AnaSayfa / akrep fal anlamları / Kahve falında altından akrep görmek

Kahve falında altından akrep görmek

Kahve falında altından akrep görmek gördüğü gerçekler yüzünden moralinin bozulacağına, bolluk içine olacağına, alınan bu haberler sayesinde çok büyük atılımlar yapılacağına, kısa bir zaman için alınmış olan borcun ödenemeyeceğine ve zararların günden güne artacağına, kara kara düşüneceğine ve kimselerle konuşmaz olacağına, kişinin şifaya kavuşacağına rivayet eder.

Kahve falında altından akrep gördüyseniz

  • Yaratıcılık gerektiren işler sonuçlanabilir.
  • Hayat şartlarınızda düzelme olabilir.

Kahve falında yatağın altında akrep görüldüğünde bir elinin yağda bir elinin balda olacağı bir hayatı olacağına, bebek sahibi olunacağına, elinde bulunan fırsatların bir bir boşa çıkacağına, uzun zamandan beri ters giden işlerinin kısa sürede eline geçen fırsatları iyi bir şekilde değerlendirmesi sayesinde çok güzel gelişmeler yaşayacağına işaret eder.

Kahve falında taşın altında akrep görmek eline geçen bütün fırsatları ve yeteneklerini kullanarak işlerini daha iyi bir hale getireceğine, işlerin yoluna gideceğine, bereket ve zenginlik getirecek girişimlerde bulunacağına, aile içerisine olacak hoşnutsuzluğa, maddi olarak büyük kazanç elde edileceğine, sıkıntılarının ve sorunlarının son bulmasına vesile olacak çarelerin karşısına çıkacağına delalet eder.

Kahve falında toprak altında akrep görülmesi maddi durumunun gün geçtikçe düzelip hayırlı bir kısmetle yuva kuracağına, arkasının daha sağlam hale geleceğine, dertlerin ve sıkıntıların sona ereceğine, tüm sevdikleri ile sağlıklı ve uzun bir ömür geçireceğine, bir rahat yüzü görmeyeceğine, işle ilgili olarak açılan kapıların kendisine büyük hayırlar getireceğine delalet ettiği söylenir.

Kahve falında halının altında akrep görüldüyse geçim derdinin kalmayacağına, yanlış ve kötü yollara sapmayacağına, planlı ve programlı davranacağına bu sayede de istediği başarıyı ve kazancı da elde edeceğine, onu mutsuz eden sorunları kafasından atacağına yorumlanır.

Kahve falında derinin altında akrep görüldüyse kötü niyetli kişiler tarafından istenmeyen bir durumun ortasında bırakılacağına, canın ve malının da her zaman güvende olacağına, fakat her şeyin boş olduğunu sonradan fark edeceğine işarettir.

Kahve falında ayağının altında akrep görülmesi kişinin geçim sıkıntısına düşeceğine, ancak kişinin sorumluluklarının bir anda ve çok fazla artması yüzünden zor durumda kalacağına, sorunların bu sayede aşılacağına, bir sebeple neredeyse yıkılacağına, yapacağı her yeni işin de kendisine hayır ve uğur getireceğine, ailesini de maddi olarak rahat ettireceğine işaret ettiğine inanılır.

Kahve falında yastık altında akrep görüldüyse çektiği yokluğun unutulacağına, hak yoluna döneceğine, kişinin mutluluk gözyaşı dökeceğine ve uzun süre yaşadığı güzel olayların etkisinde kalacağına, çok büyük başarı kazanacağına, kendisine olan öz güveninin yerine geleceğine işaret ettiği söylenir.

Paylaş, Kısmetini Gör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir