AnaSayfa / Kahve falında ananas görmek

Kahve falında ananas görmek

Kahve falında ananas görmek yasa dışı yollara meyli olması nedeniyle kendisi dışında sevdiklerinin hayatına da sıkıntı vereceğine, rahatsızlık yaratan bir durumun aşılacağına, kısa bir süre de olsa çaresiz ve eli kolu bağlı oturmak zorunda kalacağına, çok iyi bir mevkide görev yaptığı bir yerde işten çıkarılacağına, herhangi bir zarar yaratmadan hızlı bir şekilde biteceğine, olumlu gelişmeler yaşayacağına ve hayatında sürpriz olacak olaylar meydana geleceğine rivayet eder.

Kahve falında ananas gördüyseniz

  • Sevgi temalı ilişkilerin, romantik gelişmelerin veya yeni aşkların ön plana çıktığı bir aya başlıyorsunuz.
  • Daha fazla kazanmanın yollarını aramaya başlayabilirsiniz ya da belli ödemelerinizi yapabilir veya borçlarınızı tahsil edebilirsiniz.

Kahve falında dilimlenmiş ananas görüldüyse başkalarının kaderinde de etki yapabilecek önemli bir konumda olacağına, sevilen ve sayılan biri olunacağına, bir sebeple bazı kişilerle görüşüp çıkış yolları arayacağına, kendisini güçten ve takatten düşmüş gibi hissedeceğine yorumlanmaktadır.

Kahve falında ananas tarlası görüldüyse günden güne daha büyük başarılar kazanacağına, çok daha zor durumların altından rahat bir şekilde çıkacağına, sevdiği kişiler ile birlikte çok mutlu ve huzurlu bir şekilde yaşayacağına işaret ettiği söylenir.

Kahve falında ananas yediğini görüldüğünde işinin uzmanı ve diplomalı kimse konumuna geleceğine, sorunun nereden kaynaklandığına ve nasıl çözüleceğine kafa yormak içim çok çabalayacağına, bugüne kadar eline geçen en büyük fırsatı yakalayarak mutlu olacağına, devlet kapısında uzun zamandır çözülemeyen bir işinizin çözüleceğine, çevresi tarafından güvenilen biri olarak anılacağına, böylece içinde bulunulan durumun nasıl çözüleceğini ortaya koyacağına ve vakit kaybetmeden müdahale ederek işleri eski haline getireceğine yorumlanır.

Kahve falında ananas meyvesi görüldüğünde ihtiyaçlarını gidermekte maddi sıkıntı çekmeyeceğine, aile içinde bir süre ağız tadının olmayacağına, özellikle mutsuz ilişkileri sonlandırmak için hamlelerde bulunacağına, toplum bireylerinin birbiri ile barış içinde olacağına inanılır.

Kahve falında ananas kabuğu görülmesi onu kendisinden daha çok seveceğine ve ona yaşlılığında adeta bir bebeğe bakar gibi bakacağına, iş hayatında ve aile hayatında çok güzel şeyler ile karşılaşılacağına, işlerin de yolunda gideceğine, çok hayırlı şeylere işarettir.

Kahve falında pembe ananas görüldüğünde böylece kişinin hafifleyeceğine, endişe veren durumların düzeleceğine, takdir edilip her konuda destek göreceğine ve başarı kazanacağına, kişinin geleceğinin parlak ve aydınlık olacağına, sıkıntı ve sorun yaratan bütün kişileri hayatından çıkaracağına, sevgi ve barış ortamının kurulacağına işaret ettiğine inanılır.

Kahve falında yeşil ananas görmek düşülen zor durumlardan yakın zaman içinde kurtuluşa erileceğine, karakterinin gittikçe oturmaya başlayacağına, çok güzel ve mutluluk dolu günler göreceğine, sizi sevindirecek bir haber alacağınıza, iş hayatında sorunsuz ve bol kazançlı günlere girileceğine, sıkıntıların ve sorunların yakın bir zaman içinde son bulacağına yorulmaktadır.

Paylaş, Kısmetini Gör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.