AnaSayfa / ahududu fal anlamları / Kahve falında ahududu görmek

Kahve falında ahududu görmek

Kahve falında ahududu görmek yardımsever ve iyi kalpli bir kişi ile evlilik yoluna adım atılacağına, bütün maksatlarının gerçekleşmesi, hayal edilen şeylerden gittikçe uzaklaşılacağına, evliliğinin başarılı şekilde yürüyeceğine, içine bulunan sıkıntıların sona ereceğine, bekarların evlenmesi için ön ayacak olunacağına alamet eder.

Kahve falında ahududu gördüyseniz

  • Ekonomik, hukuki, duygusal veya vergiler v.b ile ilgili konularda sabrınız taşabilir, sabretmekte veya öfke kontrolü yapmakta zorlanabilirsiniz.
  • Çevrenizdeki kişiler size yardım etmek istemelerine rağmen bunu nasıl yapabilecekleri hakkında fikir sahibi değiller.

Kahve falında kırmızı ahududu görüldüğünde kişinin iyi hale geleceğine, güvendiği kişilerin sahtekâr kimseler olacağına, iş hayatında rakipleri çok şaşırtacak hamleler yapılacağına delalet ettiğine inanılır.

Kahve falında mor ahududu görülmesi kötü duygularından arınacağına, kişinin hayatını sürdürürken zorlanmayacağına, yaptığı iyi bir işin kötüleneceğine, mektepli biri olmanın ayrıcalıkları ve kendini geliştirmesi sayesinde arzu ettiği işlerde çalışabileceğine yorulmaktadır.

Kahve falında ahududu ağacı görüldüyse sevmediği kişileri yakın bir zamanda hayatından çıkarması sayesinde rahata ereceğine, verilecek olan kararları tek başına vermediğine ve daha iyi bir hale geleceğine, güzel haberlerin alınacağına, başarıya ve hayallere giden yolların kapanacağına, kişinin ailesine de faydalı işler yapacağına delalet etmektedir.

Kahve falında ahududulu pasta görüldüyse makamının tehlikeye gireceğine, insanlar tarafından onaylanmayan ve gençlere kötü örnek oluşturacak işlere gireceğine ve kötü bir kişi olup herkesi korkutarak para kazanacağına, üzüntü duyduğunda ve sıkıldığında hak yolundaki diğer insanları düşüneceğine tabir olunur.

Kahve falında ahududu böğürtlen görmek zaman içinde istediği şeyleri gerçekleştirmek için çok büyük şeyler feda etmesi gerektiğine ve bulunduğu mevkiden bazı kişilerin yalanları yüzünden azledileceğine, Allah katında makbul olacak işlere atılacağına, kaybettiği umutlarına yeniden kavuşacağına, kafasını kurcalayan sorunların biteceğine inanılmaktadır.

Kahve falında böğürtlen ahududu görüldüyse tüm saf duyguları ve iyi niyetiyle onu yanında barındıracağına, gereksiz yere harcamak nedeni ile bir süre sonra maddi zorluklar yaşanacağına, falı kapatan kişinin sonradan çok pişman olup üzüleceği sözler sarf edeceğine, insanlara yardım edeceğine, çok büyük işlere girişip hepsinden alnının akı ile çıkacağına ve bütün işlerin çok büyük başarılar ve çok büyük paralar getireceğine, başını ağrıtacak olaylar yaşayacağına ve keyfinin kaçacağı bir döneme gireceğine alamet ettiği söylenir.

Kahve falında kuru ahududu görüldüğünde ancak bu beklentinin yakın bir zaman içinde boşa çıkacağına, düşmanlarının çatlamasına vesile olacağına, girdiği işlerde zorluk çekeceğine, mal ve mülk sahibi olmaya, çok büyük mutluluklar duyacağı ve epey kazanç sağlayacağı bir proje gerçekleştireceğine ve uzun zamandan beri hayal ettiği şeylere kısa süre içinde kavuşacağına, maddi ve manevi olarak rahat geçirilen bir dönemin biteceğine ve birçok konuda çok sancılı bir dönemin başlayacağına inanılır.

Kahve falında çilek ve ahududu görülmesi daha sağlıklı ve uzun bir ömür süreceğine, ne yöne gideceğine, mutsuz ve hasta olacağına, bir sebeple çok üzücü ve yorucu bir dönem geçireceğine, kişinin hayallerinin ve dileklerinin gerçekleşeceğine, her girdiği işte çok üst mevkilere kadar yükseleceğine rivayet eder.

Paylaş, Kısmetini Gör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.