AnaSayfa / alerji fal anlamları / Kahve falında alerji görmek

Kahve falında alerji görmek

Kahve falında alerji görmek yaşadığı zorlukların son bulacağına, çok hatalı çalışmalara gireceğine, dertlerin bitip huzura erileceğine, rahat bir hayat yaşanacağına, sıkıntıların ve sorunların kolay bir şekilde çözüleceğine, çalışma bittiğinde hem gören ve bilen herkesi çok şaşırtacağına işaret ettiği söylenir.

Kahve falında alerji gördüyseniz

  • Planlamaları buna göre yapmakta fayda var.
  • Bazı kimselerin sizi çekemeyerek ortaya değişik sorunlar çıkartmaya çalışabilirler.

Kahve falında sevgilinin alerji olduğunu görüldüğünde sağlıkla ilgili olarak önemli bir karar vereceğine, dünyevi hayatında bol nimete kavuşacağına, düşünmeden adımlar atayacağına, gücünü ve iyi izlenimini de kaybedeceğine, uzun zamandan beri çıkmak istediği ancak yaşadığı sorunlardan ötürü bir türlü çıkamadığı tatile artık çıkacağına işaret eder.

Kahve falında annemin alerji olduğunu görülmesi güvendiği birinden beklemediği kötü davranışlar göreceğine, yaşanan maddi ve manevi açmazlardan ötürü zor zamanlar geçirileceğine, evliliğinin başarılı şekilde yürüyeceğine işaret ettiğine inanılır.

Kahve falında alerji olduğunu görüldüyse sevdiği kişiler ile arasında sorunlar yaşanacağına, son zamanlarda kötü giden her şeyin düzeleceğine, maddi ve manevi açıdan çok hayırlı bir noktaya varılacağına, hayatının ve düzenin bu nedenlerden ötürü adeta alt üst olacağına, yaptığı işler sayesinde kazanç elde edeceğine alamettir.

Kahve falında her yerinin alerji olduğunu görmek hesabını veremeyecek işlere ortak olmayacağına ve Allah’ın karşısına kul hakkı alarak gitmekten hep çekineceğine, kendisinin de bu duruma kırılacağına, maddi ve manevi çok büyük kazançlar elde edeceğine ve kazandığı şeyleri hem kendi işleri için hem sevdiklerine yardım etmek için kullanacağına yorumlanmaktadır.

Kahve falında eşinin alerji olduğunu görüldüğünde sağlığının yerine geleceğine bunun da kendisine hayattan eskisi gibi zevk alma olanağı sunacağına, sevdiklerinin hayatlarındaki olumlu gelişmelere tanıklık edileceğine, hayırlı olarak başlayan bir çalışmanın kötü bir şekilde ve geride yüklü miktarda borç bırakarak biteceğine, kişiye kalacak miras sayesinde tüm düşlerin gerçek olacağına alamet ettiğine inanılır.

Kahve falında kardeşinin alerji olduğunu görmek hanesi içinde herhangi bir sıkıntının yaşanmayacağına, işinin gücünün rast gideceğine ve hayırlı uğurlu olacak başlangıçların yapılacağına, yaptığı iş ile başarılı olacağına ve hayatını garanti altına alacağına, insanlardan göreceği bazı kötülüklerden ötürü çok zor günler geçireceğine rivayet eder.

Kahve falında sırtında alerji görüldüyse maddi ve manevi olarak çok güzel günler geçirileceğine, sıkıntılara ve zorluklara daha akıllı ve mantıklı yaklaşacağına, sıkıntısız kazanılacak paraya ve kazancınızın artacağına, aile düzeninde de bozulmalar yaşanacağına, bir sebeple çok büyük maddi bir zarara uğrayacağına, çok kazançlı olarak girdiği işlerden büyük zararlara uğrayarak çıkacağına yorulur.

Kahve falında çocuğun alerji olduğunu görüldüyse yakın bir zaman içinde yeni ve daha başarılı işlere gireceğine, cesaret edip kimsenin denemediği şeyleri gerçekleştireceğine ve başarılı olacağına, aile hayatında tartışmaların ve kırgınlıkların yaşanacağına işaret ettiğine inanılır.

Kahve falında bütün vücudunun alerji olduğunu görüldüğünde rahat bir hayat için bazı adımlar atılacağına, uzun saatler boyunca ve neredeyse hiç dinlenmeeden iş için çaba göstereceğine, tartışma ve kavgaların başgöstereceğine, kötü günlerinden kurtulacağına, o arkadaşı ile kardeşten öte olacağına alamet etmektedir.

Paylaş, Kısmetini Gör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir