basit olayların bile büyük birer problem haline geleceğine, maddi olanaklarının da tahmininden çok daha fazla artacağına delalet ettiğine inanılır.

Kahve falında ölü anneyi hamile görmek üzüntülü ve endişeli olduğu bir anında üzüntüsünü paylaşacağına, küslerin ve dargınların barışacağına, sorunlarının tamamen biteceğine, çalışmalarının karşılıksız kalmayacağına delalettir.

Kahve falında yaşlı anneyi hamile görülmesi gözü karalığı sayesinde de birçok işi yapmayı becererek zenginliği yakalayacağına, yeni ve daha dinamik bir hayat tarzını benimseyerek evini ve yaşadığı şehri değiştireceğine, doğan bebek güzel ise gelişmelerin olumlu olacağına, kötü bir duruma düşüleceğine rivayet eder.

Kahve falında anneyi hamile olarak görüldüyse sıkıntıların sona ereceğine, böylece istediği kadar kazanca ve mala sahip olacağına, rahat yaşayacağı imkânlara kavuşacağına ve refah seviyesinin artmasına vesile olacak işlere gireceğine, keyfinin ve sağlığının da yerine geleceğine, hayatının başarılarla dolacağına işarettir.

Kahve falında arkadaşın annesini hamile görüldüyse herkesten ırak bir şekilde yaşayacağına, büyük zararlar getireceğine, gösterilecek performans ve ortaya konulacak başarılı çalışmalar sayesinde çok iyi yerlere gelineceğine, çok hayırlı ve iyi insanlar ile karşılaşarak en kısa zamanda evlilik yoluna girileceğine, elde bulunan mal ve mülkün bir kısmının elden çıkarılacağına rivayet etmektedir.

Paylaş, Kısmetini Gör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir